Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

tamamen takip etmiyorum, ancak baktığım sıralarda bir şey farketmiştim o da naruto'nun ne kadar değiştiğiydi. yani çok ciddileşmiş, mesela çocuklarına o kadar önem vermiyor. yok hokagelik daha önemli vs vs de sen anasız babasız büyüdün ya. sonradan daha cıvık bir karaktere bürünmüş olabilir ama büyük hayal kırıklığı yaşadım.

tamamen takip etmiyorum, ancak baktığım sıralarda bir şey farketmiştim o da naruto'nun ne kadar değiştiğiydi. yani çok ciddileşmiş, mesela çocuklarına o kadar önem vermiyor. yok hokagelik daha önemli vs vs de sen anasız babasız büyüdün ya. sonradan daha cıvık bir karaktere bürünmüş olabilir ama büyük hayal kırıklığı yaşadım.
Bu yoruma imzamı atarım resmen

Dostum bence Naruto'nun kişiliği hususunda bir yanlış anlaşılma var. Anime izleyiciyi yanılttı bu noktada. Komedi bölümleri ile Naruto'yu karikatürize ettiler. Halbuki Naruto mangada normal bir insan. Naruto çocukken bile normal bir çocuktu. Yani gevşek, cıvık biri değildi. Ama dikkat çekmek adına kendi söylemi ile aptallıklar yapardı. Yoksa Naruto kişilik olarak ciddi denebilecek bir karakterdi her daim. Bence Boruto'yu yapanların en doğru yaptıkları işlerden biri Naruto'nun kişiliği. Naruto Jiraiya gibi biri değil, insanlar onu Jiraiya ile kıyas ediyorlar ama Naruto öyle biri değildi. Rol yapmadığı sürece Naruto ciddi bir karakterdi.

Bence durum böyle, tabi herkesin kendi yorumu ama eski seri için animeye kıyasla mangadaki Naruto ciddi bir karakterdi.

Sen hala gizli gizli izliyorsundur eminim. Gizli Boruto fanısın zaten :D
En son Kuramanın öleceğini gösteren fragmana baktım sanırım, sonra bir iki gözüm çarpmıştır da bir moralim bozuldu devam etmedim. Acayip gıcık olmuştum o ara bu duruma. Hashirama, Jiraiya ve İtachi dirilip gelse bir ihtimal tekrar bakabilirim. :D

Yok, hikaye hala dar bir çerçevede ilerliyor. Karma kullanan Boruto ve Kawaki var ve de Code. Ama Kişimoto genişletecektir hikayeyi. Şu an çok kritik bir noktada hikaye. Bu ay beli olur.
Bu kadar ihtimalli ve sağlam temeli olan bir evreni üç beş velede sığdırmayıp bir çok hikaye ve gücü devreye soksalar Shippuden zamanındaki gibi epey hayranı olurdu serinin. Naruto mesela ana karakterleriyle değil yan karakterleriyle büyüyen bir seri olmuştu bence. Resmen elinde Tiha var ama mahalle arası sünnet düğünü videosu çekiyor adamlar bununla.

Dostum bence Naruto'nun kişiliği hususunda bir yanlış anlaşılma var. Anime izleyiciyi yanılttı bu noktada. Komedi bölümleri ile Naruto'yu karikatürize ettiler. Halbuki Naruto mangada normal bir insan. Naruto çocukken bile normal bir çocuktu. Yani gevşek, cıvık biri değildi. Ama dikkat çekmek adına kendi söylemi ile aptallıklar yapardı. Yoksa Naruto kişilik olarak ciddi denebilecek bir karakterdi her daim. Bence Boruto'yu yapanların en doğru yaptıkları işlerden biri Naruto'nun kişiliği. Naruto Jiraiya gibi biri değil, insanlar onu Jiraiya ile kıyas ediyorlar ama Naruto öyle biri değildi. Rol yapmadığı sürece Naruto ciddi bir karakterdi.

Bence durum böyle, tabi herkesin kendi yorumu ama eski seri için animeye kıyasla mangadaki Naruto ciddi bir karakterdi.
Açıkçası mangasını pek detaylı okumadım, ama cıvık karakter yapmaları normal yani şonen izleyicileri için cıvık karakterler normal oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık