Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Olum bu ne asdsagashgadasdfasd rezillik anasını satayım. Ucuz zorluğun böylesi
Benim magic glintblade ve rock sling kullanmamdaki en büyük sebeplerden biri. Tuşa bastığın an dodge yaptıkları için gecikmeli büyüleri hep yiyorlar.

Loretta spiriti ok attığı için dodge yapan boss'ları salaklaştırıyor. Oklara dodge yapmaktan sana saldırmayı unutuyorlar.

Yapay zeka çok bozuk.

Yalnız güzel yapılırsa çok sarar ama tek bir film yetersiz olur dizi olsa keşke

Bizim Tarnished'in olduğu dönemde geçerse kötü olur da, Marika'nın işgal etmeye başladığı dönelerden başlayıp, Parçalanma'ya kadar gidebilir. Böyle olursa en az 4 savaş göreceğiz. Liurna, Storm Lord, Devler ve Ejderhalara karşı... Kara Bıçaklar gecesi, Radagon'un, Rennala'yı seduce etmesi, Marika'nın binlerce senelik planı gibi entrikalar da olacak. 5-6 sezon sürer her halde böyle olursa.

Veyahut ilk sezon Godwyn'in ölümüyle başlar, öyle parçalanmaya gider. Bir Ned Stark etkisi yaratır gibi.

Haa tabi büyüsünün bozulması da çok olası.

Kesinlikle bu dövüşe çağırmak gerekiyor bu karakteri muazzam. Ne nefret bu.

Partner'dan kastı george martin'se gelebilir. Adamın kitap yazacağı yok bari filme yardım etsin.

Dizi daha iyi olur tabi. Tarnished hikayesi yerine geçmişteki olaylar, politikalar anlatılır. Yarı tanrıların savaşları, elden ring'in parçalanması falan anlatılsa güzel dizi çıkar.
Daha çok bir stüdyodan bahsediyor, ama kesinlikle kendileri yazmamaları. Evet, kendilerine has bir anlatımları var, ama dizi işlerine falan uygun değiller. Martin'in notlarını ve kendi vizyonalrını güzelce açıklasınlar yeterli.

Bence kritik nokta o evrenin atmosferini nasıl yansıtacakları. Dizi olursa bence bütçeden kısmamaları lazım. CGI - set ne varsa abanmalılar. Her souls oyuncusu hikayesinin inciğine boncuğuna bakmıyordur ama herkes evrenin ihtişamı konusunda hemfikirdir. Hikayeyi sallamasınlar demiyorum ama bütçeden kısıp o evrenin atmosferini kötü yansıtırlarsa hikayenin farklı olmasından çok daha fazla sırıtır. Abuk subuk bir çok eski dönemde dizi çıktı. Çoğu ormanlarda, ovalarda 100-150 adamın savaşmasından ve kralların, prenslerin çadırlarda, 2-3 taş duvarın arasında takılmasından ibaret. :D Böyle gözüken bir Elden Ring dizisi olsun istemem.

Bence yapılırsa film yapılmalı fakat 3leme olmalı. Lotr gibi 3 saat dolu dolu 3 film feci keyif verir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık