Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rise and Shine

Çoğu bu ekiple düşmeyeceğini söylemiş. Ben de hem fikirim bu konuda sizinle. Fakat;

-Sanji tehditle evlendiriliyor. 34 tane daha damat var. Hepsi mi severek evlendi? Yoksa çoğu tehdit mi edildi sevdikleri ile? 34 damatın bir kısmı bizimkilere destek olabilir.
-Vinsmoke ailesi ve Germa 66. Daha arcın başında mangaka sanki bir şeyleri belli etti 0 ve 4 numarayla. İttifaka göz kırptı bildiğin.
-Adasında yaşayan bir sürü ırk var. Severek mi tutuluyorlar yoksa zorla mı? Öğreneceğiz. Kurtulma şansları varken bu şanslarını kullanırlar herhalde?
-Vee davetliler
Big Mom'ın şarkısında geçtiği gibi:
-Çilekli reçel olacak mı?
-Olacak, rengini de birinin kanından alacak!
-Benim için farketmez!
-Siz sadece davet edilenlerin geldiğinden emin olun!

Ortada kötü bir karakter varsa acı çektirdikleri de vardır. Ortada bir güç varsa o gücü devirmek isteyenler de vardır.

Bölümler ilerledikçe Big Mom düşer'in oy oranını artacağını şuandan hissedebiliyorum.
10 yıl sürmesi planlanan seriyi 1 yılda nasıl bitebilir onu açıkladın sanki.

Bu kurban mevzusu olayın patlak vermesine sebep olan şey olacak. Luffy hayatta gözleri önünde birinin öldürülmesine ya da kurban edilmesine göz yummaz. Bu nedenle Germa'nın bizim yanımızda savaşmasından başka bir seçenek yok bence beyler. Bununla da kalmayacak davete gelen kim varsa Mom'a karşı bizim yanımızda savaşacak. Yıl Sanji'nin yılı olacaksa zaten araya başka büyük bir arcın girmemesi lazım. Yılın 5. ayını devirdik daha ortada bir kıpırtı bile yok Sanji'yle ilgili. Bu yüzden Germa'ymış Balıkadammış, Minkmiş, Capone ve adamlarıymış.. Allah ne verdiyse bize yardım gelecek. Başka bir açıklaması-izahı yok bunun :D

Bu arada, Bigmom'un adasında bulunan ırklarla ilgili olarak Sabaody'deki listeye göre sanırım görmediğimiz bir ırk kaldı. Bunu da Tüm Kek arcta görürüz, ilerde de bununla ilgili altyapıyı yapmış olur Oda diye düşünüyorum.

arkadaşlar yonkou bu ya yonkou nereye düşüyo kim düşürüyo kolay mı öyle luffy burdan bi şekilde yırtıcak daha erken yonkou indirmek için tayfanın daha çok güçlenmesi lazım belki bi 200 bölüm sonra falan indirirler :D

Okumadınız mı yazdıklarımı? Okunmadığından şüphelenmeye başladım. Bunca gösterge niçin çizildi arkadaşlar?

Okumayıp kişisel fikir yazılıyor gibi geldi. Ha okumayıp hala katılmayabilirsin de bunca göstergeye rağmen niye düşmeyeceğine dair bir şeyler sunun karşılık olarak.

Balıkadam adasından beri hazırlanan bir altyapı var ve verilen karşı cevap sadece Big Mom düşmez.
Neden düşmez?

Bunca şey boşuna mı çizildi taaa 200 bölümdür?? Luffy ile Big Mom boşuna mı 200-300 bölümdür düşman? Bu düşmanlık boşuna mı taaa BAA'dan beri hazırlandı?

Edit:
Şuna bakan adam bir acaba der yani
Law: Kurduğunuz düzenlere öyle bir çomak sokacağız ki bir daha kimse eski haline getiremeyecek!!
Big Mom var yahu küçük resim olarak.

Bölüm sonu yazısı ise: ''Her şeyi yutacak olan dev bir dalga''

Son düzenleme:

mecastiel

Saganin isminden yola cikarsak big mom kesinlikle bir sekilde engel olmaktan cikacak. Luffy su ana kadar durdugu bir adaya ya da kisiye sadece iki kere geri dondu. Ilkinde beyaz sakal savasindan sonra amozon lily digeri de iki yil sonra tayfasiyla bulusmak icin sabody.hem monkey d luffy nin bahsettigi gibi cogu kisinin gozden kacirdigi 3d27 sonra yavas yavas da olsa bigmomin hazirligi yapildi. Bu arc dressorasa kadar uzun surmese de en az bir bucuk yil surer. Ayrica dressorasadan sonra bize one piece evreninde her guc odaginin bir sekilde hamlesini yapmaya hazirlandigi gosterildi. Bana gore bir anime yili icinde luffy one piecei bulacak ve seri hukumet vs luffy ittifaki arasinda savas olarak devam edecek. Big mom a geri donersek bu kadinin amaci ne kadar iyi gibi dursa da soyledigi sarki ve adamlarinin arka planda yaptigi seyler totlan hakkinda da gorunusun arkasinda daha vahsi seyler olabilecegini hissettirdi bana. Aslinda soyle bir sey de var. Vinsmonk ailsenin gercekten kotu bir aile oldugunu bilmiyoruz. Hairlarsaniz korsan olduklari icin de luffye herkes cokkotu diyor. Robin de ayni sekilde. Buyuk ihtimalle vinsmonklarla ilgili ters koseye yaticaz. Bu sekilde big momin yenilisinde gerekli olacak kas gucune de ulasabiliriz

Serinin bitmesine 8 yıl var 4 yonkou var kişi başı 2 şer yıl fazla bile bence bigmom düşücek.Çünki Luffy onu sosyopatlıklarını gördükten sonra yakasını bırakıp dönmez.

Düşmez dedim fakat düşerse de hiç şaşırmam açıkçası. Düşeceğine dair işaretler var mangada fakat yeterli değil henüz. Şu davetlileri bir görelim hele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık