Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Spoiler'a bak a.t.:/
Bu sezon sonunda çıkacak diye okudum bir yerden.
Sen bunu yazdığın gibi biri direkt "Targeryen" demiş, daha ne olacaktı? Seçeneklerin kısıtlı olduğu kurguda en ufak bir harf bile ele verebiliyor.
Bu sezon çıkması için bir mantık yok, daha Tyrion karşıya geçecek, Pentos'ta takılacak bir süre, oradan yola çıkacak, Ny Sar'da karşılaşacak Genç Griff ile. bu dediğim de en az 5. sezonun ortası demek. Yok dizicilerin yine damarı atar alçaklık yapmak isterlerse bilemem.

3 ejderhaya kim binecek. 1.sine dany binecekde diger ikisi muamma. belki birinede yigeni biner. 3.ye kim binecek? jon mu? hani kizil sacli kadin boyuna stanis yerine jonu goruyor ya ateste. atesi dany buzuda jon temsil edio gibi kitapda.

Ejderhalardan birine Jon Snow diğerine de Brandon Stark biner muhtemelen. Bran ya biner ya da warg stili takılır ejderhanın içinde.

Bu serideki ana olay tahta kimin oturacağı değilde ak yürüyenleri kimin durdurcağı değil mi beyler? Bu zıkkım taht için kaç kitap yazmış adam 7 kitaplık seri 5 kitap çıkmış yorumlara bakıyorum ak yürüyenlerden hala öyle pek ekşınvari hareketler yok. Bu vaziyette o tahta oturma yarışı Naruto'daki hokagelik kadar basit kalıyor bence. Jon Snow'la ilgili yazılan teorilerde ayrıca hoşuma gidiyor. Kendisine buz ve ateşin şarkısı diyen var la, dünyanın kurtarıcı olacak adam:D Ölse bile diriltilir diyorlar zaten Martin'in Jon'u öldürmesi aşırı yersiz ve gereksiz bir hamle olur bana göre.

Bu serideki ana olay tahta kimin oturacağı değilde ak yürüyenleri kimin durdurcağı değil mi beyler? Bu zıkkım taht için kaç kitap yazmış adam 7 kitaplık seri 5 kitap çıkmış yorumlara bakıyorum ak yürüyenlerden hala öyle pek ekşınvari hareketler yok. Bu vaziyette o tahta oturma yarışı Naruto'daki hokagelik kadar basit kalıyor bence. Jon Snow'la ilgili yazılan teorilerde ayrıca hoşuma gidiyor. Kendisine buz ve ateşin şarkısı diyen var la, dünyanın kurtarıcı olacak adam:D Ölse bile diriltilir diyorlar zaten Martin'in Jon'u öldürmesi aşırı yersiz ve gereksiz bir hamle olur bana göre.
Azor Ahai.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık