Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
İkisi eşit mi olum biri doğrudan Crocodile ile alakalı bir şey diyorsun.:D

O zaman iddaan buysa ben iddaayı değiştiriyorum. O zaman sen Dof'un anca Crocodile'ın adamı olabileceğini söyleyeceksin. Her Dof-Croco atışmasında da Croc tarafında olacaksın. Eğer Crocodile da haki çıkmazsa sahne alıp dövüştüğü zaman, ben bu dediğim iddaa'nın Dof versiyonunu yapacağım. Kabul mü?

Yalnız bu iddaa çok ağır sonra ben demedim falan deme :D
En ağır benim ki konuşmayın.

Bak sen büyük iddia yaptın, bu kartlar yalan çıkarsa oda taşlama başlığında baya sayar söverim.
Croco'da haki çıkmaması da büyük bir olay olur çünkü. Hadi Alabasta'yı bir şekilde unutturdu diyelim. Bu adam Yeni Dünya görmüş geçirmiş birisi. WB olayı da maalum. Zaten şimdi de Yeni Dünya'da. O yüzden ben haki çıkmamasını imkansız görüyorum. Zaten su olayından dolayı adamın hakkı yendi, bir de o kadar tecrübeye rağmen bu adam hakisiz denirse okuyucuya küfretmek gibi bir şey olur bence.

@Sir Crocodile

Haki varsa eğer

2 hafta Croco avatarı
( Crocodile büyük adamdır Doflamingo'ya denktir. ) Parantez içinde.
Ve 2 hafta Crocodile fanlığı yapacağım.

Haki yoksa eğer

2 hafta Doflamingo avatarı
( Doflamingo kral adamdır amiral seviyesidir. ) Parantez içinde.
10 gün Doflamingo fanlığı yapacaksın.

Kabul mü ? :)

Croco'da haki çıkmaması da büyük bir olay olur çünkü. Hadi Alabasta'yı bir şekilde unutturdu diyelim. Bu adam Yeni Dünya görmüş geçirmiş birisi. WB olayı da maalum. Zaten şimdi de Yeni Dünya'da. O yüzden ben haki çıkmamasını imkansız görüyorum. Zaten su olayından dolayı adamın hakkı yendi, bir de o kadar tecrübeye rağmen bu adam hakisiz denirse okuyucuya küfretmek gibi bir şey olur bence.
İşe şuradan bakmak lazım, bu adamın olayı geçti ya da karakter olarak ne istiyor ya da ne yaptı bunları Oda anlattı zaten Kroko MF ile birlikte zirvesini oynadı bu saatten sonra Yonkou yamı alacak hakisi çıksa ne yapacak? Şu anda Krokoda haki çıkması neyi değiştirir ya da seriye nasıl bir katkısı olur. Ne olacak yani ?

O zaman Foxy de koka çıkar dersem millet hadi len oradan der, ya da kimse umursamaz çünkü seriye bir katkısı olmayacak.

@Sir Crocodile

Haki varsa eğer

2 hafta Croco avatarı
( Crocodile büyük adamdır Doflamingo'ya denktir. ) Parantez içinde.
Ve 2 hafta Crocodile fanlığı yapacağım.

Haki yoksa eğer

2 hafta Doflamingo avatarı
( Doflamingo kral adamdır amiral seviyesidir. ) Parantez içinde.
10 gün Doflamingo fanlığı yapacaksın.

Kabul mü ? :)
O ''Doflamingo'ya denktir'' olayını ''Doflamingo'dan güçlüdür'' olduğu zaman kabulümdür. Dof zaten adamı eşiti olarak kabul edip ortaklık teklif ediyorken, sen de eşiti olarak kabul edersen ne anlamı kaldı iddaa'nın? :D ;)

İşe şuradan bakmak lazım, bu adamın olayı geçti ya da karakter olarak ne istiyor ya da ne yaptı bunları Oda anlattı zaten Kroko MF ile birlikte zirvesini oynadı bu saatten sonra Yonkou yamı alacak hakisi çıksa ne yapacak? Şu anda Krokoda haki çıkması neyi değiştirir ya da seriye nasıl bir katkısı olur. Ne olacak yani ?

O zaman Foxy de koka çıkar dersem millet hadi len oradan der, ya da kimse umursamaz çünkü seriye bir katkısı olmayacak.
Foxy ve Crocodile'ı bir tutmandan mantığın zaten çöp oluyor senin. :D :hhh:

O ''Doflamingo'ya denktir'' olayını ''Doflamingo'dan güçlüdür'' olduğu zaman kabulümdür. Dof zaten adamı eşiti olarak kabul edip ortaklık teklif ediyorken, sen de eşiti olarak kabul edersen ne anlamı kaldı iddaa'nın? :D ;)
Ohoo hemen yan çiziyorsun.Sana 10 gün verdim ama bak istersen onu 1 hafta yapayım avantaj senden yana benim cezam daha büyük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık