Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Şaka makayı bırakalımda Corozan bana görede hain değil. :D
Sonuçta ztn casus olmak için geri dönmemiş miydi?
Squardo mudur nedir onun yaptığı hainliktir. Ama vasıfsız biri olduğu için işaretlemeye bile gerek yok.
Kendi çıkarları için Nakamasına sırtını dönen haindir benim için. NOKTA.
Adam o tayfada zaten kendi hayalleri için duruyordu. Hayallerine mi ihanet etseydi?

Zoro affetmeyelim ayağına yatmadı mı? Zorocuları dinleyip elemanı hain mi ilan ettik?

Ayrısı gayrısı yok hocam. Bugün Sanji gidiyorsa, isterse bin kat bağ kursunlar Robin ve Nami de tekrar giderlerdi. Sanji gibi iradesi sapasağlam bir adamın gitmesiyle Nami'nin gitmesi bir mi? Nami'yi iki şamar atıp gözünü korkutsan yine kaçar gider.

Orasını bilemem. Ben Ace ve adamlarının kavgasını bile bilirim. Animede izledim diye hatırlıyorum, filler değilse tabi.

Önemli olan neden haberdar olmadığı. Senin adamın WG'de ajanlık yapacak, 2 sene haber alamayacaksın ve hiçbir şeyden kuşkulanmayacaksın. Ben bile bir yakınımdan bir gün haber alamasam işkillenirim. Yani Dragon'un haberi olsa da olmasa da yaptığı şey düpedüz hainliktir.
Zou'daki olayı kastetmişsin sanırım.
Zoro'nun Sanji'nin ailesinden falan habero yoktu, tehtit edildiği şeylerden de. Zaten odada konuşulduğunda kapıda merak edip dinliyordu. Her şeyden öte Oda'nın bu tarz kesin bir sahne çizme ihtimali bana kalırsa 0.

Nami'yi de fena harcamışsın. Robin olayında Usopp kaçayım mı diye düşünürken Kalifa'yı bana bırakın dedi kız. Şuan köyü ve Najiko tehlikede olursa Sanji gibi yapmaz, yardım ister. Jinbei'nin dediği gibi " Korsanlar kralı tayfası basit bir yonkodan korkmaz! "
Sanji'nin dezavantajı tayfadan ayrıyken ve Bm adamları oradayken insiyatif almak zorunda oluşuydu ama kardeşleri ve babası b.haki kullandığını bilmiyorken de Luffy'e b.haki ile dalmak ayıptır. :D

Ace kısmı filler. Animede yok öyle bir kavga.

Dragon ile en başından anlaşıp gitmiş olabilir. Kizaru - Px lazeri benzerini Kuzan - donduran silah olayında gördük. Ama bir şey demek için erken bence.

"If I can't even protect my captain's dream, then whatever ambition I have is nothing but talk..."
-Roronoa Zoro

Kaptanını bile koruyamıyorsan,amacının bir değeri yoktur !
-Roronoa Zoro
Alakası yok, orada kaptanın hayallerinden bahsediyor. Karasakal'ın tek önemsediği şey hayalleri, tayfasını umursamıyor. Wb korsanlarına da hayalleri için katıldı, aile olmak için değil.

Zou'daki olayı kastetmişsin sanırım.
Zoro'nun Sanji'nin ailesinden falan habero yoktu, tehtit edildiği şeylerden de. Zaten odada konuşulduğunda kapıda merak edip dinliyordu. Her şeyden öte Oda'nın bu tarz kesin bir sahne çizme ihtimali bana kalırsa 0.

Nami'yi de fena harcamışsın. Robin olayında Usopp kaçayım mı diye düşünürken Kalifa'yı bana bırakın dedi kız. Şuan köyü ve Najiko tehlikede olursa Sanji gibi yapmaz, yardım ister. Jinbei'nin dediği gibi " Korsanlar kralı tayfası basit bir yonkodan korkmaz! "
Sanji'nin dezavantajı tayfadan ayrıyken ve Bm adamları oradayken insiyatif almak zorunda oluşuydu ama kardeşleri ve babası b.haki kullandığını bilmiyorken de Luffy'e b.haki ile dalmak ayıptır. :D

Ace kısmı filler. Animede yok öyle bir kavga.

Dragon ile en başından anlaşıp gitmiş olabilir. Kizaru - Px lazeri benzerini Kuzan - donduran silah olayında gördük. Ama bir şey demek için erken bence.
Öyle sanırım, ondan sonra Sanji'nin üzerine gitmedi ama Zoro fanları yerin dibine soktu adamı.

BM ailesini ele geçirse, sahiden tayfadan medet umar mı? Özellikle Sanji'nin durumundayken? Şuan bile "la bana işkence yapsalar, iki saniye anca dayanırdım" diyor. Tabii ne kadar ciddiydi, onu bilemem.

Dragon öyle yada böyle öğrenip yardıma gidiyor. İşin acayip tarafı Kuma bu hale geldiğinde beklemesi. Hatta gelinceye kadar kılını kıpırdatmaması. Gerçekten büyük hainlik Dragon'un yaptığı.

Gene Doflamingo gömmek istemiyorum çünkü yeter.

Sanji ve Apoo aşağılık insanlardır.

Squardo da katıksız gerizekalıdır. Hainliğinden değilde beyin yoksunluğundan onunki.

"If I can't even protect my captain's dream, then whatever ambition I have is nothing but talk..."
-Roronoa Zoro

Kaptanını bile koruyamıyorsan,amacının bir değeri yoktur !
-Roronoa Zoro
*amacımın :D Orada Zoro kendi görüşünü felsefesini ortaya koyuyor. Sübjektif yani. Ki bu sözü biraz Luffy'nin bundan sonra kaçmayacağım demesi gibidir. Okuyucular gaza gelsin diye söylettirilen arkası biraz boş kalan sözler.

Öyle sanırım, ondan sonra Sanji'nin üzerine gitmedi ama Zoro fanları yerin dibine soktu adamı.

BM ailesini ele geçirse, sahiden tayfadan medet umar mı? Özellikle Sanji'nin durumundayken? Şuan bile "la bana işkence yapsalar, iki saniye anca dayanırdım" diyor. Tabii ne kadar ciddiydi, onu bilemem.

Dragon öyle yada böyle öğrenip yardıma gidiyor. İşin acayip tarafı Kuma bu hale geldiğinde beklemesi. Hatta gelinceye kadar kılını kıpırdatmaması. Gerçekten büyük hainlik Dragon'un yaptığı.
Kuma nasıl kabul ediyor onu da bir sorgulamak lazım. Vegapunk'a tamam ama Luffy'lerin gemisini koruyacam demek de tuhaf. :(

*amacımın :D Orada Zoro kendi görüşünü felsefesini ortaya koyuyor. Sübjektif yani. Ki bu sözü biraz Luffy'nin bundan sonra kaçmayacağım demesi gibidir. Okuyucular gaza gelsin diye söylettirilen arkası biraz boş kalan sözler.
Çeviri yaparken hiç bir dil tam olarak çevirilemez. Böyle daha hoş duruyor o yüzden öyle yazdım.
Alakası yok, orada kaptanın hayallerinden bahsediyor. Karasakal'ın tek önemsediği şey hayalleri, tayfasını umursamıyor. Wb korsanlarına da hayalleri için katıldı, aile olmak için değil.
Gerçek hayatta senin yoluna çıkmak istemem :(
Hayalleri için her şeyi yapanlardan değilim ben sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık