Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

The Promised Neverland ikinci sezon dediğin gibi yapılmış, mangaka müdahelesi ile. Öyle okudum bir yerde, manganın sonundan memnun kalınılmadığı için...
Kubo, Bleach'in animesine bile fazlasıyla özen gösteren birisiydi. Bir ara animenin müziklerini bile seçtiğini okumuştum. Hal böyleyken ümitliyim bu konuda. Umarım mangadaki gibi bitirip sıvamazlar.

Kubo, Bleach'in animesine bile fazlasıyla özen gösteren birisiydi. Bir ara animenin müziklerini bile seçtiğini okumuştum. Hal böyleyken ümitliyim bu konuda. Umarım mangadaki gibi bitirip sıvamazlar.
Son arc bir başyapıt ciddiyim bu konuda.Kubo mükemmel iş çıkarmış reaksiyonlar derken tekrar üstünden geçtim.Sadece olaylar yarıda kesildi Zoro'nun yonko seviyesine atlaması gibi oldu. :D Aksi takdirde en az 800 belki 900 chapter sürecekti seri.

Son arc bir başyapıt ciddiyim bu konuda.Kubo mükemmel iş çıkarmış reaksiyonlar derken tekrar üstünden geçtim.Sadece olaylar yarıda kesildi Zoro'nun yonko seviyesine atlaması gibi oldu. :D Aksi takdirde en az 800 belki 900 chapter sürecekti seri.
Aniden final yapması arc'ın güzelliğini baltaladı ne yazık ki. Hele o final savaşları tam bir hayal kırıklığı idi.

Aniden final yapması arc'ın güzelliğini baltaladı ne yazık ki. Hele o final savaşları tam bir hayal kırıklığı idi.
Yhwach dövüşü biraz öyle oldu ama elitlerin dövüşü olması gerektiği şekilde bitti.1 vs 2 1 vs 3 ancak kazandılar.Kubo baktı olmayacak orada kısa yoldan gitti.Diğer türlü İchigo'yu paketleyip ruh kralı yapacaklardı muhtemelen.Ama buna gerek kalmadı.Bu olsaydı ondan sonra da Gotei 13 vs Squad Zero görebilirdik mesela.Bu adamların yeteneklerini saklamak istediğini sanmıyorum o yüzden alternatife geçiş yapmış olabilir.

Güzel haber twitterda dolanırken,sayfada yorum gördüm.
''
Bleach's Anime için Kubo's Klub Outside web sitesi üzerinden Q&A aracılığıyla ortaya çıkan zaman aralığı nedeniyle, The Thousand Year Blood War Arc için sansürün olmayacağı doğrulandı. Orijinal Bleach Anime'den farklı olarak, önceden var olan bazı kısıtlamalar bu sefer geçerli değildir.''

https://twitter.com/PlatEquinox366/status/1351320990861688833/photo/1

Güzel haber twitterda dolanırken,sayfada yorum gördüm.
''
Bleach's Anime için Kubo's Klub Outside web sitesi üzerinden Q&A aracılığıyla ortaya çıkan zaman aralığı nedeniyle, The Thousand Year Blood War Arc için sansürün olmayacağı doğrulandı. Orijinal Bleach Anime'den farklı olarak, önceden var olan bazı kısıtlamalar bu sefer geçerli değildir.''

Çok kanlı sahneler var zaten son arcta olsaydı bir anlamı kalmayacaktı.Sansür olsa Hellsing Ultimate gibi ova yapılması daha mantıklı olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık