Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Pekii sence Juha bach çaldığı bankaileri neden kullanmadı ?
Sadece Yama'nın bankaisini aldı.Bana kalırsa kubo gösterecekti ama hızlı geçmek zorundaydı olmadı.Gerçi ondan üstün güç var elinde ama birde onu kullansa karşıdan baya adam götürürdü.Belki de tercih etmedi yazar zaten çok güçlü diye.Bir kere gösterdi zanka no tachi geçti bilemiyorum.

Sadece Yama'nın bankaisini aldı.Bana kalırsa kubo gösterecekti ama hızlı geçmek zorundaydı olmadı.Gerçi ondan üstün güç var elinde ama birde onu kullansa karşıdan baya adam götürürdü.Belki de tercih etmedi yazar zaten çok güçlü diye.Bir kere gösterdi zanka no tachi geçti bilemiyorum.
Gerçi bu soru biz okuyucuların cevap verebileceği türden bir soru değil dediğin gibi,en iyi cevabı Kubo bilir...

@Millennium Wizard Zaraki'nin bankai cırt değil mi sence? Fiziksel güç katıyor baya katıyor ama ne bileyim, Urahara'nın bankaisi ve Yamamoto'nun ki filan bunlar baya über duruyor.
Yoo hayır.Kullanamadı bilinçli olarak.İchigo'nun hollow formundan daha güçlüdür ama muhtemelen.Diğer kaptanlar yaklaşmaya korktu şeytanın ta kendisi ama alışması zaman alır.Zaraki zaten hayvan bu bankaiyle iyice terminatör oluyor.

Son arcın gerçek Mvp’si Mayuri.Nette yorumlarda herkesin ortak fikri bu şekilde.Ben de katılıyorum son arcta herkesi ipten aldı neredeyse.Hatta Kubo’nun favori karakteriymiş Kubo kostüm etkinliğine Mayuri şeklinde gitmiş galiba.Şimdi son arcı düşününce Mayuri’nin tek başına Barragan’ı falan alabileceğini görüyoruz aslında.Kido ustasının akıl ettiğini Mayuri akıl edemezse ölsün zaten.Onu yapamasa bile illa ki başka bir yol bulur ve düşük zekalı Barragan’ın fişini çekerdi.Çok tehlikeli stratejiler geliştirebileceği için her Espadayı alma olasılığı var zaten.Tek sıkıntısı Urahara kadar dövüş yetenekleri olmaması.Hıza tepki veremez vs... kaybederse ancak bu şekilde kaybederdi.Onda da açık ara bir fark olması lazım yoksa elinin altında sakladıklarını kullanıp adamın aklını alıyor.Zombi Hitsugaya kafa kafaya dövüşte üstün gelirdi ama oyuncak oldu gibi örnek verecek olursak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık