Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Yc3-yc2 arası.

Arc bossu olduğu için şanslıydı. Detaylı işlenme fırsatı buldu. Her arc bossu gibi göklere çıkarıldı.
Tasarımı olsun, meyvesiyle uyumu olsun, serinin en özel karakterlerinden biridir.
Ama maximum seviyesi yc 2'dir. Gösterilen yc3.
Oda komutanlara özenmedi diye abartmaya gerek yok. Queen ya da King'in yerinde olsa, yeteneklerinin yarısı gösterilmeden harcanırdı. Hele kuş kafesi falan hak getire.
Kısacası arc bossu olmanın ekmeğini yedi, Queen gibi 2 bölümde harcansaydı, görürdüm o zaman.
Herhangi bir sağ kolu alamaz. Amirale falan hiç girmiyorum.

Queen nasıl yumurta gibi ezdiyse içinden geçecekti Sanji’nin Law kurtardı.Hatta Queen kadar uğraşmadı direk aldı façasını.Sanji güzel bir turnusol.Adamın niye joker olduğunu gösteriyor King yerine de Queen yerine de geçebilir.
Gen uyanisi olmadan Onigashima Sanji Dressrosa Sanji’ye iki atar. Dressrosa/WCI Sanji Veteran/F6 seviyesinin cok altinda gosterildi. Onigashima Sanji bariz bir sekilde F6 seviyesinin ustundeydi, gen uyanisiyla sag kol ve sol kol arasi bir seviyeye yerlesti.

Uçan altılı ile amiral üstü aynı mı? Niye insanların özgür iradesini kısıtlayalım. Uçan altılı olmadığı kesin diyebiliriz ama amiral üstü olmadığı kesin değil, Fuji'yi Rosa'ya gömebilirdi.
Bana göre Amiral üstü olmadığı Uçan Altılı olmadığı kadar net. Çok isteniyorsa ankete ekletiriz ama fanlığı bir kenara bırakıp bakarsan sende Fuji'yi gömemeyeceğini anlarsın, o kadar kolay değil o iş.

Yk2'den aşağı diyen hayınlık yapıyordur. Dressrosa Luffy yenemedi bu adamı ayıktırıyım. Herif dayak yiye yiye kazandı. Ek olarak Yk2 deyince aklınıza gelen profil Doflamingo deyince aklınıza gelmiyorsa ki bence gelmediği çok net belli, o zaman Dof safkan bir Yk2'dir. Babalar gibi, helalinden bir Yk2'dir. Her türlü, kılçıksız Yk2'dir..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık