Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her fani bir gun dusecek.Ama korkma sadece topraga gidecek.Sonra toprak olacak.Sonra sularla birlikte bir cicegin bedenine yuruyecek.Oradan özüne ulasacak.Cicegi özüne bir ari konacak.Belki..belki o ari bonney olacak...

Tabii buna bende katılıyorum zaten,uzun olur dediğin gibi.Oda ya güvenmeliyiz bence,o bir yonkou yu hakkettiği gibi çok gosterişli bir biçimde indirtir,hepimizde tatmin oluruz bence.
Aynen. Arada saçmalasa da herif işini biliyor. Wb'yi daha az bir güç indirebilecekken bile bütün marineyi hizaya soktu adam. Efsaneleri güzel harcıyor Allah var :)

WB İnmeseydi acaba onu Nasıl indirecektik çok merak ediyorum acaba oda Nasıl Bi plan kurardı BM Tahminen 1.5--2 yıl sürse WB Arc'ı abartısız söylüyorum 2,5--3 yıl sürerdi heyt bee rahmetli kalaydı iyiydi de neyse

WB İnmeseydi acaba onu Nasıl indirecektik çok merak ediyorum acaba oda Nasıl Bi plan kurardı BM Tahminen 1.5--2 yıl sürse WB Arc'ı abartısız söylüyorum 2,5--3 yıl sürerdi heyt bee rahmetli kalaydı iyiydi de neyse
Yok yok iyi ki kalmadı. Wb gibi bir efsane Luffy gibi bir veletten zopa yiyecek he ? Bu gözlerin bunu görmediği çok iyi oldu boşver sen :D

Yok yok iyi ki kalmadı. Wb gibi bir efsane Luffy gibi bir veletten zopa yiyecek he ? Bu gözlerin bunu görmediği çok iyi oldu boşver sen :D
Ya tabi iyi oldu da ama efsane Bi arc olurdu Başkan şuan 747382838 kere marinfordu izledim öyle Bir arc'ı ölene kdr hergün izlerdim heralde.
Ayrıca BM arcının pek Bi Efsane olacağını zannetmiyorum ama Kaido ile olan arc'ı düşünmeyi bırak Tahmin bile edemiyorum

Rise and Shine

Bir yonkou olmadığı kalmıştı zaten seride yonkou önemli bir anlam taşırken işte çok güçlülermiş gibi gösterilirken 19 yaşında olan bir çocuk geliyor kolayca yonkou indirebilir diye konuşuyorlar şaka gibi.

Ya tabi iyi oldu da ama efsane Bi arc olurdu Başkan şuan 747382838 kere marinfordu izledim öyle Bir arc'ı ölene kdr hergün izlerdim heralde.
Ayrıca BM arcının pek Bi Efsane olacağını zannetmiyorum ama Kaido ile olan arc'ı düşünmeyi bırak Tahmin bile edemiyorum
Aynen yauv. Mf biraz da aksiyona susamışlığımızın bir neticesi olduğundan öyle geliyor ama saçma da olsa gerçekten güzel arctı. Kaido arcı düşününce ben de zevkten 8 köşe oluyorum. Muhahaha :D :oleyo:

Az önce konuyu açan arkadaşın yazısını bir kez daha okudum.Sonra Big Mom'ın gözüktüğü ilk bölümü ve son 4-5 bölümü tekrardan okudum.Hala fikrim değişmedi. :) Big Mom'a yol görünmüş gibi hissedemedim :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık