Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Shinobi temasına uygun bir yol izlenebilirdi, onun beklentisi vardı insanlarda. İlk duyurulduğu zamanlar beklentisi olan arkadaşlarım vardı benim. Momoşiki dövüşünden sonraki ark çok kötüydü, eğer çizimleri adam akıllı birine verip tanrısal karakterleri low-jonin gibi dövüştürme furyasına girmeselerdi bir gideri olabilirdi.
Bu saatten sonra shinobi teması işleyemezdi çünkü seri Pain arcından sonra o eski havasını sonsuza dek kaybetti.Bu yüzden ne olursa olsun çok büyük çaba sarf etmedikleri sürece dediklerini yapsalar bile şuan ki durumdan çokta farklı olmazdı gibi.

Bu saatten sonra shinobi teması işleyemezdi çünkü seri Pain arcından sonra o eski havasını sonsuza dek kaybetti.Bu yüzden ne olursa olsun çok büyük çaba sarf etmedikleri sürece dediklerini yapsalar bile şuan ki durumdan çokta farklı olmazdı gibi.
Şinobi temasını esasında part 1 den sonra kaybetti zaten ama yeni bir yazar ve çizeri olacaktı zaten. Onlar da getirebilecek en kötü yere getirdiler. Yani buraya gelmesi hiçte olası değildi aslında daha farklı bir tablo görebilirdik.

Son düzenleme:
Momo'nun olduğu kötü bir bölüm olur mu hiç? Mükemmeldi bölüm.Hatta yavaş yavaş boşluklar dolduruluyor diyebiliriz artık.

Anladık ki Kawaki Amadonun verdiği karmayı almış.Amado büyük ihtimalle kötü niyetli.Kesinlikle bir şeylerin peşinde.Kawaki'yi iyilik için mi yoksa kötülük için mi kullanmaya çalışıyor? Neden Kawaki? Amado çok ilginç bir karakter.

Momoshiki geldiği gibi yeni jutsu gösterdi.Rasen dan!! Boruto'nun bedeninde olabilir ama o çocuk değil.Bir türlü anlatamadik bunu.Zaten Code'u gördüğü gibi dalga geçti.Code'un başarısız bı karma olduğunu gözlerimizle görmüş olduk.

Bir sonraki CH Kawaki-Naruto-Shikamaru vs Momo-Code gibi duruyor.Böyle olursa durum vahim gibi ama Naruto yine şapkadan tavşan çıkartır.

Bu arada bölümde beğenmediğim olay Shikamarunun yakalanmasıydı.Shika gibi zeki karakter öyle hemen yakalanır mi ya.Yetenegi Momo'ya sökmez şuan çok useless.Bunu da eklemek istedim.

Koskoca seri neye döndü?

Olmaz dediğim herşey oldu.İlk olarak kurama yok oldu ki Naruto'yu Naruto yapan kuramaydı.Adamın yarı gücünü aldınız.

Naruto,Boruto'yu kurtarmaya giderken artık tek başına da gidemiyor yanına Shikamaru'yu da alıyor ki başına birşey gelmesin.

Eskiden Naruto ölmesin isterdim ancak şuan ölsün ki başka manga sayılara konu olmasın reis.

Artık kendiniz okuyup kendiniz izlersiniz seriyi.

Shithole. Son 1 sene takip etmeyi de bıraktım. Orijinal serinin tüm mirasına hakaret etmesinin yanı sıra cazip kılan bir şey de kalmadı artık
Tahmince Boruto içerisinde İlahi Ağaç büyüyüp Dünya'yı yutacak ve daha sonrasında sıfırdan yeni bir Dünya inşa edecekler. Bunu da yeni Altı Yolun Bilgesi yapacak yani Boruto. Sonrasında bir şinobi serisi daha gelir. Ama bu sefer part-1 havasında yaparlarsa daha iyi olur. Heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık