Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
Roger.

Koca Shiki filosuna karşı duruşu unutulmaz.İşte cesaret budur.Luffy o seviyeye eriştiğinde zaten kk olacak.

Ondan sonra da luffy gelir.

Koca adaya meydan okuyup kaçmayan delikanlı olan gelsin bekliyorum diyen Doflamingo da ilk 5 içinde yer alır bence.

Roger.

Koca Shiki filosuna karşı duruşu unutulmaz.İşte cesaret budur.Luffy o seviyeye eriştiğinde zaten kk olacak.

Ondan sonra da luffy gelir.

Koca adaya meydan okuyup kaçmayan delikanlı olan gelsin bekliyorum diyen Doflamingo da ilk 5 içinde yer alır bence.
Hacım. Koca Shiki filosu yerine bence 3 Amiral'e karşı durmak daha cesaret göstergesi duruyor.:D Ama işte yine de kıyaslanmayacak bir durum. Çünkü Roger'da 3 Amiral karşısında dururdu. Diğer taraftan WB'de mesela koca Donanmaya karşı duruyordu. Yani tam kıyaslanacak bir durum yok ortada. Bu karakterler birbirlerinin yaptığı cesaret olaylarını yapabilirler bence.

Ama artık kim demişti hatırlamıyorum. Kimsenin yapamayacağı şeyi yapmaya çalışmaları dünyada büyük bir kargaşa yaratacak. Kazansalarda kaybetselerde adlarını dünyaya duyuracaklar mıydı neydi? Bu bakımdan tayfa bir bütün olarak herkesi aşacaklar.:D

Denizcilerden kaçma olayı ayrı ondan her korsan kaçıyor.Ayrıca o çaylaklık dönemiyken olan birşey.Luffyde eskiden kaçmasını iyi biliyordu ama şimdi kaçmam diyor.Racona göre hareket ediyor korsanlığın hakkını vermek isteyen olgunlukta olanlar.
Orası öyle zaten ciddi bir şekilde yazmadım çaylak döneminde Denizcilerden kaçmayan korsan yoktur sanırım.

@gyjbsch Bu arada Ivankov'dan korktu dediğin adam Yonkou,Amiral ve Dünyanın en iyi kılıç ustasına daldı seriyi düzdün takip etmiyorsun sanırım istersen manga sayfası da atabilirim :)

Hacım. Koca Shiki filosu yerine bence 3 Amiral'e karşı durmak daha cesaret göstergesi duruyor.:D Ama işte yine de kıyaslanmayacak bir durum. Çünkü Roger'da 3 Amiral karşısında dururdu. Diğer taraftan WB'de mesela koca Donanmaya karşı duruyordu. Yani tam kıyaslanacak bir durum yok ortada. Bu karakterler birbirlerinin yaptığı cesaret olaylarını yapabilirler bence.

Ama artık kim demişti hatırlamıyorum. Kimsenin yapamayacağı şeyi yapmaya çalışmaları dünyada büyük bir kargaşa yaratacak. Kazansalarda kaybetselerde adlarını dünyaya duyuracaklar mıydı neydi? Bu bakımdan tayfa bir bütün olarak herkesi aşacaklar.:D
Mesele aslında o kadar gemi değil.Roger'ın verdiği o hissiyat o dik duruş.Luffyde büyük cesaret gösterdi en çok yaklaşan odur ama o dik duruşa henüz erişemedi.O kendinden emin olmak zerre tereddüt etmeyip geri adım atmamak ayrı bir olay.

Luffynin cesareti biraz korumak istediklerinden kaynaklı henüz.Yada çaresizlikten.Durup dururken o derece cesur davranmıyor daha.

Doflamingo :good: Adam psikopat zaten :D.Law dediğinde Kaido'dan korktu mu yoksa planlarım bozulacak diye mi şey etti orası biraz kafamı kurcalıyor :fool:

Mesele aslında o kadar gemi değil.Roger'ın verdiği o hissiyat o dik duruş.Luffyde büyük cesaret gösterdi en çok yaklaşan odur ama o dik duruşa henüz erişemedi.O kendinden emin olmak zerre tereddüt etmeyip geri adım atmamak ayrı bir olay.

Luffynin cesareti biraz korumak istediklerinden kaynaklı henüz.Yada çaresizlikten.Durup dururken o derece cesur davranmıyor daha.
Mesela çok emin bir şekilde Beyazsakal'ın kendisine karşı durmuştur. Ama senin ki biraz da güce kayıyor. Çünkü gerçekten çok güçlü o sıra. O şekilde daha bir efsane duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık