Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226

Uçan_Terlik

WG seri sonu boss'u olucak bu normal ama şöyle düşünmeliyiz.WG tek başına en güçlü olabilir çünkü yonkoular da ayrı ayrı takılıyor o yüzden en güçlü WG dir ama 2 yonkou birleşirse durdurabileceklerini sanmıyorum.

WG nin en büyük iki gücünün marine ve shichiler olduğu mangada geçiyor zaten
Sağ Tarafta yazan yazı :Bir tarafta 47 tane korsan gemisi ve ona liderlik eden Beyazsakal
Sol Tarafta yazan yazı :Ve diğer tarafta hükümetin en büyük 2 gücü Tüm Marine Karargahı ve Muazzam savaş lordları

garp çıkıp wb ve raylegih için 2 efsane ile baş edemeyiz diyor. millet 4 yonkouyu tartışıyor.
Dünyada güvenli bir yer olmadığını söyleyende vardı, adını hatırlamıyorum fakat diğer adadakiler kebap keyfinde müsabaka izliyorlardı .
Ayriyetten neticeye bakıcak olursak 1 yonkou , 3 amiralden birinin bile kolunu kıramadı : )
Garp ve Sengoku bile karışmadılar. "Güç kıyaslaması ile sonuç" farklı bir galibiyet doğurabiliyor.:rolleyes:

Bu savaşa savaş diyenler bence taraflı yorum yapıyor.Bu savaşın amacı Luffy'nin önünü açmaktı ezici bir WG üstünlüğüyle başlayan savaş öyle de devam etti.

Dünyada güvenli bir yer olmadığını söyleyende vardı, adını hatırlamıyorum fakat diğer adadakiler kebap keyfinde müsabaka izliyorlardı .
Ayriyetten neticeye bakıcak olursak 1 yonkou , 3 amiralden birinin bile kolunu kıramadı : )
Garp ve Sengoku bile karışmadılar. "Güç kıyaslaması ile sonuç" farklı bir galibiyet doğurabiliyor.:rolleyes:
Karışmadı derken, Garp'ın havaya uçup Marco'ya çaktığı yumruk, Sengoku'nun Luffy'ye çakıp, idam platformunu yıktığı yumruk karışmaktan sayılmıyor mu ?
Amiraller gibi direk dahil olmadılar ancak karışmadılar, oturup çaylarını içtiler demek yanlış olur. Savaşı yöneten kişi Sengoku'ydu sonuçta.

Savaşta benim gördüğüm 3 amiral eşliğinde denizciler vs WB korsanları oldu
Akainu vs WB
Kizaru vs Marco
Aokiji vs Jozu

Yani yonkounun karşısına Sengoku değil amiral çıkıyor Sengoku ve Garp sadece Ace'in yanında savaşı izliyor katıldıkları tek nokta da zaten onada savaşmak denmez platformu korumaktı
Dof ne yaptı müttefik aradı
Mihawk ne yaptı Luffy'i test etti çekildi kenara ona sataşanları çizdi
Hnacock resmen ihanet etti
Kuma'da leyla olmuş contalarını sıkacak adam aradı
Teach zaten pislik
Üstüne WB'in yanında Croco,Jinbei ,İvanov var ki bunların gücüde ortada buna rağmen 3 amiral önderliğinde denizciler tabiri caizse WB adamlarını falloş etti tek zararları WB'in saldırıları oldu.

Savaşta benim gördüğüm 3 amiral eşliğinde denizciler vs WB korsanları oldu
Akainu vs WB
Kizaru vs Marco
Aokiji vs Jozu

Yani yonkounun karşısına Sengoku değil amiral çıkıyor Sengoku ve Garp sadece Ace'in yanında savaşı izliyor katıldıkları tek nokta da zaten onada savaşmak denmez platformu korumaktı
Dof ne yaptı müttefik aradı
Mihawk ne yaptı Luffy'i test etti çekildi kenara ona sataşanları çizdi
Hnacock resmen ihanet etti
Kuma'da leyla olmuş contalarını sıkacak adam aradı
Teach zaten pislik
Üstüne WB'in yanında Croco,Jinbei ,İvanov var ki bunların gücüde ortada buna rağmen 3 amiral önderliğinde denizciler tabiri caizse WB adamlarını falloş etti tek zararları WB'in saldırıları oldu.
Bunu anlamayan arkadaşlarımız var hacı abi. Yonkouları çok büyütmüşler gözlerinde. Resmen hükumete şans tanımıyorlar. Anlamıyorum, bu hükumet bu kadar işe yaramazsa neden dünyanı hala yönetebiliyor? Tamam, yonko çok güçlü olabilir, hükumeti korkutacak kadar çok, ancak hükumet bu kadar hafife alınmamalı. Daha güçlerinin tamamını görmedik. Bunların bir de kara kuvvetleri var, özel birlikleri var, enteresan onlarca silahları var. CP9'ın tamamının Lucci ve saz arkadaşlarından ibaret olduğunu mu düşünüyorsunuz? Diğer CP birimlerini yok mu sayıyorsunuz? Sadece Denizciler yok onların ordusunda. İmparatorların dördü de, bütün müttefikleriyle birleşse, yok edemezler hükumeti, bitiremezler. İnanılmaz ölçüde zarar verirler, tamiri on yıllar sürecek zararlar verirler ancak yenemezler.

Bunu anlamayan arkadaşlarımız var hacı abi. Yonkouları çok büyütmüşler gözlerinde. Resmen hükumete şans tanımıyorlar. Anlamıyorum, bu hükumet bu kadar işe yaramazsa neden dünyanı hala yönetebiliyor? Tamam, yonko çok güçlü olabilir, hükumeti korkutacak kadar çok, ancak hükumet bu kadar hafife alınmamalı. Daha güçlerinin tamamını görmedik. Bunların bir de kara kuvvetleri var, özel birlikleri var, enteresan onlarca silahları var. CP9'ın tamamının Lucci ve saz arkadaşlarından ibaret olduğunu mu düşünüyorsunuz? Diğer CP birimlerini yok mu sayıyorsunuz? Sadece Denizciler yok onların ordusunda. İmparatorların dördü de, bütün müttefikleriyle birleşse, yok edemezler hükumeti, bitiremezler. İnanılmaz ölçüde zarar verirler, tamiri on yıllar sürecek zararlar verirler ancak yenemezler.
Hükümet kendinden küçük ülkeleri yönetiyor o kadar büyük bir organizasyon olsaydı yeni dünyayı yönetirdi sen abartıp büyütme.

Sanki yonkou tek yönetiyor yeni dünyayı 4 adam yanlarına müttefik almışlar ancak yönetiyorlar hepside kendi bölgesinde, ama buna rağmen çaylaklar saldırmaya yağmalamaya cesaret ediyor indirme planı kuruyor hükümetin yıllardır süren bir köklü tarihi var silemezler öyle kolay kolay.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık