Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Okuyan sayısız kişiyi düşünerek aldım gizliye :üzgünüm:

Yalnız Tenten'e hakaret etme. Neji öldü ama kız savaşmaya devam etti.
Herhangi birisi bana şunu açıklasın: Bu bölüm ile Boruto bir şekilde Otsuki oldu. İyi güzel. Bütün hikaye de bu Otsukilerin sıradan çinko karbon insalara göre ne kadar üstün olduğu şeklinde gidiyor. E tamam bu da cepte. Pekii, bu Naruto ve Sasuke zaten doğuştan birer Otsuki olan Ashura ve İndra’nın reankarneleri değil miydi ? Çöp seri.

Herhangi birisi bana şunu açıklasın: Bu bölüm ile Boruto bir şekilde Otsuki oldu. İyi güzel. Bütün hikaye de bu Otsukilerin sıradan çinko karbon insalara göre ne kadar üstün olduğu şeklinde gidiyor. E tamam bu da cepte. Pekii, bu Naruto ve Sasuke zaten doğuştan birer Otsuki olan Ashura ve İndra’nın reankarneleri değil miydi ? Çöp seri.
Naruto'da reenkarne demek aynı kişinin tekrar doğması demek değil. Musallat olan hayalet gibi düşün, Aşura ile İndra nesiller boyu birilerine musallat olmuşlar ve yeni nesilde Sasuke ile Naruto'yu seçmişler. Yani Naruto ile Sasuke normal insan.

Naruto'da reenkarne demek aynı kişinin tekrar doğması demek değil. Musallat olan hayalet gibi düşün, Aşura ile İndra nesiller boyu birilerine musallat olmuşlar ve yeni nesilde Sasuke ile Naruto'yu seçmişler. Yani Naruto ile Sasuke normal insan.
Olayı flash tvdeki musallat dizilerine döndürdüğün için tebrik ediyorum. Pekii bu “Musallat 3 harflisi” ile Karma’nın farkı nedir ? Cevaplayayım zahmete gerek yok : “İçinde musallat varsa zaten doğuştan Karmanın gücüne sahipsindir” aksi durum seriyi kurtarma için uydurmadır.

Momoşiki artık dirilemeyecek ama Boruto yaşadığı sürece Boruto'nun içinde yaşamaya devam edecek. Garibim Momoşiki. Artık Kurama gibi takılır diyeceğim ama Kurama ölümsüzdü. Bu ise Boruto ile birlikte ölecek. Artık Boruto'ya yoldaş olur, ne yapsın.

Yalnız artık Boruto bir Ootsutsuki olduğu için ölümsüz. Yani öldürülmediği sürece ölmeyecek, hatta ölse bile karma yerleştirme yolu ile dirilebilir. Kawaki'nin durum aynı mı acaba, Amado bilir.

Şikamaru ebelendi, zekası yerinde olsa anlar ama yaşlılıktan aklı gidip geliyor sanırım. Yine de heyecan dorukta.
Yanlız kurama gibi bir iyilik yapabilir mi naruto da olduğu gibi momoshiki acaba narutoyla olduğu gibi olabilir mi daha öncede yazdıydım ama o zaman durum farklıydı bu sefer momoshiki müsaade etmedi ölmesine

Yanlız kurama gibi bir iyilik yapabilir mi naruto da olduğu gibi momoshiki acaba narutoyla olduğu gibi olabilir mi daha öncede yazdıydım ama o zaman durum farklıydı bu sefer momoshiki müsaade etmedi ölmesine
Momoşiki ilginç şeyler görmek, daha fazla yaşamak ve eğlenemek istiyor görünene göre. Artk dirilme şansı olmadığına göre mecbur destek çıkar, zamanla duygusal bağ da kurarsa Kurama gibi feda bile eder kendini. İyi oldu Momoşiki'nin bu hali. Güzel sahneler çizebilirler, komik sahneler de....

O değilde oğlu ölünce bile ağlamadı naruto sadece kurama için ağladı hala da kawakiyi oğlu kabul etti bu herif akıllanmaz ya hiç daha önce anasının babasının katilini affetti şimdi de hiç bir şey olmamış gibi oğlunun karnını yaran çocuğu affetti resmen nasıl bir midesizsin kusacam resmen 🤮🤮🤮🤮

O değilde oğlu ölünce bile ağlamadı naruto sadece kurama için ağladı hala da kawakiyi oğlu kabul etti bu herif akıllanmaz ya hiç daha önce anasının babasının katilini affetti şimdi de hiç bir şey olmamış gibi oğlunun karnını yaran çocuğu affetti resmen nasıl bir midesizsin kusacam resmen 🤮🤮🤮🤮
Kabullenememezlik vardı Naruto'da. Sonra çocuğu geri dönünce gözlerinden yaş akmıştı.

238. müthiş bölümde yeni neslin şinobilik becerileri üzerine duruldu ve ne sürprizdir ki en şinobi gibi davranan kişi esasında bir şinobi olarak yetiştirilmeyen Kawaki oldu. Kawaki'nin müthiş planı sayesinde katile ulaştık ancak gemicik hayalleri olan kaptanın zamansız ve talihsiz ölümü bizleri üzdü. Öte yandan Metal Lee işi gücü bırakmış, çapkınlık peşinde idi. Rock Lee'ye kıyasla daha popüler bir çocuk olmuş bu. Ama bir şinobiye bunlar gerekmez, güç gerekir. Rock Lee'nin bu çocuğa bir ayar çekmesi gerek. Neticede ön gösterime bakacak olursak heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık