Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
-Yüksek meyve hakimiyeti ve ortalamadan daha iyi bir meyve(meyve uyanışı,klon yapabilme,gammanın yok edeceği iç organları sicimle destekleyebilme vs..)
-Yer yer Boundman ataklarından syırılabilecek seviyede bir hız
-Gamma yemiş haliyle bile 4 g4 darbesi tanklayabilecek bir dayanıklılık
-Marco ve King'te olmayan h.haki
-Fena seviyede sayılmayacak bir fiziksel güç
-Fena olmayan bir gözlem

Tüm bunların ışığında Dof'a yc3 demek zor.Queen'in Dof'tan daha güçlü olduğuna featler ve portre açısından inanmıyorum mesela.Dof kimi sağ kola yüksek kimi sağ kola da orta zorluk verecek seviyededir aşağı yukarı.

Seri sonundaki Shiryu düşük zorluk atar ama.

Bizim luffye göre yorumlarsak işimiz yaş, bu adam her gördüğü adam da şekilden şekle giriyor. Direk kimseyi yenemiyor ki. Ulti ile direk kafa tokuşturuyor sonuç alamıyor. Şöyle bir sahne de var;
Yani karşılaşma sıralamasına göre güç belirlemek alakasız. OP üzerindeki güç dengesini anlamak için bu Luffyi denklemden çıkarmak lazım.
Çok alakasız yorumlar sanki Apoo, arctaki nihai rakip veya Ultiden sonuç alamamış falan.. Ultinin imza saldırısını kapıştırıyor onunla, iki kardeşi beraber tokatladı.

Katakuri Queen etmez diyenlerin Dof amiral edebilir dediği bir forumdur kf :hhh:
Katakuri hiç bir şey etmez, niye takılıyorsun ki buna sen xD

Bütün güç çeşitlerinde ilerde olup da yenilen kaç karakter var :ehe:

Ben konumlandıramıyorum siz nasıl yapıyorsunuz ya. Tamam gidip uçan altılı demem ama elim amiral demeye de gitmez. :dd.d
Bir önceki sayfada iyi yol yapmıştın Law'a. Bu ne oluyor şimdi :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık