Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Nedense Crocodile'ın Poneglif hezeyanından sonra dövüşme isteğini ve sakinliğini kaybetmiş olduğu için yenildiğini düşünmeye başladım. Özellikle Katakuri olayından sonra. Keşke Oda, Luffy' nin karşısına ilk olarak paramecia bir rakip çıkarsaydı.

Ek olarak şunu da söyleyeyim kartta haki yok yazıp da croco haki ile dönerse ister Oda kartları ben yazıyorum desin hiçbir şekilde kartlara inanmam daha. Ne yazmışlar diye bakıp “bu bilgilerler iyi para kırmışlardır” diyip sbs ve mangamı okurum. İsteyen kartları okuyup gece mutlu yatsın sonra mangadan gerçekleşmeyince Oda sıvadı yhaa diye Oda’yı taşlarsınız burda. Kartta haki yok yazması lazım.
Eğer genel haki ile alakalı hiçbir şey yazmıyorsa anlarım saklamak istiyorlardır belki.
Başka bir şey olsa bende Oda gizem yapıyor derim ama herkeste çıkan şeye daha ne gizemi yapacak ki? Bunun açıklaması olamaz. Kral haki yerine ?? yazarsa gizem bekleriz ama bu çok saçma olur.

Bu adam hem meyve ile hem öyle dövüşüyor. Luffy ile dövüşüne bakarsan hem meyve hem de kancasıyla dövüştüğünü görebilirsin, MF de aynı şekilde. Sadece senin dediğin gibi meyvesiyle uzaktan atak yapmıyor, bu adam yumruk atmıyor diye hiç fiziksel dövüşe girmeyecek diye bir kural yok ki yeri geldiğinde giriyor.

Hakili mi karşıladı hakisiz mi karşıladı bilemem. Fakat Mihawk'ın sürekli övülen kılıcını karşıladığı kesin.

Yani senin dediğin gibi sadece uzaktan meyve ile kum saldırısı yapmıyor.
Tamam da ben genele vuruyorum yalnız, MF da kimin ne yaptığı belli değildi zaten .s Mihawk konusuna gelirsek o zamana, o döneme bakarsak bu 2 yıl sonrasını olmamış düşün, yani karşılaması normal yani? Ne var ki bunda bu kadar bak Mihawk ın çok övülen kılıcını karşıladı falan diyorsun?

Ayrıca tamam kancasında haki olsun ee? Ne olacak yani sırf hakisi olsun diye kanca da haki olsun demekte ne bileyim, sonuçta her karakterin bir dövüş stili var yani .s örn Ace hem meyvesi ile saldırı yapıp hemde fiziksel dövüşen birisi ya da Smoker ... Ama Kroko tamamen meyve odaklı dövüşen birisi... Orada WB nin şeyini atmışsın da bir zahmet uzaktan fırtına felan da atmasın yani :D

Başka bir şey olsa bende Oda gizem yapıyor derim ama herkeste çıkan şeye daha ne gizemi yapacak ki? Bunun açıklaması olamaz. Kral haki yerine ?? yazarsa gizem bekleriz ama bu çok saçma olur.
Eğer haki bölümünde “?” yazıyorsa veya herhangi bir belirti yoksa ben bir şey demem. Anlayış gösteririm.
“Ama hakisi yoktur” bilgisi veya onun gibi bir belirti geçerse ve croco haki ile geri dönerse kartlar benim için bitmiştir çünkü Oda efendi bunları kontrol ederken demiyor mu bu yanlış bilgi diye? Adam adı gibi biliyor croco’nun haki ile geri döneceğini ve eğer “hakisi yoktur” belirtisine izin verirse bu okuyucu ile dalga geçtikleri anlamına gelir.

Tamam da ben genele vuruyorum yalnız, MF da kimin ne yaptığı belli değildi zaten .s Mihawk konusuna gelirsek o zamana, o döneme bakarsak bu 2 yıl sonrasını olmamış düşün, yani karşılaması normal yani? Ne var ki bunda bu kadar bak Mihawk ın çok övülen kılıcını karşıladı falan diyorsun?

Ayrıca tamam kancasında haki olsun ee? Ne olacak yani sırf hakisi olsun diye kanca da haki olsun demekte ne bileyim, sonuçta her karakterin bir dövüş stili var yani .s örn Ace hem meyvesi ile saldırı yapıp hemde fiziksel dövüşen birisi ya da Smoker ... Ama Kroko tamamen meyve odaklı dövüşen birisi... Orada WB nin şeyini atmışsın da bir zahmet uzaktan fırtına felan da atmasın yani :D
Ne alaka lan? :D

Bunu savunuyorsun sana sadece meyve ile savaşmadığını söylüyorum. Öyle de zaten, senin dediğin gibi olsa WB'ye uzaktan saldırı yapardı. Fakat yapmıyor, Dof'a da sallardı bi atak ama öyle olmuyor. Yani senin dediğin gibi işlemiyor olaylar. Adam meyvesi kadar fiziksel olayda da işin içine girdi MF de.

Olay zaten hakisi olup olmamasını tartışıyorduk. İlk başta yoktur diyordun şimdi ''Kanca da haki olsun eee'' demeye başladın. Bir karar ver neyi tartışmak istiyorsun? :D

Yıl olmuş 2019 hala kartlara inanan arkadaşlar mı var? :( En son Marco konusunda da patlamamış mıydı kartlar...

Neyse Croco'da haki vardır. Olmazsa bir ay Mihawk överim. O derece inanmıyorum kartlara...

Yıl olmuş 2019 hala kartlara inanan arkadaşlar mı var? :( En son Marco konusunda da patlamamış mıydı kartlar...

Neyse Croco'da haki vardır. Olmazsa bir ay Mihawk överim. O derece inanmıyorum kartlara...
Bak sen büyük iddia yaptın, bu kartlar yalan çıkarsa oda taşlama başlığında baya sayar söverim.

Hepiniz şu adam kadar cesaretli iddaalara girseniz.

Çoğu kişi yoktur deyip geçiyor. İddaa nerede iddaa?
@NALAKA
@Daredewill
:D
Ben yazdım da cevap vermedin ya. Geçmiş sayfalara bak. Hatta sana soru da sordum sen ne yapacaksın diye?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık