Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

236. müthiş bölüm şinobilik üzerine muhteşem bir bölüm oldu. Jutsular havada uçuştu, Sarada genjutsu kullandı, her bir karakter bilgi toplayıp gizlice hareket etti ve gerektiğinde savaşlarını güzelce verdi. Yeni düşmanlardan Tenma epey tehlikeli duruyor. Bakalım kimin avı olacak. Öte yandan Buntan çok müthiş bir karakter. Rehineler kurtarıldı ve artık konu kale gemiyi durdurmak. Bir yok oluşa doğru yol alan gemiyi durdurup Sis'i kurtarmak Boruto ve ekibine düştü. Başarabilecekler mi yoksa buı hikayenin sonu hüsran mı olacak !? Heyacan dorukta.

Hikaye güzelleşme ihtimali çok yüksek arkadaşlar yani Japonya hikaye - lore olarak batıdan daha iyi konumda olduğunu düşünüyorum yeri değil ama Hideo Kojima, Hidetala Miyazaki gibi isimler olsun Nintendo ve Capcom gibi markalar olsun oyunlar da bile çok güzel hikaye - lore yapıyorlar. Kitlelerini elinde tutmak ve yeni bir şeyler denemek konusunda çok başarılılar. Alakasız bir yorum oldu ama son zamanlarda bunu keşfetmeyi başarabildim. Sizlerle bu parçayı bırakıyorum :

Bölüm ismi:Rift

Momoshiki: "Zaten bildiğin gibi, 'Karma' sıkıştırılmış ve sayısallaştırılmış tüm bileşenlerimden oluşuyor. Verilerim zaten sıkıştırılmış durumda ve vücuduna entegre ediliyor. Bu noktada, '%82' tamamlandı."

Momoshiki: "O kadar isteksizce ve zorunluluktan, kalan '%18'i senin lanet verilerine 'Dönüştürdüm'. Sonra kaybettiklerinin yerine yeni hücresel dokular yarattım."

Boruto: “...Yani kendi vücudun için olması gereken bileşenleri mi kullandın? Ben böyle dirildim...?

Momoshiki:%100 safsın, lanet olası ... Sen zaten otantiksin - Mükemmel bir şekilde tamamlanmış bir 'Otsutsuki.
Ama şunu aklında tut... Az önce başına gelene benzer bir 'Canlanma' bir daha asla olmayacak. Öldüğünde, senin için bitecek."

Kashin koji geri dönüş yapıyor diyorlar ama görsele fake diyende var baya kişi

237. müthiş bölümde aksiyona ve gerilime doyduk. Bir yanda amansız savaşlar, bir yanda son anda patlamadan kurtulan insanlar, bir yanda da kendi amacına hizmet eden kararlı düşmanlar. Herkes kendi çapında hayatta kalmak için her şeyleri ile mücadele verdi. Ama nihayetinde Boruto ve arkadaşları azim ve sabır göstererek galip geldi. Gelecek bölüm bütün bunları bir kerara bırakıp dedektiflik, bulmaca tarzında bir bölüm gelecek sanırım. Katil kim teması ile bizleri bir akıl oyununa sokacaklar gibi. Heyecan dorukta.

Momoşiki artık dirilemeyecek ama Boruto yaşadığı sürece Boruto'nun içinde yaşamaya devam edecek. Garibim Momoşiki. Artık Kurama gibi takılır diyeceğim ama Kurama ölümsüzdü. Bu ise Boruto ile birlikte ölecek. Artık Boruto'ya yoldaş olur, ne yapsın.

Yalnız artık Boruto bir Ootsutsuki olduğu için ölümsüz. Yani öldürülmediği sürece ölmeyecek, hatta ölse bile karma yerleştirme yolu ile dirilebilir. Kawaki'nin durum aynı mı acaba, Amado bilir.

Şikamaru ebelendi, zekası yerinde olsa anlar ama yaşlılıktan aklı gidip geliyor sanırım. Yine de heyecan dorukta.

Momoşiki artık dirilemeyecek ama Boruto yaşadığı sürece Boruto'nun içinde yaşamaya devam edecek. Garibim Momoşiki. Artık Kurama gibi takılır diyeceğim ama Kurama ölümsüzdü. Bu ise Boruto ile birlikte ölecek. Artık Boruto'ya yoldaş olur, ne yapsın.

Yalnız artık Boruto bir Ootsutsuki olduğu için ölümsüz. Yani öldürülmediği sürece ölmeyecek, hatta ölse bile karma yerleştirme yolu ile dirilebilir. Kawaki'nin durum aynı mı acaba, Amado bilir.

Şikamaru ebelendi, zekası yerinde olsa anlar ama yaşlılıktan aklı gidip geliyor sanırım. Yine de heyecan dorukta.
Spoilera almana gerek yok. Naruto Tenten olmuş de geç. Bıktım artık bu seriden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık