Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Yav daha geçen Marco konusunda Sbs ile Vivre Card çakışmadı mı? Yani şu Vivre Card'lar çıktı, millet Oda'cı olmaya başladı. Mangada nokta, virgül bile sorgulanırken Oda'nın katkısının olup olmadığı meçhul olan Card'lar baş tacı edilip kesinmiş gibi yorum yapılması da enteresan. Neyse, ben o şekilde inanıyorum. Umarım sizler de yalan olduğu ortaya çıkan her kart bilgisi sonrasında fikirlerinizi sorgularsınız diyeyim...

Seriye nasıl bir katkısının olacağını bilseydim, şimdi Japonya'da olurdum :D Ayrıca mesele işe yarayıp yaramaması değil ki. Ben de biliyorum, bu adam gidip yonko indirmeyecek.
Hayır çakışmadı. Sbs meyvesinin bir limiti olduğunu söylüyordu. Kendi üzerindeki iyileşmesi neredeyse sınırsızmış. Arthur kendi yorumuyla, sınırsız olduğu ima ediliyor gibi birşey demişti sadece. Buradan anlaman gereken, Marco'nun kendini iyileştirme yeteneği aşırı fazla belki aylarca yara alıp yenilenebilir ama tabi ki onun da bir sınırı var.

İki sene önce diye belirtmesine gerek yok çünkü iki yıl sonra görmedik. Bizim gördüğümüz zaman dilimlerinde yoktu işte. Sonra nolacağı Oda'ya kalmış. Gazete okurken görmekten bahsetmiyorum tabi, o sadece bir kareyle geçildi.
Kart resminde dediğn gibi alabasta hali var ama özellikle iki sene önce diye belirtmemeleri çok büyük bir ayıp olur. Çünkü bu kartı yayınlayanlar twitter da “crocodile da haki yokmuş” diye millete yayıyorlar. Milletin ne suçu var? Millet croco’nun haki kullandığını görünce demeyecek mi “hani haki yoktu diye” forumda bile bakın yazıyor işte croco’da haki yok diyenler var.

Kart resminde dediğn gibi alabasta hali var ama özellikle iki sene önce diye belirtmemeleri çok büyük bir ayıp olur. Çünkü bu kartı yayınlayanlar twitter da “crocodile da haki yokmuş” diye millete yayıyorlar. Milletin ne suçu var? Millet croco’nun haki kullandığını görünce demeyecek mi “hani haki yoktu diye” forumda bile bakın yazıyor işte croco’da haki yok diyenler var.
Karttaki bilgiler seri başından, sonuna kadar geçerliliğini koruyabilir mi? Senin dediğin ona geliyor çünkü. Croco seriye Mf'den sonra dahil olmadı değil mi? Bu bilgiler seride gördüğümüz kadarıyla geçerli. Croco'yu hakiyle döndürmeyi planlıyorsa Oda, neden gidip spoiler versin kartta? Kartlar mutlak değil, bilgiler güncellenebilir her zaman. Güncellemek, önceden spoiler vermekten daha mantıklı. Çünkü Oda bize kafasındakini önce karttan değil mangadan vermek istiyor. Eksik ya da aydınlatmadığı noktalarda da sbs ve vivre kartları önermiş kendisi.

Karttaki bilgiler seri başından, sonuna kadar geçerliliğini koruyabilir mi? Senin dediğin ona geliyor çünkü. Croco seriye Mf'den sonra dahil olmadı değil mi? Bu bilgiler seride gördüğümüz kadarıyla geçerli. Croco'yu hakiyle döndürmeyi planlıyorsa Oda, neden gidip spoiler versin kartta? Kartlar mutlak değil, bilgiler güncellenebilir her zaman. Güncellemek, önceden spoiler vermekten daha mantıklı. Çünkü Oda bize kafasındakini önce karttan değil mangadan vermek istiyor. Eksik ya da aydınlatmadığı noktalarda da sbs ve vivre kartları önermiş kendisi.
Ben diyorum ki iki sene önceki croco diye yazsınlar istedikleri bilgiyi versinler. Ben crocodile vivre cartı olarak yayınlanmasına karşıyım. Robin’de pre-time skip diye belirtildi çünkü. Croco’da da belirtilsin diyorum.

Croco'yu yeniden gördüğümüzde haki çıkmazsa, iki hafta Sanji>=Zoro'yu savunurum. Croco=Yonkou 2. adamı derim. Hatta iki yıl önce haki yoktu, iki yılın ardından hakili dönecek diyorum. İddia şartım bu şekilde. Yani iki yıl önce haki kullanırken gösterilirse yine iddiayı kaybederim. İki yıl önce haki mi vardı diyen arkadaşlar da yanlış düşünüyor. İstese Vivre kartlara gözlem yazıp geçerdi. İlla haki vermek için göstermesine gerek yoktu. Ancak özel olarak haki yok demiş bundan öncesi için.
İddiamın son hali bu şekilde. Eğer ilk mesaja eklenecekse şartlar bu @Sir Crocodile

Ben diyorum ki iki sene önceki croco diye yazsınlar istedikleri bilgiyi versinler. Ben crocodile vivre cartı olarak yayınlanmasına karşıyım. Robin’de pre-time skip diye belirtildi çünkü. Croco’da da belirtilsin diyorum.
Belki o ayrıntıya sadece bizim tayfada girmiştir bilemedim şimdi. Böyle yaparak tartışmaları körüklüyorlar işte fena mı:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık