Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Bu Mesmer denen arkadaşa savunmamızı arttıracak bir çözüm yok mu ? Güzel hasar bırakıyorum kendisine ama vurdukça kan alıyor kendisi benden.

Aleve karşı defansif talisman zırh ne varsa kullanıyorum ama nafile.

Bu Mesmer denen arkadaşa savunmamızı arttıracak bir çözüm yok mu ? Güzel hasar bırakıyorum kendisine ama vurdukça kan alıyor kendisi benden.

Aleve karşı defansif talisman zırh ne varsa kullanıyorum ama nafile.
60 vigor varsa canın 1900'dür. Morgott'un greatrune'ü 2375'e çıkarır (+%25).

Damage negation'ların yüzde kaçta şuan? Kendimden örnek vereyim ben blacknife zırhı giyiyorum kafa kısmı da boş. Ana oyunda %19 fiziksel, %16 ateş dayanıklılığım var.
Şuan scadutree blessing (10)'dayım. Bu dayanıklılıkları %51 fiziksel ve %49 ateşe çıkardı.

Boiled crab yediğimde fizikselim %19'dan %35'e çıkıyordu. Blessing'le ise %51'den 61'e çıkıyor.
Ateş talismanı da ateş dayanıklılığımı %60 yapıyor. Yani hem fiziksel hem ateşim %60'ta.

Flask'a opaline hardtear koy. Tüm dayanıklılıkları arttırıyor. Bu %60'ları %66 yaptı. %6 gözüne az gözükmesin 40'ı 34'e düşürmek %15 hasar düşürmek demektir.

Bi bıçağa golden vow da koyabilirsin ama bu kadar buff basmaya başlarsan ilk koyduğunun süresi baya gider.

Bi talisman var canın fullken aldığın hasarı %30 azaltıyor. Buff'lardan önce savunman %65 oluyor. Flask ve boiled crab kullandığında %76 oluyor.
Başka düşmanla savaşırken ateş yerine fiziksel talismanı kullan. Hasar yemezsin.
------
Ben cloud'la eski save'e döndüm bi pişmanlıktan dolayı. Bu sefer baya gezdim, 10 blessing'le rellana'ya girdim. Kolay geçti. Kılıç darbesi %5-10 can falan alıyordu galiba.
İlk deneyişimde 1500 canla girmiştim bu sefer 2375'ti. Onun etkisi de vardır ama Scudatree blessing'in yarattığı fark da fazla. Belki blessing seviyen düşüktür. Burda muhabbetti döndü hatırlarsın rellana'da zorlanmıştım ben. Bu sefer çok kolaydı.

Son düzenleme:
elden ring ve diğer from souls oyunlarında defansif olaylar yalan dolan.2 yapılacak şey var.devamlı saldırı yapmak ve saldırılardan parry veya dodge ile kaçmak.

Telefondan video yüklemekten anlamam. Bu scudetree'leri toplayınca ve savunma buff'ı yiyince rellana ne kadar kolaylaştı göstermek istedim. Daha 10'uncu seviye bi de. 20'ye çıkıyormuş.

İzleyen görür zaten berbat oynadım. Gelen saldırıları pek sallamayıp vurmaya devam ettim. Rahat bi şekilde kazandım ikinci denemede (daha önceki zayıf halimle 15 kere falan ölmüşümdür. Eski save'e döndüm cloud'dan).
Editlemeye üşenip ilk denemenin de bi kısmını koydum.

Telefondan video yüklemekten anlamam. Bu scudetree'leri toplayınca ve savunma buff'ı yiyince rellana ne kadar kolaylaştı göstermek istedim. Daha 10'uncu seviye bi de. 20'ye çıkıyormuş.

İzleyen görür zaten berbat oynadım. Gelen saldırıları pek sallamayıp vurmaya devam ettim. Rahat bi şekilde kazandım ikinci denemede (daha önceki zayıf halimle 15 kere falan ölmüşümdür. Eski save'e döndüm cloud'dan).
Editlemeye üşenip ilk denemenin de bi kısmını koydum.
bu bossa 1.5 milyon soulsla girmek...helal olsun urfa bir gün sen de böyle olacan

Full tank, Great kalkan ve spear aşırı oyunu kolaylaştırıyor. Milletin küfür ede ede geçtiği boss Rellana'yı adam tekte geçti. Hiç istifini de bozmadı.:hhh:
Oyunda olan birşey varsa kullanmamak çok komik.Şunu kullanma lvl kasma dodge yapma parry yapma silah kullanma pet kullanma arkadaş yardımı alma : )

Bana göre bunların hiçbirisinin kullanılmaması lazım.Ben ona souls bitirdi gözüyle bakmıyorum :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 6, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık