Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
En fazla eşittir yazarım.Lan adamın Doflamingo'ya eşit olması bile büyük lütuf forum bu ikisini karşılaştırmaya bile zahmet etmiyorken daha fazlasını bekleme lütfen bu gayet iyi bir ödül.
Olum herkes o göründüğünde eşit olduklarını kabul edecek zaten sen merak etme. Eğer Dof Amiral seviyesi dememi istiyorsun. Yani Dof adama ''Gel beraber iş yapalım'' demiş zaten. Böyle olursa kabulüm diğer türlü zaten Dof'un dediği şeyi demiş oluyorsun ne tadı kaldı bu işin? :(

İşe şuradan bakmak lazım, bu adamın olayı geçti ya da karakter olarak ne istiyor ya da ne yaptı bunları Oda anlattı zaten Kroko MF ile birlikte zirvesini oynadı bu saatten sonra Yonkou yamı alacak hakisi çıksa ne yapacak? Şu anda Krokoda haki çıkması neyi değiştirir ya da seriye nasıl bir katkısı olur. Ne olacak yani ?

O zaman Foxy de koka çıkar dersem millet hadi len oradan der, ya da kimse umursamaz çünkü seriye bir katkısı olmayacak.
İşte Oda'ya göre Croco serideki misyonunu tamamlamamış ki onu Yeni Dünya'ya göndermiş. Adama ayrıntılı dövüş çizilir mi çizilmez mi bilemem ama bu adam illaki bir olaya karışacak. O olaylarda da gösterir bence haki durumunu falan.

Croco cidden çok iyi tasarlanmış bir karakterdi. Yani seriye kattıkları olarak Doffy ile aynıdır diyebilirim. Bu kadar ezilmesi beni mutsuz ediyor. :(

Ben Kıroko = Foxy mi dedim orada? Bari düzgün oku eşitlikten bahsetmiyorum, misyonunu tamamlamış karakterlerin .. Seride haki çıkması ya da çıkmaması durumunda ne etkisi olabiliri yazıyorum ama sen gidip oradan Foxy = Kıroko çıkarıyorsun .s
Misyonunu tamamlamış olsa ne MF'ye gelirdi ne de Mangaka göze soka soka Yeni Dünyaya sokardı adamı. Foxy dediğin karakter nerede? Geçip gitti yani lütfen demek istediğim buydu Foxy ile bir tutuyorsun derken.

Olum herkes o göründüğünde eşit olduklarını kabul edecek zaten sen merak etme. Eğer Dof Amiral seviyesi dememi istiyorsun. Yani Dof adama ''Gel beraber iş yapalım'' demiş zaten. Böyle olursa kabulüm diğer türlü zaten Dof'un dediği şeyi demiş oluyorsun ne tadı kaldı bu işin? :(
Doffy ortak olalım demedi savaşta takım olalım dedi.Şu anda Law da Sanji ile takım olacak.Sanji onun seviyesinde değil adamla oyuncak gibi de oynadı.Takım olalım demekten o düşündüklerin çıkmaz senin.

İkisi eşit mi olum biri doğrudan Crocodile ile alakalı bir şey diyorsun.:D

O zaman iddaan buysa ben iddaayı değiştiriyorum. O zaman sen Dof'un anca Crocodile'ın adamı olabileceğini söyleyeceksin. Her Dof-Croco atışmasında da Croc tarafında olacaksın. Eğer Crocodile da haki çıkmazsa sahne alıp dövüştüğü zaman, ben bu dediğim iddaa'nın Dof versiyonunu yapacağım. Kabul mü?

Yalnız bu iddaa çok ağır sonra ben demedim falan deme :D
2 hafta kabul eder ve överim. Bunları yazarım. Her zaman olmasın. 2 haftada sen yaparsın, parantez içine de istediğini yazarım sorun yok. Dof'un adamı Croco'nun adamı diye böylece herkes görür.

Benim iddaa yıda ekle @Sir Crocodile 4 hafta sana .s bende ayrı Dof ile ilgili şunu bunu yap demeyeyim. 2 hafya MW için yaptığın iddaanın devamına da bana yaparsın 2 hafta daha :D
Yani 2 iddaaya mı giriyorsun? Yani haki çıkarsa da''2 hafta Croco avatarı
( Crocodile büyük adamdır Doflamingo'dan güçlüdür. ) Parantez içinde.
Ve 2 hafta Crocodile fanlığı yapacağım.'' şeklinde iddaa'ya da mı girmek istiyorsun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık