Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
Eğer korkmadan kastın, karşısında birisi varken geri adım atmamaksa bu karakterlerin hemen hemen hepsi korkusuzdur Dof dışında(kendisi Kaido'nun adını duyunca bayağı bi korktu) @Reiper o sayfayı atladın heralde :D . Yalnız kastettiğin korkunun içinde sevdiklerini kaybetme korkusu da varsa bu korku; Shiki ve Sakazuki'de yok bir tek. Diğer karakterler sevdiklerini kaybetmekten korkan karakterler.

Oğlu için dünyayı karşısına alan adam, Yonkou'yu alamayacak. Hığııım.
Mesajımı anlamamışsın sen yada ben anlatamadım. Kimse Big Momun Luffyden güçlü olduğu kadar Beyazsakaldan güçlü değildir. Yani Luffy 70 ise Big Mom 100 Beyazsakalda 101 olsun. Dünya üzerinde 131 gücünde olan biri olsa Beyazsakal onun adasına tek başına dalmazdı.

En korkusuz hangisi bilmem ama bu listede Kid'de olmalı..

Bana göre şu an en cesurlardan biri Kid. Adam Shichibukai felan uğraşmıyor. Direk yonkou'ya kafa atıyor.. Ötesi var mı?

Roger WB, Garp bunların hep en güçlü zamanlarını gördük. Kimseden kaçmamış felan diyoruz da karşısına çıkan rakip olarak söylenen karakterler hep kendi yaşıtı felan. 17 yaşındasın Ace'i kurtarmak için ID'ı basıyorsun. Ordan kaçanlar MF'ye gidileceğini duyduklarında ID'e geri dönmek istiyorlar. Sen ID'ten çıkıp MF'yi basıyorsun. 3 Amiral'in karşısına dikiliyorsun. O kadar güçsüz olupta bu kadar korkusuzluk örneği sergilemek.:D

Roger kimseye eyvallahı olmamışta çıktığı son seferde Korsan Kral olarak anılmış. 52 yaşında KK olmuş. Cesurdur güçlüdür de bırakın da bu gibi şeyleri anılsın. Yola çıktıktan 6 ay sonrasında kim Yonkou olacak potansiyelde birini düşman ediniyor. Kim Amiral ile savaşmak zorunda kaldı?

Aslında burda ki çoğu karakter ölümden korkmayacak kurşuna kafa atacak kadar korkusuzlar. Orası da ayrı bir olay.:D

Mesajımı anlamamışsın sen yada ben anlatamadım. Kimse Big Momun Luffyden güçlü olduğu kadar Beyazsakaldan güçlü değildir. Yani Luffy 70 ise Big Mom 100 Beyazsakalda 101 olsun. Dünya üzerinde 131 gücünde olan biri olsa Beyazsakal onun adasına tek başına dalmazdı.
Ne diyon kardeş sen? Beyazsakal mı korkacak? Denizcilere dalan herif değil mi bu?

Outlaw

Beyazsakal tonlarca hasar almışken, oğullarına siz gidin burayı bana bırakın demiştir. Yarı ölü, kalbi teklemiş, bir ayağı çukurda Beyazsakal 101 midir? ki o haliyle bile neler yaptı da konu değil.

Ya şimdi shounen takipçisiyiz, Beyazsakal dünyanın en güçsüz adamı olsa bile aynısının fazlasını yapacak karakterde bir adamdır.

Anlama veya anlatamama gibi bir durum yok, aynısını söylemişsin işte.

Ne diyon kardeş sen? Beyazsakal mı korkacak? Denizcilere dalan herif değil mi bu?
Diyorum ki Beyazsakal tek yiyeceği birinin adasına tek başına dalmazdı. Hazırlıklı falan giderdi ama tek başına dalacak kadar aptal cesareti yoktu onda. Ama One piece aleminde Beyazsakala tek atacak bir kişi yok o yüzden korkmasına da gerek yok.

Beyazsakal tonlarca hasar almışken, oğullarına siz gidin burayı bana bırakın demiştir. Yarı ölü, kalbi teklemiş, bir ayağı çukurda Beyazsakal 101 midir? ki o haliyle bile neler yaptı da konu değil.

Ya şimdi shounen takipçisiyiz, Beyazsakal dünyanın en güçsüz adamı olsa bile aynısının fazlasını yapacak karakterde bir adamdır.

Anlama veya anlatamama gibi bir durum yok, aynısını söylemişsin işte.
Beyazsakalın 101 olmasına takılma sayıları rastgele yazdım. Benim bahsettiğim kişi yonkou tekleyebiliyor. Denizcilerde Yonkou ile kapışabilecek 1 yada 2 kişi var. Bir tayfa düşün 3. adam Beyazsakala denk olsun ve bu tayfa Ace'i kaçırsın. Beyazsakal Tek Başına dalar mıydı adaya? Luffy kendi ile arasında o kadar güç farkı olan birinin adasına tek başına daldı.

karolla

Luffy. Başka hangi karakter yonkounun adasına tek başına girmeye cesaret eder. Namiyi falan adamdan saymıyorum bu arada. Beyazsakalın da bir yonkouyu tekleyecek birinin adasına dalmaya cesaret edeceğini sanmıyorum.
Kaidou gitmiş. Hem de her yere tek dalmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık