Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Uzun zamandır aklımda Shikadai ile bir teorim vardı. Shikadai babasının aksine daha da az tembel kişiliğe sahip. Babası ile aynı shinobilik bakış açısının da olmadığını ve Chunnin sınavında da kazanmaya istekli bir kişiliğe sahip izlenimi vermişti. Ben nedense Kishimoto, Shikadai için bir intikam hikayesi yazmayı planladığını düşünüyorum. Evet, Asuma için intikam yemini etmiş Shikamaru hikayesi yazılmıştı. Aynı mı olacak ? Bence hayır. Bu hikaye sadece iki karakter arasında geçecek bir intikam hikayesi değil birden fazla kişinin arasında yer edinilecek bir intikam hikayesi olacağını inanıyorum.

Shikadai'yi intikamcıya çevirecek olay ne olacak ? Daha belli olmasa da Shikamaru'ya gelecek bölüm elveda diyebiliriz. Aynı şekilde en yakın arkadaşı Boruto'nun ölümü intikam motivesi olabilir. Önemli soru ise kimden intikam alacak ? Burada Shikamaru ve Code'un ciddi anlamda benzer jutsularının var olduğunu görüyoruz. Öyle ki ciddi anlamda Ootsuki vs İnsan kapışmasını görmek isterdik. Sonra Amado da intikam için biçilmiş kaftan ama ne alaka değil mi ? En son olarak da Kawaki ile olabilir. Cidden böyle karşılaşmayı çok isityorum.

Bir de biliyorsunuz ki; Nara klanı asla tek başına savaşmaz. Belki bununla beraber tek tabanca bir ninjanın hikayesini de görebiliriz.

234. müthiş bölümde Kawaki şov vardı. Esasında toplasan bir dakika görünmedi ama epey güldürdü her göründüğünde. Onun dışında bölüm tatsızdı. Sis Köyü Ceza İnfaz Kurumu'ndaki savaşlar keyif vermedi, Ey animatörler,!., madem savaştırmayacaksınız, bırakınız kaçsınlar. Korsanlar ilgi çekici, eski kılıç ustaları da dahil oldu olaylara. Epey kalabalık bir takım oldular. Takım 5 hikaye için aracı oldu. Şimdi onlara giderken korsanlar ile büyük savaşlar gerçekleşecektir. Heyecan dorukta.

Genel olarak youtube videolarında Naruto, Sasuke'yi Susano'su olduğu için yenemez kaidesinde. Çünkü, Naruto'nun Kyuubi modu yokmuş. Tamam da Hashirama ve Madara karşılaşmasına ne diyeceğiz ? Yani ortalıkta akıl tutulmasına sebep olacak argümanlar var.

Genel olarak youtube videolarında Naruto, Sasuke'yi Susano'su olduğu için yenemez kaidesinde. Çünkü, Naruto'nun Kyuubi modu yokmuş. Tamam da Hashirama ve Madara karşılaşmasına ne diyeceğiz ? Yani ortalıkta akıl tutulmasına sebep olacak argümanlar var.
Çok bakma oralara bence. Naruto Sasuke'yi çakra konusunda 100'e katlar mesela. Babasının ışınlanma tekniğini de öğrendiyse Sasuke falan kalmaz ortada bence.

235. müthiş bölümde Mizukage'nin bir icraatını öğrendik sonunda. Korsanbaşını indirmiş. Funato klanı da geniş bir etkiye sahip, adaları ele geçirip deniz yollarını kesebiliyorlar. Güçlüler ama Sis Köyü pasif kalmış gibi. Ancak artık Konoha buraya da el attı. Yılanın başını ezip Sis'e barışı getirecekler. Boruto ve ekibi bu işin peşinde. Heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık