Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Yaşayan karakterlerin şuanki güçleri üzerinden düşündüm.
4 yonko- dragon-garp akainu, kalan sıralarda full amiral ve Mihawk işte kim kimin altında biraz fanteziye kalıyor işte.
Ben genel sıralamada 12 ye koydum.

Şu an yaşayanlar arasından sanırım Dragon-İmparatorlar-Akainu'nun hemen arkasına koyardım.

Belki ben ifade edemedim kendimi bilmiyorum ya da sen amiral ile yonko arasında çok uçurum görüyorsun. Amiral-Yonko arasında öyle uçurum görmüyorum ben.

Op samuray serisi olmadığı için o ünvan tek basına bir insanı amiral seviyesi bile yapamaz.

Düello var ama belirsiz dediğin gibi ve eski.

Benim bu tartışmalarda nedense şaşırdığım irdelenmeyen konu var ki o da yonko seviyesi bir adam neden shichi olsun? Buster Call'da bile 2 amiral gelmiyorken yonko seviyesi biri neden hükümetin buyunduruguna girsin? Mihawk'ın tayfası ve gördüğümüz kadarıyla idealleri olmadığı için bunu açıklamak baya zor..
Lord olması benim açımdan Mihawk'ın zayıflatan bir sebep değil.Hatta Lordlar ile ilgili yapılan bir takım açıklamalar, her ne kadar öyle olmadığını bazı lordlar üzerinden görmüş olsakta, bu ünvanı bi hayli önemli ve güçlü karkaterlerin aldığına da işaret ediyor.
''Artık bu dört imparatora karşı elimizde yeni savaş lordu yok!''
Moria, Law, Jinbei, Crocodile, Buggy, Hancock, Doflamingo bunlar gücünü net olarak gördüğümüz Lordlar, bu karkaterlerin tamamı birlik olsa tek başınayken bir imparatora bırak karşılık vermeyi, canlarını zor kurtarır. Hal böyleyken denizciler, Lordları imparatorlara karşı nasıl oluyor da bir denge olarak görüp, onları imparatorlara karşı kullanabileceklerini düşünüyor? Buradan yola çıkarak, haala gücü açıklanmayan çok güçlü bir Lord var diyebilir miyiz? Ben derim :D

Kilit isim Mihawk, bunun başka bir açıklaması yok, bir imparatorla kıyaslandığında çöp denebilecek karkaterlerden oluşan Shichibukai oluşumu, ancak içlerinden birinin diğerlerine nazaran ciddi anlamda güçlü olmasıyla açıklanabilir. Aksi halde ne denge olur ne de imparatorlara karşı birer koz olarak kullanılabilecek bir oluşum, Mihawk'ta zayıf çıkarsa Denizcilerin Lord'lar ile yaptığı açıklamalar mangakanın en büyük yalanı olur.

Ben genel sıralamada 12 ye koydum.

Şu an yaşayanlar arasından sanırım Dragon-İmparatorlar-Akainu'nun hemen arkasına koyardım.

Belki ben ifade edemedim kendimi bilmiyorum ya da sen amiral ile yonko arasında çok uçurum görüyorsun. Amiral-Yonko arasında öyle uçurum görmüyorum ben.
Yonkoların net şekilde amirallerden güçlü olduğunu düşünüyorum. İlla örnek vermem gerekirse bir yonko>amiral> sağ kol. Sağ kol ile amiral arasında ki güç farkı yonko ile amiral arasında ki farktan daha azdır. Bir sağ kol bir powerupla amiral seviyesi olabilir belki ama bir amiral için 2 power uptır diyebilirim ya da. Ben güçsüz argümanların birini serinin zirve dörtlüsüne çıkarmasından hoşlanmıyorum sadece.

Mihawk sama isteseydi atağını Jozu'ya işletirdi ama işlememesi daha eğlenceli, savaşı erkenden bitirirsen ne heyecanı kalır ki :cool:

Mihawk sama isteseydi atağını Jozu'ya işletirdi ama işlememesi daha eğlenceli, savaşı erkenden bitirirsen ne heyecanı kalır ki :cool:
Gerçek gücünü kullansaydı,Jozu'ya tek atardı,sonra bir daha slash atıp Marco'ya ne de olsa efor harcamıyor sadece kolunu kaldırıyor.Beyazsakal'a karşı da vampire dönüşür kanını emer.

Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası+en iyi silahlanma hakisine ve gözlem hakisine sahip üstüne vampire dönüşebiliyor.Durdurulamaz bir güç,sen de anlamışsın reyizin gücünü helal.

Son düzenleme:
Sanki oda bu adamı doğrudan bir kavganın içine sokmayacak gibi belki de zamanı gelmemiştir bilmiyorum ama şu an için biraz şovmen gibi ya. Böyle ne bilim özel günlerde, düğünlerde, partilerde çağırıp istediğin renk paketi ile slashlar attırabileceğin bir adam gibi.

WB Dünyanın En Güçlü Adam'ı
Mihawk Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası
E. Oda açık ve net bir şekilde Mihawk adam değildir demiş bence burada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık