Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226
@Dragon Kan çekiyordur Garp'a :D sonuçta aynı kanı taşıyorsunuz. (WB Ezer :cool: )

@Marco bu Garp ne çok konuşuyormuş, şimdi fark ettimde bütüm tartışma bu adamın sözleri üzerine gidiyor.

@Thor senin yorumlara bakınca kendi kendime 2. üyelik mi açtım diyorum :hhh:

@Venom adam dengesiz iki de bir değişik değişik laflar ediyor.
kanı manı bilmem. ben her zaman objektifimdir.wb cok büyük adamdır ama roger ondan daha büyüktür.wb kendisi bile ölürken rogerı hatırlıyorsa,gögsünde kocaman bir yara acılmıs bunuda roger yapmıssa.mangaka roger ve wb iki kral denk diyorsa,aynı krallardan rogerda seninle defalarca birbirimizi ölümün kıyısına getirdik garp diyorsa.vede hepsinin üstüne sen wb garpı ezer diyorsan sen bilirsin :flaugh:

Sayı olarak onların çoğu h.hakiye gider gibi, hadi gitmediler diyelim, yonkolarında adaları, ülkeleri var yani hükümetin sahip olduğu ülkeler, adaları ön plana koyuyorsan yanlış bakıyorsun olaya, çünkü yonkoların daha güçlü adaları var, yeni dünya>geri kalan denizler.
şimdilik birsey demiyorum,yeni dünyada wgnin müttefikleri cıkarsa tezin cürümüs olucak o zamn pm atıcam :D

@Dragon gösterildiği ilk yerde zaten Dünyanın En güçlü İnsanı olarak etiketli bi adamdan bahsederken başka bi insan evladı onu yener diyorsun ya :D Bence yok yok kesin kan çekiyor.

@Dragon gösterildiği ilk yerde zaten Dünyanın En güçlü İnsanı olarak etiketli bi adamdan bahsederken başka bi insan evladı onu yener diyorsun ya :D Bence yok yok kesin kan çekiyor.
sen garpı pek sevmezsin ama ,ancak garp o ikisini teke tekte yenebilecek güce sahip bence.
yukardaki kalın yerdeki ancakın kullanım anlamı yenerse ancak garp yener anlamındadır.yani garp wb yi kesin yener dememişim.garpa sans vermişim.bence sen baska birsey cekmişin okudugunu idrak edemiyorsun kaldıki,ezer hiç dememişim,sen ezer diyorsun en iyisimi kendi fikirlerinle yasamaya devam et konu dagılmasın :D

@Dragon bu gün farklı bi agresiflik var sende :D bencede öyle kalayım sonuçta oraya eklediğim :cool: şu ifadeden bile ne türden bi yorum attığımı sen bile idrak edememişsen tartışmanın gereği yok...

@Dragon bu gün farklı bi agresiflik var sende :D bencede öyle kalayım sonuçta oraya eklediğim :cool: şu ifadeden bile ne türden bi yorum attığımı sen bile idrak edememişsen tartışmanın gereği yok...
agresiflik huyumdurda :D kullandıgın smiley beni ilgilendirmez.sonucta ezer dedin yener desen anket acsan zaten kimse karsı cıkmaz,en basta ben savunurum ama ezer diyorsan kusura bakma garpı ezicek babayigit yok,korsanların kralı bile ezememiş :p

Değişik bi anlayış ''smile ilgilendirmez'' bundan sonra o şekil atarız yorumları.
Garp yeterince darbe yiyip yerlerde sürünmüş dahada ezilmesin zaten gönlüm razı olmaz :hhh:

Neyse konuyu dağıtmanın alemi yok WB varsa Yonkoular alır yoksa WG :good:

Denizcilere oy atan 1-2 kisi cikar diyodumda,baya baya savunanlar var.
Ayrica korsanfan herseyi abartma timide is basinda.Wbyi abarmak icin diger yonkoulara supernova duzeyinde diyecekler.Yonkoular arasinda guç farki cokmus falan...Wb bu kadar gucluydu madem 4 yonkou degil tek yonkou olsaydi.
wb dunyanin en guclu adami demek diger herkes gucsuz demek degil.Diger yonkoularda wbye yakin guctedir.En guclu wb olsada dunya hukumetide mariford gibi ozel bir durum olmassa 2 yonkouya iner.

garp çıkıp wb ve raylegih için 2 efsane ile baş edemeyiz diyor. millet 4 yonkouyu tartışıyor.
Garp denizciler olarak bas edemeyiz dedi,ankette sadece denizciler yok,bu wgyi herhalde herkez denizcilerden ibaret saniyor:) luffy bile kk oldugunda tek alamiyacagi hatta tum korsanlar bile yaninda olsa yine cacik olmiyacagi icin,mangaka serideki en buyuk torpili yapip,devrim ordusu liderini babasi yapmis,simdiden kac tane kralligi arkasina koymus,bir tane antik silah vermis,burda 4 tane yonkouki hicbiri wb ayarinda deil gercekten ve o kadar muttefikide yoktur.uyumsuz 4 korsan tum dunyayi yener deniyorsa tartismaya aciktir bence ;) ve her arcin bir bossu vardir,ama serinin bosu wgdir,nihai savas Ona karsi yapilacak opde,bu sartlar dahilinde bu kadar kucumsenmesindede bir hata var.

Garp denizciler olarak bas edemeyiz dedi,ankette sadece denizciler yok,bu wgyi herhalde herkez denizcilerden ibaret saniyor:) luffy bile kk oldugunda tek alamiyacagi hatta tum korsanlar bile yaninda olsa yine cacik olmiyacagi icin,mangaka serideki en buyuk torpili yapip,devrim ordusu liderini babasi yapmis,simdiden kac tane kralligi arkasina koymus,bir tane antik silah vermis,burda 4 tane yonkouki hicbiri wb ayarinda deil gercekten ve o kadar muttefikide yoktur.uyumsuz 4 korsan tum dunyayi yener deniyorsa tartismaya aciktir bence ;) ve her arcin bir bossu vardir,ama serinin bosu wgdir,nihai savas Ona karsi yapilacak opde,bu sartlar dahilinde bu kadar kucumsenmesindede bir hata var.
İlla ki vardır ve olmalıda, ama eski denizci filo amirali Kong'un dünya hükümetinin baş generali olması, yani denizci gücünden oraya yükselmesi, en büyük gücünün denizciler olduğunu gösteriyor bence. (aynı genelkurmay başkanının, en güçlü olduğumuz yer kara kuvvetlerinden seçilmesi gibi)
Ayrıca amirallerin tanımıda, dünya hükümetinin en büyük savaş gücü olarak geçiyordu, bu tanımda en büyük gücün denizciler olduğunu gösteriyor gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık