Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    217
Bak şimdi Shanks'ın geçecek olan kişi sıradan biri değil, Luffy! Joy Boy, Güneş Tanrısı... seriinin seçilmiş kişisi, böyle bir adamın sağ kolunun imparator olması absürt olmaz. Kaldı ki Zoro, Wano'da hiçte öyle zayıf bir profil çizmedi, Zoro'yu alt etmek için iki imparator güç birliği yapmak zorunda kaldı.

Zoro daha şimdiden kendini imparator liginde ispatlamaya çok yakın. Haliyle Luffy'nin sağ kolu nasıl imparator kadar güçlü olabilir söylemin bi hayli ön yargılı oluyor.
He diyorsun ki Zoroyu alt etmek için 2 imparator güç birliği yaptı ama luffyi yenmek için tek Kaido kaldı yani Zoro>Luffy diyorsun sonra çıkıp Luffy övüyorsun ben mi yanlış anlıyorum?Bazılarımız yine mangaları işine geldiği gibi okumalara devam ediyor.Yanlış olan kısım güç birliği yapılan saldırı Zoroya atılmadı oradaki 5 kişiye yapıldı ama Zoro kendini attı ortaya.Siz daha ne okuduğunuzu bilmiyorsunuz gibi hissediyorum.Zoro az bile yapmış bence kk seviyesine girmiştir bu kadar olmaz atıyorsanız yüksek atın.Sizin zoronun kaidoya çizik atma yıldönümü kutlamaları ne zaman?Erkenden içip kutlamaya başlamışsınız herhalde başka bir açıklaması olamaz bunun 🤭

Oda'nın ne suya ne sabuna dokunan ünvanlarından biri de Deiku'dur. Seride buna dair hiç bir şey sunmadı, sadece Mihawk'ın gücünün altını ünvanla doldurmaya çalışmış belli ki. İcraat olmayınca bin küsür bölüm sonra bu da sarmıyor artık. Ha güçlüdür orası ayrı ama ilgi çekici değil. Shanks ile flashbacklerini gösterse iyi olur ama Oda'nın bu işe girişeceğini hiç sanmıyorum.

Akainu ve aokiji tarzı bir dövüşün ardından kazanan shanks olur. Oda sbs veya bir röportajdaydı galiba, efsane isimleri sayarken wb, shanks, mihawk diyordu. Mihawk seviye olarak shankstan aşağı değildir.

Seride yapılan çizilene bakmayın , E.odanın umrumda mı geçmişte ne çizdiği ?
Hikaye bazlı bakınca iki karakter de güç olarak yakın ancak Shanks misyon olarak bir tık daha güçlü gösterilecek .

Şu noktada hala geçmiş verileri döküp irdelemek boşa zaman kaybetmek demek .

Mihawkın Zoro için biçildiği rol bozulmazsa Mihawk çok güçlü gösterilecek . Bu kaçınılmaz .

Son düzenleme:
Shanks:
-Whitebeard ile kılıç çarpıştırıp bulutları ikiye böldü.
-Marineford Savaşı'nı durdurdu.
-Kaido'yu Marineford Savaşı'na gitmekten durdurdu.
-Kid'i ve tayfasını tek saldırıda tekledi.
-Birkaç kilometre öteden kral hakisiyle amirali korkuttu.
-Rakibin gözlem hakisini engelleyebiliyor.
-Buggy tarafından potansiyeli sayesinde Roger'ın varisi olarak görülüyor.
-Oda'nın yazımına bayağı bayağı katkı sağladığı filmde kral hakisiyle koramiral bayıltıyor, hemen öncesinde denizciler halkı öldürürken bir şey demeyen Issho sözde halkı araya katmamak için geri çekiliyor.
-En önemli özelliği hızı olan Kizaru'yu hız olarak da geçiyor ve kolayca yeniyor.

Mihawk:
-Seri başı Zoro'yu çakıyla eforsuz yeniyor.
-Wb'yle arasındaki farkı ölçmek için slash atıyor ve 3. komutan tarafından durduruluyor.
-Daz Bones'u kesiyor ama Daz Bones kalkıp devam ediyor.
-Buz dağı kesiyor.
-Yonkolarla dövüşmekten kaçınıyor.
-Crocodile ile ittifak kuruyor. Shanks'ı durum ne olursa olsun bunu yaparken hayal edemiyorum.
-Kılıcını karartmış. Nasıl yapıldığı hakkında ise bilgimiz yok.

Aralarındaki fark şu ana kadar çok net çizili. Karşılaştırmaya değer yapan tek şey Mihawk'ın lakabı. O da bu kadar feat'i silip atamaz diye düşünüyorum. Hele ki yıllar yıllar önce yapılmışken o düellolar. Kimin ne kadar güçlendiğini bilemeyiz bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık