Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Novalar kaç yaşında? Roger kaç yaşından sonra kral oldu? Jack sence King'den güçlü müdür?
Rogerın kral olmasıyla olan alakayı anlayamadım. Novalar geç açılmış demekki denize yaşlı bildiğim Urouge var mesela.. ama Dof, nova değil Lordların yıllanmış adamlar olduğu belirtiliyor. Rogerın kral olmasıyla güç arasındaki bağlantıyı anlayamadım

Rogerın kral olmasıyla olan alakayı anlayamadım. Novalar geç açılmış demekki denize yaşlı bildiğim Urouge var mesela.. ama Dof, nova değil Lordların yıllanmış adamlar olduğu belirtiliyor. Rogerın kral olmasıyla güç arasındaki bağlantıyı anlayamadım
Dof, sağ kol olur. Atıyorum x yonkounun sağ kolu olarak çıksa kimse bir şey demez. Sağ kollar da Amirallerle gayet kaıpışırlar :bilmem:

Law da beklediğimizden güçlü çıktı, Dof'a yazar yine bu.

Amiral gören Doff:
Bir sahne sonrasında AmiralLER gönderin diyordu Aokiji keşke orayı da atsaydın xD

Yc2-sol kol deniyorsa o işte.Queen smothi ace den ne farkı var hatta fazlası var karakterin. Sağ kol etmiyor gördük kum torbası oldu sadece g4 karşısında. Hele şuan ki luffy ile olan kapışmanın devamı
Bu arada asırlar geçmesine rağmen baĞzı arkadaşların içi soğumamış fujitora ya sallama çabalarındalar. Ardı yanık olmak ne zormuş diyoruz halk arasında...

Seviyesini anlamak adına kimleri alır kimleri alamaz mevzusu üzerinden bir değerlendirme yapılabilir. Buraya Yonkou komutanlarını sıralayalım ve Doflamingo'nun kimleri alıp kimleri alamayacağına bakalım.

Marco - Alamaz
Ace - Alamaz
Jozu - Alamaz

King - Alamaz
Queen - Alamaz
Jack - Alır

Katakuri - Alamaz
Smoothie - Alamaz
Cracker - Alamaz

Shiryu - Alamaz
Burgess - Alır
Van Augr - Alır

Beckman - Alamaz
Lucky Roux - Alamaz
Yasopp - Alamaz

Zoro - Alamaz
Sanji - Alamaz
Jinbe - Alır

Sabo - Alamaz
Kuma - Alamaz
İvankov - Alır

Buna göre Doflamingo'nun seviyesi 2. Komutandan.

Law'ın rakibi olduğu için, asıl senin amiral demen lazım. Zorocu arkadaşlardan feyz al biraz. Law yerine Zoro dövüşseydi, Yonkou kabul edilirdi şimdi:D
Eksikliğimi hissettirdin bana. Ben yapamıyorum öyle yetenek yok. :hhh: Bide genel olarak zaten objektiflikten yanayım. Kesinliği yoksa akla yatana giderim. :dd.d

Gen uyanisi olmadan Onigashima Sanji Dressrosa Sanji’ye iki atar. Dressrosa/WCI Sanji Veteran/F6 seviyesinin cok altinda gosterildi. Onigashima Sanji bariz bir sekilde F6 seviyesinin ustundeydi, gen uyanisiyla sag kol ve sol kol arasi bir seviyeye yerlesti.
He tek atar. :D Nolmuş Onigashima’nın havasından suyundan mı bu.Düşündüğünüz şey batıl inançtan farklı değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık