Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Ek olarak şunu da söyleyeyim kartta haki yok yazıp da croco haki ile dönerse ister Oda kartları ben yazıyorum desin hiçbir şekilde kartlara inanmam daha. Ne yazmışlar diye bakıp “bu bilgilerler iyi para kırmışlardır” diyip sbs ve mangamı okurum. İsteyen kartları okuyup gece mutlu yatsın sonra mangadan gerçekleşmeyince Oda sıvadı yhaa diye Oda’yı taşlarsınız burda. Kartta haki yok yazması lazım.
Eğer genel haki ile alakalı hiçbir şey yazmıyorsa anlarım saklamak istiyorlardır belki.
İki yıl öncesinden bahsediyor o kartta. Bazı kartlar zaman atlaması öncesi, sonrası diye ayrılabiliyor. Haki yok demek, gördüğümüz kadarıyla Croco haki kullanmadı demek. Bellamy vakası olabilir. İki yılın ardından görebiliriz.

Doffy ortak olalım demedi savaşta takım olalım dedi.Şu anda Law da Sanji ile takım olacak.Sanji onun seviyesinde değil adamla oyuncak gibi de oynadı.Takım olalım demekten o düşündüklerin çıkmaz senin.
Ne zamanlığına dediği kesin değil. Takım olalım mı dedi Croc ise net biçimde reddetti zaten o genel bir ortaklık teklifiydi öyle 1 saat için savaşlık bir teklife benzemiyordu hiç.

Abi ben Amiral diyeceksem sende 15 gün bunu kabul ediver işte ben bu kadar yazdım mı sana ya? :D

2 hafta kabul eder ve överim. Bunları yazarım. Her zaman olmasın. 2 haftada sen yaparsın, parantez içine de istediğini yazarım sorun yok. Dof'un adamı Croco'nun adamı diye böylece herkes görür.
İddaa'nı tam anlamadım MW'nin iddaasının aynısına mı girmek istiyorsun?

İşte Oda'ya göre Croco serideki misyonunu tamamlamamış ki onu Yeni Dünya'ya göndermiş. Adama ayrıntılı dövüş çizilir mi çizilmez mi bilemem ama bu adam illaki bir olaya karışacak. O olaylarda da gösterir bence haki durumunu falan.
Ya arkadaşlar, adamı Schi diye tanıttı ve şu anda Schiler zaten bir şekilde görülüyor. Benim demek istediğim elbette çizecek ama seriye ne katkısı olacak ? Tamam ben iddaaya girdim çıksın ya da çıkmasın hakisi bilmem nesi? Seri de neyi değiştirecek. Hakisi çıktı diyelim kimde o hakiyi kullanacak? Boşuna tartışıyoruz ya da al Tashigide haki var? Eee ne işe yarıyor, Kırokoda böyle olacak işte..

Yani 2 iddaaya mı giriyorsun? Yani haki çıkarsa da''2 hafta Croco avatarı
( Crocodile büyük adamdır Doflamingo'dan güçlüdür. ) Parantez içinde.
Ve 2 hafta Crocodile fanlığı yapacağım.'' şeklinde iddaa'ya da mı girmek istiyorsun?
Hayır 2 iddaaya girmedim. Ben kendim dedim ya şunu bunu yapacağım diye sende Dof ilgili bir şey yap kaybedersen diye örnek verdim. Ona benzer bir şey yap diye mesela Dof avatarı 2 hafta ve Croco vs Luffy dövüşünde Luffy öveceksin. :D

İşte Oda'ya göre Croco serideki misyonunu tamamlamamış ki onu Yeni Dünya'ya göndermiş. Adama ayrıntılı dövüş çizilir mi çizilmez mi bilemem ama bu adam illaki bir olaya karışacak. O olaylarda da gösterir bence haki durumunu falan.
Moria da tamamlamadı ama yine gitti yalan oldu, Oda'ya güvenemiyorum. Hakisiz çıkabilir biraz uzun tutsaydı Moria koka falan yapsaydı belki bu sorun olmazdı. Şimdi kafada soru işaretleri var.

Ya arkadaşlar, adamı Schi diye tanıttı ve şu anda Schiler zaten bir şekilde görülüyor. Benim demek istediğim elbette çizecek ama seriye ne katkısı olacak ? Tamam ben iddaaya girdim çıksın ya da çıkmasın hakisi bilmem nesi? Seri de neyi değiştirecek. Hakisi çıktı diyelim kimde o hakiyi kullanacak? Boşuna tartışıyoruz ya da al Tashigide haki var? Eee ne işe yarıyor, Kırokoda böyle olacak işte..

Hayır 2 iddaaya girmedim. Ben kendim dedim ya şunu bunu yapacağım diye sende Dof ilgili bir şey yap kaybedersen diye örnek verdim. Ona benzer bir şey yap diye mesela Dof avatarı 2 hafta ve Croco vs Luffy dövüşünde Luffy öveceksin. :D
O zaman eşit olmuyor işte, sizde var ya :D

Ben zaten yapıcam bayağı bir iddaa kaybedersem 2 ay falan profil iptal daha ne yapayım. :S

İki yıl öncesinden bahsediyor o kartta. Bazı kartlar zaman atlaması öncesi, sonrası diye ayrılabiliyor. Haki yok demek, gördüğümüz kadarıyla Croco haki kullanmadı demek. Bellamy vakası olabilir. İki yılın ardından görebiliriz.
İki sene önce diye belirtiyorsa da bir şey demem mesela wb’nin roger dan önce en güçlü olması veya haki göstermedikleri halde bazı karakterlerin hangi haki türlerini kullandıklarını da yazıyorlar ama eğer 2 sene önce hakisi yoktu derlerse sıkıntı yok.

O zaman eşit olmuyor işte, sizde var ya :D

Ben zaten yapıcam bayağı bir iddaa kaybedersem 2 ay falan profil iptal daha ne yapayım. :S
Kanka ben sana ne dedim? Ben 2 hafta Roci avatarı kullanacağım dedim, üstüne Luffy vs Doffy konusunda Luffy öveceğim ve Kıraker, Luffy, Jack in Doftan güçlü olduğunu söyleyeceğim dedim. Bak aynı anda 3 iddaa nerdeyse sende bir zahmet, Doffy avatarı kullanıver ve Luffy vs Kıroko dövüşünde Luffy öv yani :D

Moria da tamamlamadı ama yine gitti yalan oldu, Oda'ya güvenemiyorum. Hakisiz çıkabilir biraz uzun tutsaydı Moria koka falan yapsaydı belki bu sorun olmazdı. Şimdi kafada soru işaretleri var.
Demek istediğim bu benim .s boşuna tartışıyoruz 2 yıl önce çizilen Schiler ile 2 yıl sonra çıkan Schiler denk değil, insanların bu yüzden Mihawkdan beklentisi var.

Kırokoda da haki çıksa asıl şaşırım ben .s

Ne zamanlığına dediği kesin değil. Takım olalım mı dedi Croc ise net biçimde reddetti zaten o genel bir ortaklık teklifiydi öyle 1 saat için savaşlık bir teklife benzemiyordu hiç.

Abi ben Amiral diyeceksem sende 15 gün bunu kabul ediver işte ben bu kadar yazdım mı sana ya? :D

İddaa'nı tam anlamadım MW'nin iddaasının aynısına mı girmek istiyorsun?

Amiral yetmez o zaman başka birşeyler düşüneyim parantez içi.Yada yeni iddaa koşulları bekle biraz.Veya Doflamingo'yu karıştırmadan Croco'yu çok övecek bir parantez içiyle de tatlıya bağlanabilir olay.Senin parantezde Croco'yu işin içine sokmuyorum çünkü.

İki sene önce diye belirtiyorsa da bir şey demem mesela wb’nin roger dan önce en güçlü olması veya haki göstermedikleri halde bazı karakterlerin hangi haki türlerini kullandıklarını da yazıyorlar ama eğer 2 sene önce hakisi yoktu derlerse sıkıntı yok.
İki sene önce diye belirtmesine gerek yok çünkü iki yıl sonra görmedik. Bizim gördüğümüz zaman dilimlerinde yoktu işte. Sonra nolacağı Oda'ya kalmış. Gazete okurken görmekten bahsetmiyorum tabi, o sadece bir kareyle geçildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık