Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
O kadar kesin konusuyorsun. Varsa aklında bir teori paylaş :) :D
Teori oluşturacak kadar düşünmedim ama Kuzan'ın kötü bir korsan olmayacağı kesin. :)
Akainu veya Devrimciler gibi taraflarla anlaşmış olabilir. Kendi bir planı vardır belki de.

Gorosei ile konuşmasında Akainu sanki inkar edici bir tavırdaydı. Kuzan gibi bir gücün korsan olmasını elbette umursardı. Bu sebeple ikisi anlaşmış olabilir diye düşündüm:

Devrimci çıkarsa peki?
Devrimciler hakkında net bilgimiz yok. En son düşmanımız WG değil, WG'deki soylular demişlerdi. Büyük ihtimal iyi amaçlı çıkarlar. Bazı Denizciler ile yolları birleşebilir.

Son düzenleme:
En büyük hainlik Sanji'ye "Hain" yaftası yapıştıran Zoro'da. Ne hainliğini gördünüz, hayırdır? Eğer onun yaptığı hainlik ise bizim tayfa komple hain. Bkz; Nami, Robin, Usopp, Franky, Brook, Chopper, Luffy de benzer hainlikler yapmış idi. Özellikle Nami ve Robin'in hainliklerini listeye eklemelisin. Ayrıca Ace'in hainliği(tayfasına karşı-eski-) var piyasada. Shanks'a da hain diyorlar, her ne kadar meçhul olsa da.

Ek olarak Dragon'un Kuma ihanetini de eklemekte fayda var. Eleman senelerdir işkence görmüş, sesi soluğu çıkmamış Dragon bey'in.

Son düzenleme:
En büyük hainlik Sanji'ye "Hain" yaftası yapıştıran Zoro'da. Ne hainliğini gördünüz, hayırdır? Eğer onun yaptığı hainlik ise bizim tayfa komple hain. Bkz; Nami, Robin, Usopp, Franky, Brook, Chopper, Luffy de benzer hainlikler yapmış idi. Özellikle Nami ve Robin'in hainliklerini listeye eklemelisin. Ayrıca Ace'in hainliği(tayfasına karşı-eski-) var piyasada. Shanks'a da hain diyorlar, her ne kadar meçhul olsa da.

Ek olarak Dragon'un Kuma ihanetini de eklemekte fayda var. Eleman senelerdir işkence görmüş, sesi soluğu çıkmamış Dragon bey'in.
Zoro, Sanji'ye hain mi demiş? Zorocular mı demek istedin yoksa?

Nami ve Robin'in olayı ayrı; tayfa ile tam bağ kurmamışken gidiyorlar.

Ace'in adamları da Wb filosuna katıldı diye biliyorum. Romanda Ace'i ikna eden bir nebze onlar hatta.

Dragon'un ne kadar süre Kuma'dan haberdar olduğu önemli.

Zoro, Sanji'ye hain mi demiş? Zorocular mı demek istedin yoksa?

Nami ve Robin'in olayı ayrı; tayfa ile tam bağ kurmamışken gidiyorlar.

Ace'in adamları da Wb filosuna katıldı diye biliyorum. Romanda Ace'i ikna eden bir nebze onlar hatta.

Dragon'un ne kadar süre Kuma'dan haberdar olduğu önemli.
Zoro affetmeyelim ayağına yatmadı mı? Zorocuları dinleyip elemanı hain mi ilan ettik?

Ayrısı gayrısı yok hocam. Bugün Sanji gidiyorsa, isterse bin kat bağ kursunlar Robin ve Nami de tekrar giderlerdi. Sanji gibi iradesi sapasağlam bir adamın gitmesiyle Nami'nin gitmesi bir mi? Nami'yi iki şamar atıp gözünü korkutsan yine kaçar gider.

Orasını bilemem. Ben Ace ve adamlarının kavgasını bile bilirim. Animede izledim diye hatırlıyorum, filler değilse tabi.

Önemli olan neden haberdar olmadığı. Senin adamın WG'de ajanlık yapacak, 2 sene haber alamayacaksın ve hiçbir şeyden kuşkulanmayacaksın. Ben bile bir yakınımdan bir gün haber alamasam işkillenirim. Yani Dragon'un haberi olsa da olmasa da yaptığı şey düpedüz hainliktir.

Şaka makayı bırakalımda Corozan bana görede hain değil. :D
Sonuçta ztn casus olmak için geri dönmemiş miydi?
Squardo mudur nedir onun yaptığı hainliktir. Ama vasıfsız biri olduğu için işaretlemeye bile gerek yok.
Kendi çıkarları için Nakamasına sırtını dönen haindir benim için. NOKTA.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık