Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Kanka ben sana ne dedim? Ben 2 hafta Roci avatarı kullanacağım dedim, üstüne Luffy vs Doffy konusunda Luffy öveceğim ve Kıraker, Luffy, Jack in Doftan güçlü olduğunu söyleyeceğim dedim. Bak aynı anda 3 iddaa nerdeyse sende bir zahmet, Doffy avatarı kullanıver ve Luffy vs Kıroko dövüşünde Luffy öv yani :D

Demek istediğim bu benim .s boşuna tartışıyoruz 2 yıl önce çizilen Schiler ile 2 yıl sonra çıkan Schiler denk değil, insanların bu yüzden Mihawkdan beklentisi var.

Kırokoda da haki çıksa asıl şaşırım ben .s
Tamam bende iddaama bir şeyler eklerim sonrasında. Her şey belli olsunda bu arada bu iddaalarını sadece B.Haki veya H.Haki çıkarsa yapacaksın değil mi?

Croco'yu yeniden gördüğümüzde haki çıkmazsa, iki hafta Sanji>=Zoro'yu savunurum. Croco=Yonkou 2. adamı derim. Hatta iki yıl önce haki yoktu, iki yılın ardından hakili dönecek diyorum. İddia şartım bu şekilde. Yani iki yıl önce haki kullanırken gösterilirse yine iddiayı kaybederim. İki yıl önce haki mi vardı diyen arkadaşlar da yanlış düşünüyor. İstese Vivre kartlara gözlem yazıp geçerdi. İlla haki vermek için göstermesine gerek yoktu. Ancak özel olarak haki yok demiş bundan öncesi için.

Son düzenleme:
Oda kendisi Sbs üzerinden vivre kartlara onay vermiş. Sen yüzünü çevirsen de gerçek bu.
Yav daha geçen Marco konusunda Sbs ile Vivre Card çakışmadı mı? Yani şu Vivre Card'lar çıktı, millet Oda'cı olmaya başladı. Mangada nokta, virgül bile sorgulanırken Oda'nın katkısının olup olmadığı meçhul olan Card'lar baş tacı edilip kesinmiş gibi yorum yapılması da enteresan. Neyse, ben o şekilde inanıyorum. Umarım sizler de yalan olduğu ortaya çıkan her kart bilgisi sonrasında fikirlerinizi sorgularsınız diyeyim...

Ya arkadaşlar, adamı Schi diye tanıttı ve şu anda Schiler zaten bir şekilde görülüyor. Benim demek istediğim elbette çizecek ama seriye ne katkısı olacak ? Tamam ben iddaaya girdim çıksın ya da çıkmasın hakisi bilmem nesi? Seri de neyi değiştirecek. Hakisi çıktı diyelim kimde o hakiyi kullanacak? Boşuna tartışıyoruz ya da al Tashigide haki var? Eee ne işe yarıyor, Kırokoda böyle olacak işte..
Seriye nasıl bir katkısının olacağını bilseydim, şimdi Japonya'da olurdum :D Ayrıca mesele işe yarayıp yaramaması değil ki. Ben de biliyorum, bu adam gidip yonko indirmeyecek.

B. Haki %100 çıkacak. Boşuna kanca ile dolaşmıyor. Alabasta’daki Dugong bile filler bölümde b. Haki kullanabiliyorsa, bu karakteri de bir filler hayvandan nitelikli yapar Oda. Diğer ikisinden emin değilim. Lakin iddia sonucu için bu yeterli gözüküyor.

Nasıl tek savunuyorsun çift haki değil? K.Haki kullanıyordur dedin zaten. Eğer B.Haki veya H.haki kullanırsa bu iddaaları yapacasın işte. :D
Tek gözlem hakisi çıkarsa ben kazanırım zaten ama koka çıkarsa sen kazanırsın. :D

Yav daha geçen Marco konusunda Sbs ile Vivre Card çakışmadı mı? Yani şu Vivre Card'lar çıktı, millet Oda'cı olmaya başladı. Mangada nokta, virgül bile sorgulanırken Oda'nın katkısının olup olmadığı meçhul olan Card'lar baş tacı edilip kesinmiş gibi yorum yapılması da enteresan. Neyse, ben o şekilde inanıyorum. Umarım sizler de yalan olduğu ortaya çıkan her kart bilgisi sonrasında fikirlerinizi sorgularsınız diyeyim...

Seriye nasıl bir katkısının olacağını bilseydim, şimdi Japonya'da olurdum :D Ayrıca mesele işe yarayıp yaramaması değil ki. Ben de biliyorum, bu adam gidip yonko indirmeyecek.
Bende diyorum ki haki çıkmaz ya da en fazla zorlarsak gözlem hakisi çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık