Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    217
Shanks:
-Whitebeard ile kılıç çarpıştırıp bulutları ikiye böldü.
-Marineford Savaşı'nı durdurdu.
-Kaido'yu Marineford Savaşı'na gitmekten durdurdu.
-Kid'i ve tayfasını tek saldırıda tekledi.
-Birkaç kilometre öteden kral hakisiyle amirali korkuttu.
-Rakibin gözlem hakisini engelleyebiliyor.
-Buggy tarafından potansiyeli sayesinde Roger'ın varisi olarak görülüyor.
-Oda'nın yazımına bayağı bayağı katkı sağladığı filmde kral hakisiyle koramiral bayıltıyor, hemen öncesinde denizciler halkı öldürürken bir şey demeyen Issho sözde halkı araya katmamak için geri çekiliyor.
-En önemli özelliği hızı olan Kizaru'yu hız olarak da geçiyor ve kolayca yeniyor.

Mihawk:
-Seri başı Zoro'yu çakıyla eforsuz yeniyor.
-Wb'yle arasındaki farkı ölçmek için slash atıyor ve 3. komutan tarafından durduruluyor.
-Daz Bones'u kesiyor ama Daz Bones kalkıp devam ediyor.
-Buz dağı kesiyor.
-Yonkolarla dövüşmekten kaçınıyor.
-Crocodile ile ittifak kuruyor. Shanks'ı durum ne olursa olsun bunu yaparken hayal edemiyorum.
-Kılıcını karartmış. Nasıl yapıldığı hakkında ise bilgimiz yok.

Aralarındaki fark şu ana kadar çok net çizili. Karşılaştırmaya değer yapan tek şey Mihawk'ın lakabı. O da bu kadar feat'i silip atamaz diye düşünüyorum. Hele ki yıllar yıllar önce yapılmışken o düellolar. Kimin ne kadar güçlendiğini bilemeyiz bile.
Yıllardır görmeye alıştığımız sığ oğlu sığ ve bommmmmmmboşşş bir algı operasyonu.

Mihawk, Shanks den güçlü çıkmaz ama altında da çıkmaz. Ama hikaye olarak Oda yine yaptı yapacağını... Mihawk saçma sağan işlerin içine girdi resmen.

İnanırım. Zunesha gibi hortum vardır tabi, yoksa bu kadar üfürülemez :D

Neyse dnsm ponçiğim, gergin gergin takılıyorsun hep son zamanlarda. Shanks yener mi mihawkı yenemez mi, net fikrini söyle hele bir önce?
Yılların üfürükçüsü konuştu :)

Biri birine üstünlük sağlayacaksa bu kişi Mihawk olur. Yani normal şartlarda Mihawk Shanks'tan güçlüdür. Ama Oda'nın tarzına göre bu ikiliden kimseyi birbirine yedirmez Oda. O cesarete sahip değil kendisi. Mihawk>=Shanks denkleminde ki "eşitlik" ibaresi Oda'nın huyu yüzündendir yani başka bir şey değil. Zaten Shanks yener diyenler bile Shanks şu şu şu konularda Mihawk'tan üstündür diyemiyor. Fanlık sebebiyle yener diyorlar.

Yılların üfürükçüsü konuştu :)

Biri birine üstünlük sağlayacaksa bu kişi Mihawk olur. Yani normal şartlarda Mihawk Shanks'tan güçlüdür. Ama Oda'nın tarzına göre bu ikiliden kimseyi birbirine yedirmez Oda. O cesarete sahip değil kendisi. Mihawk>=Shanks denkleminde ki "eşitlik" ibaresi Oda'nın huyu yüzündendir yani başka bir şey değil. Zaten Shanks yener diyenler bile Shanks şu şu şu konularda Mihawk'tan üstündür diyemiyor. Fanlık sebebiyle yener diyorlar.
Birisinin muhatabı vista, jozu, croco falan öbürü durduğu yerden kıtalararası haki basıp amiral kaçırtıyor. Sana kocaman bir yav he he gönderiyorum. :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık