Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 182 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    348
Komutan ayarında olup aklı başında her karakterin alabileceği bir yonkoudur kendisi. Yazarımız bu kadına sadece güç vermiş gerisini boş vermiş.

Güç: 100++
Zeka: Bulunamadı
Hız ve Çeviklik: 0

Hani güç kıstasını yaparken kendi ayarındaki kişilere bakarak kestirebilirsin az çok. Ama bu kadının Zekası OP tarihin de eşsiz. Bu konu da Luffy'i geçen tek karakter bu olabilir. Anket açmak lazım aslında bu konu hakkında. Merak ettim kim çıkar acaba :D

Komutan ayarında olup aklı başında her karakterin alabileceği bir yonkoudur kendisi. Yazarımız bu kadına sadece güç vermiş gerisini boş vermiş.

Hani güç kıstasını yaparken kendi ayarındaki kişilere bakarak kestirebilirsin az çok. Ama bu kadının Zekası OP tarihin de eşsiz. Bu konu da Luffy'i geçen tek karakter bu olabilir. Anket açmak lazım aslında bu konu hakkında. Merak ettim kim çıkar acaba :D
Luffy'nin normalde kafası çalışmasa da savaşta gene az çok çalışıyor. Bu kadının hiçbir zaman çalışmıyor her türlü leş.

Kadını normalden daha salak, yeteneksiz çizmesine rağmen novalar savaşı net olarak kazanamadı. En büyük hasarı bombalar vermiş oldu. Senaryoya kurban gittiğini düşünüyorum.

Katılıyorum.

Bu kadını yenmek için kendisinden güçlü olmaya gerek yok. Başka türlü de yeniliyor.

Ayrıca çok yüksek bir sağlamlık seviyesine sahiptir. Yüz kez saf deniztaşı zincirlerle bağlantıktan ve normalde vahşi hayvanlar için kullanılan sakinleştirici iğnelerden yüz tane vurulmasına rağmen normal şekilde davranabilmiştir. Şimdiye kadar Koca Ana'dan başka hiçbir karakterin, sakinleştirici enjekte edilmese bile deniztaşının zayıflatıcı etkilerini görmezden gelebildiği gösterilmemiştir.
Koca Ana orijinal Dört İmparator içerisinde görünür yara izi olmayan tek kişidir.
Yüce rabbim Linlin'imi muhteşem olsun diye yaratmış.
  • The Queen of Hearts karakteri son derece bencildir, çabuk sinirlenir, Koca Ana'ya benzer (obezdir, gagamsı burnu ve büyük bir çenesi vardır), devasa boyutlara sahiptir ve tıpkı Koca Ana gibi giyinir. Her iki karakter de tuhaf krallıklarını demir yumrukla yönetir ve insanları kolayca idam ettirmekten çekinmez.
  • The Mad Hatter karakteri çay partilerine takıntılıdır. Geç gelenlere asla tolerans göstermez ve tuhaf görünümlü şapkalar takar.
  • The Duchess karakteri çok dengesiz bir ruh haline sahiptir. Kafası çok büyüktür, suratı çirkindir ve kendi çocukları dahil herkese kendi kölesiymiş gibi davranır.
Bunu bilmiyordum.

Kadının derisi mi sert yoksa haki kaynaklı mı? Daha önce dizi basit bir sebepten kanadı, sanki hakiyle korunuyor gibi hep; ama o zaman fiziksel gücünü nasıl açıklayacağız?
Emeğine sağlık Smoker.

Benim için hala serideki en güçlü kadın. Kadın gücünü temsil ediyor. Yeni neslin yükselmesi için kendi adına dövüşü tatmin etmese de Law için beni fazlasıyla tatmin etti.

Kadını normalden daha salak, yeteneksiz çizmesine rağmen novalar savaşı net olarak kazanamadı. En büyük hasarı bombalar vermiş oldu. Senaryoya kurban gittiğini düşünüyorum.
Bence Law verdi. Kadın saldırı yapmasın diye kaçınıyordu. " Sen saldırı yapma. " dedi. Ruh meyvesinden faydalanarakta tedavi etti kendini. Yoksa rahat hareket edemezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık