Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226
2 yonko'yu kağıt üzerinde, dez avantajsız eşleştirirsen, Sengoku ve Garp bile kurtaramaz bence. Ki o denizciler muhtemelen en güçlü jenerasyondu bence şuanda Aokiji'nin bile olmadığını düşünürsek, hükümeti abartmaya gerek yok, öyle yada böyle yıkılacak olan bir organizasyon çünkü, devrimciler yeterli olacak bunlara.
Konuya uzak biri olarak ,
Garp ve Sengoku nun gücünü fazla küçümsüyorsun gibi geldi : ) Hep aynı örnek olucak ama ROger ile vs atan vs'Den ziyade tecrübe bile farklı bir güç seviyesi göstergesi. Bu 2 dev herkesi yıkar demiyorum fakat Akaiunu bile ortalığı tabiri caizze büktü : /
Bunları düşünemiyorum ( fazla büyütüyorda olabilirim ):ehe:

@Dragon
O zaman hem fikiriz, 2 yonkoya denk oluyorsa, zaten hükümet yıkılma riski %50 demektir yani savaşı kaybederlerse, bu durumda o denklemin mantığı şudur 1 yonko'yu durdurabilmek için denizciler birde shichibukailardan medet umuyor. Ellerinde tutsak yada marineford kalesinde olmadığınıda düşününce 1 yonko bile hükümete büyük sorun çıkaracağı ortada.

4 tanesi sorulmuş soru, bence görülen güçlere bakarsak tartışmak bile abes.
Ha gorosei güçlü çıkar ki hiç sanmıyorum güçlü bile olsa moruklamışlar, yada Vegapunk bir şey icat eder, bilinmedik aşırı güçlü ajanlar çıkar o zaman işler değişir ancak şu tabloda 4 yonko ezer geçer gözüküyor.

Konuya uzak biri olarak ,
Garp ve Sengoku nun gücünü fazla küçümsüyorsun gibi geldi : ) Hep aynı örnek olucak ama ROger ile vs atan vs'Den ziyade tecrübe bile farklı bir güç seviyesi göstergesi. Bu 2 dev herkesi yıkar demiyorum fakat Akaiunu bile ortalığı tabiri caizze büktü : /
Bunları düşünemiyorum ( fazla büyütüyorda olabilirim ):ehe:
2 Yonkonun geldiğini varsaydım ;
Wb vs Garp, Shanks vs Sengoku eşleştirdim, burada bir küçümseme yok bence.

Garp'ın başka bi sözü 2 Efsaneyle aynı anda uğraşamayız:hhh:
Garp'ın sözüyle kuyuya inilmez...
Haha :D Bi de bu vardı dimi, ben orda Garp'ın sözünü tek yonko için birleştiler olarak görüyorum
nedenide yonkoların ayrı ayrı hareket etmesi, denizcilerin ise shicihibukailarla ortak olması sebebiyle,
tek yonko uygulamasınıda marinefordda yaptı E.Oda, ama 4 yonko ile baş edebileceği kağıda döktüğümüzde herhangi bir mantık bulamıyorum.

@Dragon
O zaman hem fikiriz, 2 yonkoya denk oluyorsa, zaten hükümet yıkılma riski %50 demektir yani savaşı kaybederlerse, bu durumda o denklemin mantığı şudur 1 yonko'yu durdurabilmek için denizciler birde shichibukailardan medet umuyor. Ellerinde tutsak yada marineford kalesinde olmadığınıda düşününce 1 yonko bile hükümete büyük sorun çıkaracağı ortada.

4 tanesi sorulmuş soru, bence görülen güçlere bakarsak tartışmak bile abes.
Ha gorosei güçlü çıkar ki hiç sanmıyorum güçlü bile olsa moruklamışlar, yada Vegapunk bir şey icat eder, bilinmedik aşırı güçlü ajanlar çıkar o zaman işler değişir ancak şu tabloda 4 yonko ezer geçer gözüküyor.

2 Yonkonun geldiğini varsaydım ;
Wb vs Garp, Shanks vs Sengoku eşleştirdim, burada bir küçümseme yok bence.
4 yonkuoda denizciler ve shicbukaileri yensinler bir zahmet erkan.zaten garp bile devirmek için toplandık diyor ve de shicbukailerdende medet umuyorlar yani güclü olan taraf yonkuolar haliylen.benim bahsettigim o 170 krallıktaki cöplerin hepsini senin bahsettigin tarafsız alana toplarsak,o askerler cakıyla dövüsse bile korsanlar sonunda bitap düser yine yenemezler :D yani bence wgnin sahip oldugu güc daha büyük,tabi tüm askerlerini bir araya toplayamayıcakları için vede tüm dünyaya yayıldıgı için kaybederlerde bunuda kabul ederim ama her detayı eklersen benm mantıgımda wg agır basıyor

o sözüde gayet yerinde,iki efsaneyle ugrasamazlar zaten,cer cöp gidip,wbyle,rayleighi yenemez.ikisini aynı anda almak için 3 amiralinide gözden cıkarman gerekebilir,kim bu riski alır.kizaru rayleighe bile,seni yakalayabilmek için su an ki ithafımızdan fazlası gerekirdi dedi yani kendi agzıylan diyorki;ben sentoumaru ve pxler seni paketlemeye yetmeyiz.kaldıki wb :) sen garpı pek sevmezsin ama ,ancak garp o ikisini teke tekte yenebilecek güce sahip bence.

:ehe:

E.oda WG yakında gücünü gösterir yeni dünyada bile şahsen strateji işi götürür savaşı ordu gücü bir yerden sonra tıkanıyor teknoloji devreye girer WG bu bakımdan üstün

@Dragon Kan çekiyordur Garp'a :D sonuçta aynı kanı taşıyorsunuz. (WB Ezer :cool: )

@Marco bu Garp ne çok konuşuyormuş, şimdi fark ettimde bütüm tartışma bu adamın sözleri üzerine gidiyor.

@Thor senin yorumlara bakınca kendi kendime 2. üyelik mi açtım diyorum :hhh:

@Venom adam dengesiz iki de bir değişik değişik laflar ediyor.

4 yonkuoda denizciler ve shicbukaileri yensinler bir zahmet erkan.zaten garp bile devirmek için toplandık diyor ve de shicbukailerdende medet umuyorlar yani güclü olan taraf yonkuolar haliylen.benim bahsettigim o 170 krallıktaki cöplerin hepsini senin bahsettigin tarafsız alana toplarsak,o askerler cakıyla dövüsse bile korsanlar sonunda bitap düser yine yenemezler :D yani bence wgnin sahip oldugu güc daha büyük,tabi tüm askerlerini bir araya toplayamayıcakları için vede tüm dünyaya yayıldıgı için kaybederlerde bunuda kabul ederim ama her detayı eklersen benm mantıgımda wg agır basıyor
Sayı olarak onların çoğu h.hakiye gider gibi, hadi gitmediler diyelim, yonkolarında adaları, ülkeleri var yani hükümetin sahip olduğu ülkeler, adaları ön plana koyuyorsan yanlış bakıyorsun olaya, çünkü yonkoların daha güçlü adaları var, yeni dünya>geri kalan denizler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık