Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    217
En azından kral haki eklemezler mesela. Saf teknikleri hakisiz kullanmak çok mu zor? Güç hızda ayrı ayrı avantajlar da haliyle olur zaten. Ayrıca ben Shanks ve Mihawk'ın birbirine tam güç girip görünür yara bırakmadan dövüşü bitirebileceklerini de sanmıyorum.
Garp ve Roger da birbirlerini ölümün kıyısına getirmiş ama Garp'ın yarası çocukken de vardı. İz falan görmedik. Oda'nın sallamasyonları. Ölümüne dövüşmeden yenişemeyen adamlar da birbirine çok denk sayılır. Unvan kimdeyse o daha iyidir. Teknik olarak unvanı ele geçiremediyse Shanks sen daha iyisin diye kabul etmiştir. kral haki eklemeden savaşalım olayına hiç ihtimal vermiyorum. kral haki eklese çok daha iyi olup yenebileceği rakibini dur onu kullanmayım mı diyecek? Kral haki kullanınca yanlışlıkla vampiri öldürürüm diye mi korkmuş. Zoro ile birisi vs atmak istese rakibe göre gücünü ayarlar ama asla ben şunları kullanmayım demez, vurup geçer.

Garp ve Roger da birbirlerini ölümün kıyısına getirmiş ama Garp'ın yarası çocukken de vardı. İz falan görmedik. Oda'nın sallamasyonları. Ölümüne dövüşmeden yenişemeyen adamlar da birbirine çok denk sayılır. Unvan kimdeyse o daha iyidir. Teknik olarak unvanı ele geçiremediyse Shanks sen daha iyisin diye kabul etmiştir. kral haki eklemeden savaşalım olayına hiç ihtimal vermiyorum. kral haki eklese çok daha iyi olup yenebileceği rakibini dur onu kullanmayım mı diyecek? Kral haki kullanınca yanlışlıkla vampiri öldürürüm diye mi korkmuş. Zoro ile birisi vs atmak istese rakibe göre gücünü ayarlar ama asla ben şunları kullanmayım demez, vurup geçer.
Bir de şöyle bir durum var. Dediğin gibi Garp ve Roger birbirlerini defalarca ölümün kıyısına getirdiklerini belirtiyorlar ancak Shanks ve Mihawk arasındakiler ise düello olarak geçiyorlar. Düellolara bakarak diğer insanlar unvanı Mihawk'a da vermiş olabilir ancak bunun ciddilik boyutu da var. Mesela Wb neden Mihawk ile olan savaşlarınızı hatırlıyorum falan demedi de özellikle düello dedi? Neyse unvan olayına daha fazla girmek de istemiyorum çünkü onun harici her şey Shanks'ı işaret ediyor rahatça.

Whitebeard'ın kendisi efsanevi duellolar diyor shanks vs mihawk için. Yok haki kullanmadan dövüşüyorlar diyen var😂. Sanırım Zoro Mihawk ile kapıştığında conqueror kullanması yasak olucak.

Burada imparatorlarla kıyaslarsınız Shanks tek atar, Teach öldürür, Luffy yok eder ama bi amiralle kıyaslamaya çalıştığımızda hepiniz mum olursunuz.

Mihawk'ı bu kadar gömmenizin sebebi ortaya bir irade koymaması. Doğru bu bir problem, bunu kabul ediyorum, bu kadar pasif çekimser olması hoş değil. Yine de ilerde bir gün güçlü bir iradeyle karşımıza çıkmasını, en azından kişisel egosuyla Cross Guild aksiyonlarında karşısına çıkan güçlü isimleri yok etmesini bekliyorum.

Bir de şöyle bir durum var. Dediğin gibi Garp ve Roger birbirlerini defalarca ölümün kıyısına getirdiklerini belirtiyorlar ancak Shanks ve Mihawk arasındakiler ise düello olarak geçiyorlar. Düellolara bakarak diğer insanlar unvanı Mihawk'a da vermiş olabilir ancak bunun ciddilik boyutu da var. Mesela Wb neden Mihawk ile olan savaşlarınızı hatırlıyorum falan demedi de özellikle düello dedi? Neyse unvan olayına daha fazla girmek de istemiyorum çünkü onun harici her şey Shanks'ı işaret ediyor rahatça.
Whitebeard düellolar hakkında dediği şey bu
;your duel with hawkeye is still fresh in my memory. Chapter 434 kontrol edebilirsin

Burada imparatorlarla kıyaslarsınız Shanks tek atar, Teach öldürür, Luffy yok eder ama bi amiralle kıyaslamaya çalıştığımızda hepiniz mum olursunuz.

Mihawk'ı bu kadar gömmenizin sebebi ortaya bir irade koymaması. Doğru bu bir problem, bunu kabul ediyorum, bu kadar pasif çekimser olması hoş değil. Yine de ilerde bir gün güçlü bir iradeyle karşımıza çıkmasını bekliyorum, en azından kişisel egosuyla Cross Guild aksiyonlarında karşısına çıkan isimleri yok etmesini bekliyorum.
Mihawk en az Amiral seviyesidir canım. Ödülü ortada. Millet işin şakasında. Ama ünvanı ve ne şekilde olduğu belirsiz düellolar sebebiyle Shanks'ı alır demek çok da mantıklı değil. Mihawk'ın düello kazandığı bile kesin değil : ))

Shanks, Mihawkla dövüşse dövüşü yarıda bırakıp gider salatalık doğrayıp Mihawk'a getirip abi benden büyüksün tuzlayarak mı tuzlamayarak mı yersin diye sorar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık