Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    217
Bu denklem dediğin şey Luffy'nin kk rakibi Shanks olsa olabilirdi ama Shanks değil bu kişi BB.
Mihawk'ın gözlemiyle silahlanması önde çıkar Shanks'in de kral hakisi öne çıkabilir. Gözlem haki katilliği Mihawk'ın o gözlerine pek geçmez.
Ryuma Bm ve Shanks'den güçlü değil mi? Puhahahahah... Yine güzel bir tespit olmuş.
Yine çarpıtmışsın o adamları saydım ve Mihawk'ın bu isimlerden güçlü olmadığını belirttim. Ryuma için bir şey söylemedim. Ryuma'nın da, WB ve Roger'den güçlü mü değil mi olduğunu bilmiyoruz.

KK rakibinin Teach olmasını niye konu ettin anlamadım. Ben Luffy'nin ve Zoro'nun hedeflerinden bahsettim. İkisinin de hedefi en başından beri Shanks ve Mihawk fakat ikisinin de final savaşı Teach ve Shiryu olabilir bu durumda Zoro için de aynı şeyi söyleyebilecek misin?

Yine çarpıtmışsın o adamları saydım ve Mihawk'ın bu isimlerden güçlü olmadığını belirttim. Ryuma için bir şey söylemedim. Ryuma'nın da, WB ve Roger'den güçlü mü değil mi olduğunu bilmiyoruz.

KK rakibinin Teach olmasını niye konu ettin anlamadım. Ben Luffy'nin ve Zoro'nun hedeflerinden bahsettim. İkisinin de hedefi en başından beri Shanks ve Mihawk fakat ikisinin de final savaşı Teach ve Shiryu olabilir bu durumda Zoro için de aynı şeyi söyleyebilecek misin?
Ryuma için de dedin. Sonraki cümlede Mihawk'dan kesin olarak daha güçlü olduklarını belirttin.
Luffy'nin hedefi Shanks değil ki onu diyorum. Korsan kralı bile olmak değil hedefi aslında. Ama korsan kralı olma yolunda rakibi Bb Shanks değil. Karşılaştırma olarak Shanks'i kullanmak mantıksız bence. Bb ilerde Mihawk geçicek zaten bu konuda bir sıkıntım yok.
Final savaşının bb ile olucağı bile belli değil. İm'le olacağını düşünüyorum ben.
Bb ile olsa bile Zoro o vs sonrası yine Mihawk'la vs atabilir sorun olmaz.

Valla sonuç bu ister kabul et ister etme mangada luffy kaidoyu yendi mi yenmedi mi? En güçlü canavar yaratık ne dersen de.Zoro çizik attı diye halay çekil o günü bayram olarak kutluyorsunuz Luffy adamı yumruklarıyla indirince kanınız çekiliyor.Sonra seride Zoroyu yarmaktan başka faaliyeti olmayan adamı Shanksten güçlü görüp istese kk olur deyip son sayıda one piece deyince yusuf yusuf kan ter içinde kalmasını görmezden gelirsiniz :hhh:
Ya he he demekten daha fazlasını hak etmeyen içerikte bir mesaj...

Direkt kılıç düellosu da olabilir Shanks ve Mihawk arasındakiler böyle bakarsak.
Direkt kılıç düellosu nasıl olacak? İkimiz kılıç dövüşü yapsak ben daha hızlıyım diyelim sen daha güçlüsün, kimse avantajını kullanmayacak mı? Bu adamlar yan yana durup denize karşı slash atıp kim daha uzağa atıyor diye mi bakıyorlar? haki hız güç bunları kor seviyesinde kullanalım, maks hız 80m/s olsun, hakimiz 10x olsun, gözlem kapatalım. şartlar eşit başla mı diyorlar.

Direkt kılıç düellosu nasıl olacak? İkimiz kılıç dövüşü yapsak ben daha hızlıyım diyelim sen daha güçlüsün, kimse avantajını kullanmayacak mı? Bu adamlar yan yana durup denize karşı slash atıp kim daha uzağa atıyor diye mi bakıyorlar? haki hız güç bunları kor seviyesinde kullanalım, maks hız 80m/s olsun, hakimiz 10x olsun, gözlem kapatalım. şartlar eşit başla mı diyorlar.
En azından kral haki eklemezler mesela. Saf teknikleri hakisiz kullanmak çok mu zor? Güç hızda ayrı ayrı avantajlar da haliyle olur zaten. Ayrıca ben Shanks ve Mihawk'ın birbirine tam güç girip görünür yara bırakmadan dövüşü bitirebileceklerini de sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık