Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Monkey D. Luffy

O Mom'in çizildiği sahneden ötürü Kid ittifakı vs Mom, bizim ittifak+Drake vs Kaido olur diyordum en olmadi Kid ittifaki+bizimkiler, yani 5 nova vs Mom diyordum ama hiçbiri olmadı la. Tam troll mangaka. Ne poh yemeye çizmiş anlamadim. Kid pert, Apoo adamı olmuş Kaido'nun vs.

Ben de ineceğini düşünüyorum. Zulme uğrayan bir kadın Luffy, bize yardım et uhuhu diyecek ve en son Mom yamulacak.

En güçsüz yonko bu bence. Amiral üstü olmama ihitimali mevcut. Olmaması da makul zaten zira yonkolar arasında fark var. Ama ilginc ve tehlikeli bir yetenegi cikacak gibi hissediyorum.

Lola ile tatlıya bağlanır diyenlere katılmıyorum. Lola'nin kızı olduğunu sanmıyorum zira. Bisküvi, Candy, puding isimlere dikkat. Ayrica kadin sevgi pitircigi degil yahu. Ay kuzum sen iste ben herkesle barisirim diyecek bir tip gibi gelmeri bana. Yamyam la bu karı.

Öte yandan tehditle reisi evlendiriyor, zalim olduğu ortada, bizimkilere ayrıca kötü şeyler yapması muhtemel bir şekil esir düşürüp. Bunlara bakınca bu karı dusecek arkadaş.

Müttefik kısmı ise sikinti değil. Kim tahmin ediyordu Rossa'dan 5000 adamı emir altına alarak çıkacağımızı? Buradan 15 bin bile çıkabilir zira Dof 1 adaya hükmediyor Mom ise 34. Kid baglanirsa iyi olur. Kid'i saldı Kaido. Kid+Luffy Mom'in rakibi olur, gerisi paylaşılır iste. Law+Luffy kısa süre birlikte dovustu Dof'a gamma bile caktilar. Full birlikte dovusseler çok rahat yenecekleri ortada idi. Kid ve Luffy ise full birlikte dovusur ve ortaya sağlam bir güç çıkar.

Düşünce nasıl düştüğüne dair bir konu açarsın inşallah bizde okuruz.
Ben düşmeyecek demiyorum fakat bu kadar adam ile şuan düşmez diyorum.
Luffy'nni yanında kim var da Yonkou alacak.
Diğer ittifaklar vs gelmeden Yonkou falan düşmez kolay kolay hem de Yonkou düşeceği zaman büyük ihtimalle tayfa tam olacaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Dressrosa Big Mom provasıydı bence.Hep Doflamingo ve oluşumuna mini yonko diyorduk.Kimin mini hali olduğu belli oldu bana göre.Arc başlangıçları dahil herşey benzerlik gösteriyor.Elinin kolunun uzunluğu da öyle.Yine ortada bir trajedi vardır.Herkes birlik olur Mom binbir dereden su getirilip tahtından edilir.

@Marco

Gaza gelmiş ne demektir? 200 bölümdür olan biteni gösterip Big Mom düşebilir diyoruz. Mangaka altyapıyı hazırlamış diyoruz. Sanki Kid ile Teach muhabbeti yaptık desteksiz falan yazdık bir şeyleri.

Hiçbir şeyden emin olamazsın. Hem de bu yazdıklarım varken. Okudun mu bilmiyorum ama. Düşmeme ihtimali kadar bu gösterilenler varken düşme ihtimali de var.

Uzun uzun araştırıp yazdıktan sonra şu gaza gelme muhabbeti beni gerdi açıkçası. Sanki bu kadar olayı ben uydurdum ve Big Mom düşecek dedim.

Olan biteni yazdım. Big Mom altyapısının uzun zamandır hazırlandığını yazdım. Sen bunu gaza gelmek olarak mı yorumluyorsun?

Tüm gösterdiklerim mangadan sahneler. Ben uydurmadım.
@Marco
Eline sağlık ama uzun uzun yazarak boş yere elini yormuşsun. Ne kadar anlatsan da anlamazlar.
Anlama konusunda sıkıntı mı yaşıyoruz?

Öncelikle ellerine sağlık emeğe saygı.Fikrime gelince big momun düşme olasılığı var evet ve düşerse serinin ilerleyiş hızında iyi bir artma olur diye düşünüyorum.Nasıl ineceğine gelince o konuda birşey diyemiyorum çünkü tayfanın yarısı yok.Böyle bir durumda müttefiklerle inmesi beni hoşnut etmez.Bakalım nasıl işleyecek göreceğiz.

Yonkolari tanrı gibi görüldüğü, hatta yonko 10 ise amiral 5.5'tir, yonko 1.7 amiral eder gibi yorumların olduğu forumda iyi bile oy çıkmış Mom'in düşeceği sikkina.

Bunun dışında tayfa yokken böyle bir iş yapılması bana da garip geliyordu. Ama mangaka adaletli adam. O kadar zaman tayfanin yarısını boş gectim, şimdi sıra onlarda diyor sanırım kendince.

Bu tayfa Dof tayfasının upgrade edilmiş hali bence. Çok ilginç meyve yetenekleri göreceğimizi düşünüyorum. Bu tayfadan Jack kadar fiziksel kuvveti, dayanıklılığı olan bir adam çıkacağını pek zannetmiyorum.

Yonkoularda kaptan ne ise tayfası da o oluyor bence. Kaido tarafında fiziksel güç konusunda aşmış adamlar Mom tarafında ise meyve konusunda aşmış kimseler olacağını düşünüyorum. Çünkü Mom'un bebeklerine baktığımda öyle hayvanımsı tipler yok. Ihı ne buldum! Temsili Wano-Kaido savaşı bu şekilde olacak gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık