Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

hı hı :artiz:
bu vic'i neden seviyorsunuz anlamıyorum :D tek özelliği savaşçı olması :D
Haksızlığa uğramış kader mahkumlarını sever insanlar. Victarion sadece savaşçı değil, delikanlı ve kalender bir adam. Euron'u da çok severim ama Victarion'a daha çok kanım kaynıyor nedense. :/

Ben dizi dolayısıyla kitaplarını daha erken bitireceğini okumuştum bir yerden.2014 içinde ya da 2015başında çıkabilir.Tabi şu Sibel denen kadın hemen çevirir mi orası ayrı.

Bu konuyu buradan tartışalım, diziciler tufaya gelmesin.
Mantıklı yönleri olsa da bu teori kafama pek yatmadı.

-Ötekiler yabanıllara da saldırıyor. Yabanıllar o yüzden kaçıyor onlardan.
-Gece kralı 13. lord kumandandır ve duvarın inşasıyla onun hükmü arasında fazlaca yıl olması yüksek ihtimaldir.
-Robb Stark'ın warg olduğuna dair hiç bir bilgi yok, tamamen dayanaksız.
-Ötekiler ejderhalardan çok önce uyandı ancak ejderhalar geldikten sonra büyüler canlandı.
-Kitaplarda açıkça ötekilerin duvardan büyüler yüzünden geçemeyeceği söyleniyor, hem dadı hem bazı gece nöbetçileri hem de orman çocukları tarafından dile getiriliyor. Duvarın ötekiler tarafından yapılmış olması fikri de bana göre buradan yatıyor.
- Sam'i öldürmeye yeltenmeyen öteki, bebeğe odaklanmış durumdaydı ve Sam'e dikkat etmedi. Obsidiyen taşıdığına da hiç ihtimal vermiyordu. bu yüzden dikkate almadı, çocuğu aldıktan sonra muhtemelen öldürecekti.
-Ötekiler iyi niyetli olsaydı seri başında gereksiz yere gece nöbetçilerini öldürmezlerdi.
-Jon, Brann'in yerini veya yaşayıp yaşamadığını bilmiyor.

Jon teorisi mantıklı geldi ki çoğumuz onu düşünüyorduk zaten. Sırf dizide görülen bir sahne yüzünden böylesine 180 derece dönüş yapmak olmaz. O şoke eden bebek sahnesinden sonra gelen ilk teori olduğundan bolca açığının olması normaldir. Bu saatten sonra daha tutarlı teoriler görebiliriz.

Eksik girdiğim bilgiler varsa düzeltin, yanlışım olabilir.

Roronoa Zoro

Robb'un warg olduğunu net görmedik çünkü Robb'un ağzından hikayeyi hiç okumadık. Ama anlatılanlar hep çağrıştırıyordu bana.

Starkların alayında warglık vardı az çok ama brandon kötürüm kaldığı için level atlayıp yeşil gören oldu :D .. en çok merak ettiğim catelyn'e ne oldu ? Bide nedir abi bu starkların çektiği ya john'uda bıçakladılar oda gidici , kim alacak bu intikamları nolacak bu kadar kin nefret .. inşallah khalesi drogon'un alevleri ile yakar bu batı diyarı baştan aşağı .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık