Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Cercei dövüş için Dağ'ı sunacak. Oberyn Dağ'ı görünce Tyrion için dövüşmek isteyecek. Dağ Oberyn'in kafasını elleriyle ezecek fakat Oberyn Dağ'a zehirli mızrak sapladığı için Dağ'da ölecek. Tyrion Jaime ve Varys'in yardımıyla kaçacak. Tyrion babasını ve Shae'i yatakta görecek. Önce Shae'i sonra tuvalette olan Tywin'i öldürecek. Tywin'e demekki altından değilmiş bokun diyecek. Daha sonra Daenerys'e katılmak için yola çıkacak.
Ehehehe ilk defa bir spoiler gördüğüm için üzülmedim :D

Beyler yeni kitaplar 2 büyük savaşla başlayacak Meeren savaşı en çok beklediğim savaşlar arasında daenrys'in drogonun sırtında dönüp ortalığı kana ateşe bulamasını bekliyorum ;)

Böyle giderse Daenerys özgür şehirlerde ölücek. Kız demir taht için fazla onurlu.
Zaten tahtın sahibi yani resmi varisi daenrys değil şu anda , prens rhegarın oğlu yaşıyor vede Ordusuyla batı diyara geçti ;) bana kalırsa daenrys gerçek tanrılar olan rhollor vede ötekinin savaşında rhollorun temsilcisi olacak . Bana göre bu daha büyük bir mevki .

Zaten tahtın sahibi yani resmi varisi daenrys değil şu anda , prens rhegarın oğlu yaşıyor vede Ordusuyla batı diyara geçti ;) bana kalırsa daenrys gerçek tanrılar olan rhollor vede ötekinin savaşında rhollorun temsilcisi olacak . Bana göre bu daha büyük bir mevki .
Herşey olabilir artık. Biz Daenerys son Targaryen derken birden Aegon'u çıkarttı karşımıza sonra ortalık Cercei'ye kaldı dedik ortaya rahipler çıktı vs vs. Tahminde bulunamıyorum artık :D

dany ölsün. taht cercei dışında herkesi kalabilir. hatta taht kalmasa da olur. Targaryenleri hiç sevmem. ama Blackfyre'lara <3 :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık