Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Bana göre Amiral üstü olmadığı Uçan Altılı olmadığı kadar net. Çok isteniyorsa ankete ekletiriz ama fanlığı bir kenara bırakıp bakarsan sende Fuji'yi gömemeyeceğini anlarsın, o kadar kolay değil o iş.
Dof'un zekasından şüphe etmezsin sanırım. Kibirli birisi ama aptal değil. Fuji'nin icabına bakacağını düşünüyorsa kendine güveniyordur. Adil bir şekilde dalacak demiyorum ama güveni boş değildir. Punk Hazard'ı tek başına basmaya gitti. Law ve luffy tüm tayfa oradayken ama Law oradan kaçtı.

Dof'un zekasından şüphe etmezsin sanırım. Kibirli birisi ama aptal değil. Fuji'nin icabına bakacağını düşünüyorsa kendine güveniyordur. Adil bir şekilde dalacak demiyorum ama güveni boş değildir. Punk Hazard'ı tek başına basmaya gitti. Law ve luffy tüm tayfa oradayken ama Law oradan kaçtı.
Tüm tayfa şansımızı deneyelim çekti la adam. Oyuncak yapmayı düşünüyordu herhalde.

Luffy'nin dövüş sıralaması şu şekilde oldu; Dofy, Cracker, Kata, Kaido. Dofy; 4. - 3. komutan arasında bir yerdedir. 4.'den güçlü ama 3.'yü yenemez.
Bizim luffye göre yorumlarsak işimiz yaş, bu adam her gördüğü adam da şekilden şekle giriyor. Direk kimseyi yenemiyor ki. Ulti ile direk kafa tokuşturuyor sonuç alamıyor. Şöyle bir sahne de var;
Yani karşılaşma sıralamasına göre güç belirlemek alakasız. OP üzerindeki güç dengesini anlamak için bu Luffyi denklemden çıkarmak lazım.

Tüm tayfa dalsalar yine amiral alamazlar. Luffy'nin zaferinde payı olmasın diye, Fuji'yi boş boş gezdirdi Mangaka. Dof kurgu kurbanı ama Fuji değil. :D

Doffy, amiral seviyesi ise hiç kimse kalkıpta Doffy'i yenemeyen Law nasıl imparator karşısında demesin bundan sonra. Psikolojik savaş verdiği arcta o hali ile bile amiral Doffy'e sağlam direnç gösterdi ki arc içinde hasır şapkalara zaman kazandırmak için hareket ederken aldığı handikaplar da var.

Doffy amiral ise helal olsun bir kez daha Law'a.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık