Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Rhaegar vadedilen prens kehanetine takık durumda. Oğlu Aegon'un o olduğundan neredeyse emin. Buz ve ateşin şarkısından da bahsediyor. Bu açmazı ancak Howland Reed çözer çözerse.

Genelin aksine benim azor ahai adayım daenerys. Neredeyse bütün kehanetleri tek başına karşılıyor.
aynen kilit adam howland reed.lyanna'yı bulmaya giderken de o vardı savaşın başından beri de ned'in yanındaydı.hatta eski harrenhall turnuvasında lyanna rhaegar karşılaşmasını da görmüştü.
olmasın onun gibi azor ahai. yok olsun diyar. anti-daenerys fırtanadadoğan ekibinin liderlerindenim ben :D

Azor ahai yeniden dirilecek. Tekrar gelecek manasında Melisandre söylüyor. Yoksa millet derdi ki Catelyn.

Işık getiren'i yaratmak için üç defa denemiş azor ahai. Bildiğimiz gibi Dany 3 can ödedi ejderhaların karşılığında.

Jon uysa uysa Rhaegar'ın piçi olur bir tek Aerys'in soyuna uyar.
işte orada dur :D game of thrones forumda görmüştüm.
http://forum.gameofthronestr.com/konu-spoiler-jon-snow-un-azor-ahai-olabileceginin-kanitlari.html

imgesel olarak o da uyuyor ve melissandre ne zaman azor ahai'ye baksa jon'u görüyor ? orada nissa-nissa kısmını tam uyduramamışlar çünkü ygritte önceden ölmüştü ama nissa-nissa olarak ççok sevdiği diğer şeyler olarak kışyarını söyleyebiliriz.kışyarını feda edecek olabilir. veya nöbete ettiği yemine çok önem veriyor onu çiğneyebilir ? gibi gibi işte :D

Çok zorlama olmuş be. Yok gözyaşı tuz olsun nefesi duman olsun. Azor ahai yeniden dirilecek derken millet sanıyorki bir karakter ölecek geri dirilecek. Yok öyle bir şey. Azor ahai yeniden ortaya çıkacak manasında o. Melisandre ateşe baktığında kar görüyor. Bu jon kar değilde kışın geldiğinin bir imgesi olabilir. Zaten bu Melisandre pek yalan bir karakter. Son olarak Eddard reyisin dediği gibi bitireyim. Kesin olan tek şey kış.
aynen öyle :D bekleyelim görelim ne olacak 6. kitapta. zaten 2015 de çıkıyor herhalde

Şimdi şöyle bir şey var. Bu troll martin 4. kitabın sonunda diyorki o kadar çok yazdım ki hikayenin bir kısmı burada diğeri diğer kitapta olacak. Böyle demesine rağmen 5. kitap 6 yıl sonra çıkmış. :D Bakalım bu kitap güya geçen yıl çıkacaktı şimdi de kasım 2015 deniyor. Spoilersız okumak isterim lakin olmayacak gibi.
o yemek isimleri tarifleri falan 3 yılını almıştır zaten :D

Bitirdim en sonunda seriyi. Tembelliğimden dolayı epey vaktimi aldı gerçi ama buna değdi. Çok güzel seriymiş gerçekten.

Umarım Martin Aegon'ı harcamaz. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık