Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Hasar ve dayanıklılığını arttıran 3'se ana bosslar için az olabilir.

Canına bakma sadece. Hasar azaltmanın etkisi çok büyük. %45 'te 2500 vuran saldırı %60'ta 1818 vurur. 1900 canda tanklarsın.
(Hasarın %55'ini yiyeceğine %40 yiyorsun. 2500/55=45,55. 45,55×40=1818).

Canı morgott greatrune'le 2375'e çıkarıp dayanıklılığı da %60 üstüne çıkarabilirsin. Ama o artık aşırı dayanıklı yapar. En azindan ilk bosslar için.

Önceki sayfada videosunu koydum. Rellana bana kılıcıyla %10 falan vuruyor. Ultisi canımın yarısını aldı. O kadarı şart da değil zaten. Ultiden tek yeme yeter.
1800 can + lightning charmla Mesmer yedim. Yine de hayatta kalıyordu karakter tüm komboyu yemezsem. Defansif tek eşya dragoncrest talisman. Scadutree 8.

1800 can + lightning charmla Mesmer yedim. Yine de hayatta kalıyordu karakter tüm komboyu yemezsem. Defansif tek eşya dragoncrest talisman. Scadutree 8.
Benim fiziksel hasarı düşüren talisman en güçlüsü bile değil haligtree'ye gitmediğim için. Bi de magic scorpion charm'la geziyorum. Ona rağmen baya tanktım rellana'ya karşı. Mesmer'e daha dalmadım. Söylediğin gibiyse rahat geçecek o da.
Sonraki boss'lar nasıl olacak bilmiyorum ama şuan dlc mountaintops'tan daha kolay benim için. 10 scudatree çok güçlendirdi. İlk bölgeler için fazla toplamış olabilirim. 5-6 iyi galiba rellana için.

Benim karakter greatrune, opaline hardtear ve boiled crab sayesinde çok tank oldu. Onları kullanmak için de hasardan feda etmek gerekmiyor. Tabi boiled crab yerine flame grant me strength kullanılabilir ama benim magic hasarıma faydası yok.

Benim fiziksel hasarı düşüren talisman en güçlüsü bile değil haligtree'ye gitmediğim için. Bi de magic scorpion charm'la geziyorum. Ona rağmen baya tanktım rellana'ya karşı. Mesmer'e daha dalmadım. Söylediğin gibiyse rahat geçecek o da.
Sonraki boss'lar nasıl olacak bilmiyorum ama şuan dlc mountaintops'tan daha kolay benim için. 10 scudatree çok güçlendirdi. İlk bölgeler için fazla toplamış olabilirim. 5-6 iyi galiba rellana için.

Benim karakter greatrune, opaline hardtear ve boiled crab sayesinde çok tank oldu. Onları kullanmak için de hasardan feda etmek gerekmiyor. Tabi boiled crab yerine flame grant me strength kullanılabilir ama benim magic hasarıma faydası yok.
Mesmere kadar zorlanmadım ben de. Kolay diğerleri. Ama bu köpeğin evladı ve oyunun açık ara en leş bossu olan scadutree avatar çıldırtmıştı beni.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık