Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla anlama konusunda sıkıntınız olup olmadığını bilemem. Bana göre anlamak istemiyorsunuz. Dof bile Kaido öncesi hazırlıktıki Doftan önce CC,Vergo, Monet gibi hazırlıklar vardı. Hiç hazırlıksız dövüş gücü olan tayfa üyeleri bile yokken Luffy nereye indiriyor?
200 bölümdür hazırlık var işte.

Dressrosa'da da adada olanlardan müttefik yoktu arc içinde ve sonunda ne olduğunu biliyorsun. Bu düğüne bir sürü davetli gelecek ve 34 adanın yöneticileri de var. Bunların gelinleri de var.

Bunlardan gelecek olan desteklerle neden olmasın?

Bizimkilerin amacı düğünü basıp sanji'yi geri getirmek.Bunun hiç kolay olacağını sanmıyorum.Hem vinsmoke ailesi hem de big mom tarafı kendi çıkarları için bu düğünün yapılmasını çok istiyor ve buna engel olanın işi çok zor.Özellikle ortada bütün tayfa yokken luffy'nin böyle riskli işe kalkacağını sanmıyorum.Zaten sanji'nin evlenme gibi niyeti de yok.Big mom ile savaş çıkacağını düşünmüyorum bu yüzden.Ama çıkma ihtimali de çok yüksek.Düğün gerçekleştikten sonra big mom'ın sanji'yi elini kolunu sallayarak bırakacağını sanmıyorum.Bu arc nasıl geçecek çok merak ediyorum.Tahminimce anlaşma yapıp iki tarafta savaşmayacak.

@Marco

Gaza gelmiş ne demektir? 200 bölümdür olan biteni gösterip Big Mom düşebilir diyoruz. Mangaka altyapıyı hazırlamış diyoruz. Sanki Kid ile Teach muhabbeti yaptık desteksiz falan yazdık bir şeyleri.

Hiçbir şeyden emin olamazsın. Hem de bu yazdıklarım varken. Okudun mu bilmiyorum ama. Düşmeme ihtimali kadar bu gösterilenler varken düşme ihtimali de var.

Uzun uzun araştırıp yazdıktan sonra şu gaza gelme muhabbeti beni gerdi açıkçası. Sanki bu kadar olayı ben uydurdum ve Big Mom düşecek dedim.

Olan biteni yazdım. Big Mom altyapısının uzun zamandır hazırlandığını yazdım. Sen bunu gaza gelmek olarak mı yorumluyorsun?

Tüm gösterdiklerim mangadan sahneler. Ben uydurmadım.
Ben uydurdun demedim zaten.Millet Kaido'ya adamları 3'er 5'er daldırıp zor aldırırken Linlin'i Luffy'nin yanında
doğru düzgün adam yokken aldırmalarıda beni geriyor.Bende sallamasyon şeyler yapmadım,millet gaza gelmiş yeaa diye kestirip atmadan oraya uzunca bi yorum yazdım.Benim yanlışım var mı peki orada?Ya da olsun.Ne olacak olursa?O kadar şey yazmışsın uydurmada değil ama o sonda yazdığın çıkarım yani "Bütün bunlar Big Mom'ın düşeceğinin mesajını veriyor mesajı bana" demen ya da BAA'dan beri altyapası hazırlanıyor" demen tamamen yorumdur.Millet öyle mesaj vermiyor bana der,altyapısı hazırlanmamış sen ona yormuşsun der.Niye geriliyorsun?Ve ben bunu gaza gelme olarak yorumluyorum.Çünkü Big Mom 'ın inme meselesi ilk defa bu kadar belirginleşti son bölümle.Ve ne mesaj aldığımı,neden olamayacağını düşündüğümü yazdım.Diğer arc işleyişlerine aykırı şeyler olduğunu belirttim.Ve dediğim şeyin olma ihtimalini %100 görmesemde bi en az %70 inmeyeceğini düşünüyorum.İstersem de %100 öyle olacak derim,bundan eminim derim.Bu kadar gerilmeye gerek yok.Sakin ol.

@Marco
Olma ihtimali olan ve mangadan dayanakaları olan bir fikri gaza geldiniz hemen 1-2 bölümde diye cevaplarsan gerilmem doğal.

Gaza geldiniz demek ayrı farklı şeyleri düşünmek ayrı. Gaz muhabbeti yazdıklarıma karşı saygısızlıktır bu yüzden sinirlenmem normal.

Mangadan bir şeyler gösterip bir fikir ortaya atmak gaza gelmek değildir.

Yami

Şuana kadar bir yonkou düşüşü gördük. Oda resmen yeni bir çağ başlattı. Big Momun düşmesinden çok etkisi ne olur oda önemli. Bunlar sıradan korsan değil.
Ama elenen ilk halka Big Mom olur diye düşünüyorum

İki tarafın da argümanları gayet sağlam :D Yani resmen şu an mangada ne olacağı, yol haritası belirsiz. Bu hoşuma gitti aferin la Oda. Eğer ne olacağını kestirebilseydik tadı kaçardı. Yine de önümüzdeki birkaç bölüm bu ark ne olacağı en azından belli olabilir. Düşse de şaşırmam düşmese de :)

Yalnız Luffy bu zamana kadar hiç kadın boss tokatlamadı. Bi Alvida var idi ona da tek atmıştı galiba. Eğer BM inecekse kadın bir bossun hunharca dayak yiyişini nasıl çizecek Oda merak ediyorum doğrusu. Üstelik Sanji'ye rağmen Luffy'e bir leydiyi tokatlattır mı mangaka?!! İlginç şeyler. :confused:

kör topal

Yav bak söyleyeyim. Jinbei var daha önemlisi ve Pedro niye bunlar değilde Carrot ?
Carrot ne bağlantısı var BM ile ?
Pedro'nun bile bir şeyi çıktı ek olarak Jimbei'nin de öyle.
Carrot çıktığından beri yorumların hep gücünü gösterecek şu seviyeye gelir şöyle adamları alır şeklinde yanlış mıyım ?
Yanlışsam söyle.
Ne rol oynayacağını söylesen bir şey demem zaten ama Carrot'un bir rolü yok BM ile ilgili şuan için.
Jinbei zaten gelmesi muhtemel Carrot'da gelirse tayfa korsan değil panayırda ki sirk çadırlarına dönüyor zaten gelmesin gerekmez bence.
Carrot'un en iyi seviyesini gördük Nami'nin yancısı.
Bide ciddi ciddi cevap veriyorsun ya ehuehu :D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık