Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Fairy Tail devam ediyor zaten şu anda. Fairy Tail 100 Years Quest adıyla. Animesi de geliyor diye biliyorum.
Onu biliyorum az okumadık ama ft hızlı bitti, şimdi o tadı vermiyor. Edens zero yaptı mashima o da bildiğin ft çakması karakterler ama seri çok hızlı. 100 yıllık görevi mashima değil başkası çiziyordu diye hatırlıyorum.

Onu biliyorum az okumadık ama ft hızlı bitti, şimdi o tadı vermiyor. Edens zero yaptı mashima o da bildiğin ft çakması karakterler ama seri çok hızlı. 100 yıllık görevi mashima değil başkası çiziyordu diye hatırlıyorum.
Açıkçası edens zero'nun son bölümleri daha çok sarıyor bile diyebilirim. Bayağı iyi gitmeye başladı. Mangaka konusunda ise emin olamadım şimdi. @Riful daha iyi bilir.

Açıkçası edens zero'nun son bölümleri daha çok sarıyor bile diyebilirim. Bayağı iyi gitmeye başladı. Mangaka konusunda ise emin olamadım şimdi. @Riful daha iyi bilir.
Hikayeyi yazan Maşima-sensei ama mangayı çizen Ueda-sensei. Ancak adam öyle bir çiziyor ki Maşima-sensei'den farkı yok. Maşima-sensei hikaye, çizim, kurgu gibi konularda bir deha olduğu gibi öğretmenlikte de bir deha. İyi yetiştirmiş adamı, müthiş çiziyor.

Ve beklenen hareket sonunda naruto dan hiraishin görüyoruz galiba
Ve delta reyiz geri dönüyor galiba
Bunlar doğru değil büyük ihtimalle sızıntılar çok farklı

Yeni bölüm bayağı iyiydi. Kawaki'nin kişiliği ilk başta biraz farklı geldi ama sona doğru normalleşti.

Sonraki bölüm için isteğim Naruto'nun artık bu genjutsu'dan çıkıp Madara'yı yenmesi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık