Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Danny ölürse kitaplarıda okumaya başlayacam diğer türlü boşuna okuyup sinirimi bozmak istemiyorum. Khal Drogo gibi adamı kurda kuşa yem et sonra 7 krallığın başına geç yok öyle yağma.. gebert şunu martin!!!

Danny ölürse kitaplarıda okumaya başlayacam diğer türlü boşuna okuyup sinirimi bozmak istemiyorum. Khal Drogo gibi adamı kurda kuşa yem et sonra 7 krallığın başına geç yok öyle yağma.. gebert şunu martin!!!
işte aradığım ruh bu :D dany düşmanlar yakında tek bi çatı altında toplanacağız !

"all kneel for daenerys stormborn,
the unburnt,
queen of meereen,
queen of the andals
and the rhoynar
and the first men,
khaleesi of great grass sea,
breaker of shackles
and mother of dragons."
hangi ejderhaLAR'ın anası :D bi tanesi sözünü dinliyor sadece :D tek avantajı ejderhalarıydı onlardan da bi tane var kullanabileceği onu da kullanamıyor tam anlamıyla.

Arkadaşlar her zamanki gibi bir soru soracağım. Diziyi beklememek için kitaptan devam etme kararı aldım. Ejderhaların Dansı siparişini verdim. Sonra forumları biraz okuyunca bir kitabın bir sezon içermediğini öğrendim. Şu anda dizide güncelde olan biri hangi kitaptan başlamalı sizce?

Arkadaşlar her zamanki gibi bir soru soracağım. Diziyi beklememek için kitaptan devam etme kararı aldım. Ejderhaların Dansı siparişini verdim. Sonra forumları biraz okuyunca bir kitabın bir sezon içermediğini öğrendim. Şu anda dizide güncelde olan biri hangi kitaptan başlamalı sizce?
Bana kalırsa ilk kitapla başla okumaya. Epey fark var çünkü. Ama illa diziden sonra diyorsan. 3-4 ve 5. kitap lazım. Üçüncü kitabın son birkaç kısmını okuman gerekiyor. Peşine 4 ve 5. kitap.

Bana kalırsa ilk kitapla başla okumaya. Epey fark var çünkü. Ama illa diziden sonra diyorsan. 3-4 ve 5. kitap lazım. Üçüncü kitabın son birkaç kısmını okuman gerekiyor. Peşine 4 ve 5. kitap.
İkinci kitaba başlamıştım zaten. İstesem de istemesem de bütün kitapları okumam gerekecek anlaşılan. :D Teşekkürler.

Dany candır yahu. Neyini sevmiyorsunuz.

En sevdiğim karakterler içerisinde.

Arya, Bran, Jon, Jaime, Tyrion reyiz, Sam, Daenerys, Victarion, Stannis

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık