Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Ben tam aksini düşünüyorum. Mihawk kendi kulvarında bulunan ve en güçlü olarak anılan adamla arasındaki farkı görmek istiyor, bu şekilde yorumluyorum.

Ayrıca, Mf'de karşısına çıkan karkaterlere belirli bir üstünlük kurmadığı için zayıf görüyorsunuz, her zaman dediğim gibi bu konuda haklılık payınız var ama şunları da göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Sadece Jinbei değil; Chopper, Brook ve Nami dahi Linlin karşısında bir şeyler yapabildi. Bunu o zamanlar kadının şuursuzluğuna verdiler ama kek arcta olduğu gibi şuursuz ve hafızası yerinde olmayan Linlin'in Quuen'e neler yaptığını biliyoruz, neden bir benzerini bizim tayfaya yapmadı? Oda, hikaye için bir imparatoru kendi bölgesinde mala çevirebiliyor. Linlin'e bunu yapan mangaka Mf'de Luffy'i kurtarmak için bir kaç karkateri Mihawk'ı durdururken çiziyor.

Op evreninde söz konusu Luffy'nin canıysa güçlü karkater yoktur arkadaşlar, bu yüzden Mf'ye rağmen Mihawk'ı güçlü görüyorum. Bir de Linlin'e bakınca Mihawk yine durumda, daha da gömebilirdi.
Yok kardeşim ben Vista ve Crocodile -ki bunlar amiral seviyesinin yanından bile geçemeyecek kişiler- tarafından durdurulan adamı sırf ağırlığı var diye amiral seviyesi diyorum. Ama yonko seviyesi diyeceksek te somut birşeyler koyalım ortaya değil mi?

Böyle bir şey söylemedim. Hatta bunun aksi çıkması durumunu bile değerlendirdim. Bilgine.

Hayır zayıflatmadı çünkü Shanks o dönemler de ünlü biriymiş WB'nin anlattığına göre. Ve Shanks yara söz konusu olduğunda Mihowk sama'nın da adını geçiriyor. Yani zayıflatılmış bir şey yok.

Anlaşamayız çünkü Mihowk'un çekindiği bir durum görmedik. Crocodile'ın atarlanmalarını umursamaması, Vista ile karşılaşırken aklının Luffy'nin potansiyelinde olması(kılıç tokuştururken de aklı Luffy'de aynı zamanda) bu ligin altında olduğunu göstermiyor.
Birini savunurken onun hakkında sama diyip yazman çok ciddiyetsizce geliyor bana göre. Mesaj yazasım gelmiyor.

Densetsu yok Mihawk okuyalım diye geldim ama yeri doldurulmuş .

Yok kardeşim ben Vista ve Crocodile -ki bunlar amiral seviyesinin yanından bile geçemeyecek kişiler- tarafından durdurulan adamı sırf ağırlığı var diye amiral seviyesi diyorum. Ama yonko seviyesi diyeceksek te somut birşeyler koyalım ortaya değil mi?
Somut bir şey yok şu an için, ünvanı ve geçmişte Shanks ile yaptığı duello var sadece.
  • Mangaka Shanks, Rayleigh gibi karkateri de kılıç ustası olarak değerlendiriyorsa Mihawk için büyük bir artıdır bu ama bu konuda bir belirsizlik var.
  • Diğer bir ihtimal, Shanks kılıç ustası değildir ama geçmişteki eşitlik bozulmamış, biri imparator olmuştur diğeri en iyi.

Birini savunurken onun hakkında sama diyip yazman çok ciddiyetsizce geliyor bana göre. Mesaj yazasım gelmiyor.

Densetsu yok Mihawk okuyalım diye geldim ama yeri doldurulmuş .
Bence sorun o değil. Senin tahammülsüzlüğün ve çakma elitistliğin. Yoksa ben kendimde bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Sama yazmamın bir zararı yok yoksa sana.

Somut bir şey yok şu an için, ünvanı ve geçmişte Shanks ile yaptığı duello var sadece.
  • Mangaka Shanks, Rayleigh gibi karkateri de kılıç ustası olarak değerlendiriyorsa Mihawk için büyük bir artıdır bu ama bu konuda bir belirsizlik var.
  • Diğer bir ihtimal Shanks kılıç ustası değildir ama geçmişteki eşitlik bozulmamış, biri imparator olmuştur diğeri en iyi.
Op samuray serisi olmadığı için o ünvan tek basına bir insanı amiral seviyesi bile yapamaz.

Düello var ama belirsiz dediğin gibi ve eski.

Benim bu tartışmalarda nedense şaşırdığım irdelenmeyen konu var ki o da yonko seviyesi bir adam neden shichi olsun? Buster Call'da bile 2 amiral gelmiyorken yonko seviyesi biri neden hükümetin buyunduruguna girsin? Mihawk'ın tayfası ve gördüğümüz kadarıyla idealleri olmadığı için bunu açıklamak baya zor..

Bence sorun o değil. Senin tahammülsüzlüğün ve çakma elitistliğin. Yoksa ben kendimde bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Sama yazmamın bir zararı yok yoksa sana.
Çakma elitistlik ne oluyor çok merak ettim. Sende sıkıntı var demedim neden üsteledin?

Çakma elitistlik ne oluyor çok merak ettim. Sende sıkıntı var demedim neden üsteledin?
Mihawk okuyalım diye geldim ama yeri doldurulmuş .
Bunu diyerek beni fanboi ilan etmişsin. Bir önceki mesajında da o kadar yazdığım şey arasından bir şeye takılıp ciddiye alamıyorum sama deyince demişsin.
Ha, Oda'nın bunlar kafasında zamanla değiştirmiş olma şansı yok mu? Var. Uzun soluklu seri sonuçta. Ama bize seri başı ortalarında yansıtılan Mihowk zirve karakterlerden. Ve bunun aksi çıkarsa bu yorumlama hatası olmaz.
Halbuki öbür ihtimali de değerlendirmiştim.

Bunu diyerek beni fanboi ilan etmişsin. Bir önceki mesajında da o kadar yazdığım şey arasından bir şeye takılıp ciddiye alamıyorum sama deyince demişsin.

Halbuki öbür ihtimali de değerlendirmiştim.
İyi de tartışmayı eninde sonunda bitirmemiz lazım değil mi ? Ben görüşümü yazdım sen de yazdın benim daha yazasım gelmedi son dipnot olarak sama kelimesi hakkında ki görüşümü yazdım.

Özür dilerim kusura bakma tahammülsüz olabiliyorum bazen 6 senelik üyeyim neredeyse her zaman aktiftim ama 2 k mesajım var zaten az yazıyorum yazdım mı da yanlış şeyler diyebiliyorum.

Öbür ihtimal biraz esnek yalnız zirveden kasıt top 3 mü 5 mi 10'mu . Amiral seviyesi diyerek ben zaten top 10'a koyuyorum ama top 5 top 3'e sonuna kadar katılmıyorum bu tabloda.

İyi de tartışmayı eninde sonunda bitirmemiz lazım değil mi ? Ben görüşümü yazdım sen de yazdın benim daha yazasım gelmedi son dipnot olarak sama kelimesi hakkında ki görüşümü yazdım.

Özür dilerim kusura bakma tahammülsüz olabiliyorum bazen 6 senelik üyeyim neredeyse her zaman aktiftim ama 2 k mesajım var zaten az yazıyorum yazdım mı da yanlış şeyler diyebiliyorum.

Öbür ihtimal biraz esnek yalnız zirveden kasıt top 3 mü 5 mi 10'mu . Amiral seviyesi diyerek ben zaten top 10'a koyuyorum ama top 5 top 3'e sonuna kadar katılmıyorum bu tabloda.
Benim listemde 12. sırada. İlginç olmuş o zaman, ben daha aşağıda görüyorsundur diye düşünmüştüm.

Benim listemde 12. sırada. İlginç olmuş o zaman, ben daha aşağıda görüyorsundur diye düşünmüştüm.
Yaşayan karakterlerin şuanki güçleri üzerinden düşündüm.
4 yonko- dragon-garp akainu, kalan sıralarda full amiral ve Mihawk işte kim kimin altında biraz fanteziye kalıyor işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık