Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahsettiğiniz kişi bir yonkou arkadaşlar. Okuyorum da çok kolay luffy alır düşer geçerken onu da kaldırır deniliyor. Saçmalamayın lütfen karşınızda bir yonkou var. Madem en güçlü yonkou kaido neden bütün yeni dünyayı ele geçirmiyor. Hiçbir yonkou diğerinin bölgesine saldırmıyor bile arkadaşlar. Yonkouların güçleri birbirine yakındır bence. Ben burada bir yonkou dövüşü olacağını düşünmüyorum yoksa big mom luffy aynı kaidonun kid gibi yapar. yonkouların amirallerin üstünde bir gücü olduğunu biliyorsunuz. Luffy dof da bile ne kadar zorlandı o kadar yardım aldı. Yonkou ya g4 fazla zarar vermez arkadaşlar. Zaten oda esas dövüşün kaido ile olacağını söylüyor. Bunun için ittifaklar kuruluyor. Eski yonkou beyazsakalın adamları çağrılıyor. Ama big mom un daha Nasıl bir gücü var bilmiyoruz. Birçok teori dolaşıyor. Herkesin farklı güçleri vardır arkadaşlar. İlin kısaca özeti ben yonkou dövüşü olacağını zannetmiyorum küçük bir iki kapışma olur. Jimbei yardıma geliyor. Onun tayfası sayesinde kaçarlar. Bu sırada belki sanji ve ailesi arasında bir kapışma olabilir. Tayfa kek adasından sanji yi ve rafteli gösteren kırmızı taşın üstündeki yazıları alır kaçar. Big mom da arkadan mugivaraaaaaa diye bağırır kaçarken

Düşmez düsün biraz eger gercekten duscek olsa yanında zoro felan olur yanındakıler tafyanın en gucsuzlerı ne kadar luffy guclu olursa olsun sanjinin muhabeti gibi rehin alınırlarsa ıs bıter bu yuzden dusmucektır

Bence bu arcın bossu Sanjinin babası olacak. Gemma oluşumu indikten sonra Big Mom için bu evliliğin hiç bir mantığı kalmayacak Sanjiyi alıp kaçacaklar. Sonra Wano arcı derken ilk inen Kaidou olur gibime geliyor.

Kaido'nun gözüktüğü bölümde
Forum: Bu adamın derdi sadece ölmek, Luffy beleşe KK olacak. Bu adam düşmez. Luffy bunu yenmicek. Sadece Teach'i yencek yonkoulardan.

Aradan geçen sadece 10-20 bölüm sonunda. (Zou arc'ındaki kitabe muhabbeti, Wano'nun durumunun açıklanması)
Forum: Kaido kesin düşecek artık kaçışı yok.

Şimdi Big Mom için
Forum: Yaa Big Mom düşer mi ne alaka, Luffy Sanji'yi alıp kaçar vs.

10-20 bölüm bekleyelim şimdi. :)

Big Mom;
Sanji'den, kitabeden, gücünden, zalimliğinden, zorla tuttuğu insanlardan, zorla evlendirdiği kişilerden, balıkadam adasından, zorla temin ettiği malzemelerden,

vee Luffy'nin gücünü kabul edip KK'likten

vazgeçecek ve bu arc düşmeyecek heeeee?

Bu ihtimalin mi gerçekleşme olasılığı mı daha fazla yoksa düşme ihtimalinin mi? Big Mom şerefiyle dayak yese daha iyi tüm bunlardan vazgeçmek yerine. Çünkü Yonkou koltuğunun da bir onuru var.

Luffy'nin şu ana kadar 2 arc üst üste hayvani power-up aldığına ben şahit olmadım.Yani Alabastada aldı sonra Skypiea biraz fos geçti ardından Enies lobbyde aldı.Sonrasında eğitimde hayvani bi power up aldı ardından Gear 4 işte.Ama şimdi Zouyu es geçersek (Bi geçiş arcı olduğu için) Luffy daha Gear 4 ile gücünü katlamışken bu güçlenişler üst üste binmiş olacak Luffy Mom'ı alırsa.Bu 1.

2:Luffy daha Doflamingoda zorlanıyor.Bu Doftan kaynaklansın ya da Luffy'nin handikabından kaynaklansın. Şİmdilik bu konuya girmeyeceğim.Big Mom>>Dof.Luffy daha Doffy de zorlanırken birde kalkıp bi yonkoyu indirmesi açıkçası biraz mantığın sınırlarını zorlamaktır bence.Etti 2.

3:Big Mom eğer inerse Luffy tarafından düşürülen ilk yonko olacak.Dikkat!İlk yonko bakın.Yani bi değeri var. Özellikle ilk yonko böyle düşmemeli.Çünkü eğer öyle olursa ben derim ki Luffy hazırlıksız,yanında tayfanın savaş gücü olarak en aşağıda üyeleri ile gidip yonko indiriyorsa Kaido'yu yanında Zoro-Sanji,Law,Muhtemel müttefikler Kid ve Drake ile birlikte Kaido'nun çok kolay inmesi gerek.Yanlışmıyım?Bu da 3.

4:Luffy'nin niyeti yok.Burada demek istediğim niyeti olmadan eli yanlışlığa mı çarpıp indirecek değil.Mesele şu ki Luffy Sanji'yi alıp geleceğim,Linlin ile dövüşmeyeceğim,gizlice sızacağım diye yola çıkıp sırf BM kötü diye indirmeye niyetlenip indirmemeli Mom'ı.Bu biraz madde 3'ün uzantısı gibi oldu ama 4 diyelim bunada :S

Benim fikirlerim bunlar.Daha öncede yazdım ama tekrarlayasım ve birkaç ekleme yapasım geldi.

Son olarak @Monkey D. Luffy .Eğer iddialı isen bu konuda gel iddiaya girelim. :)

Yonkou olan Wb'yi düşürmek için toplananlar.
3 Amiral.
Shicibukailer.
Filo Amirali.
Denizci askerleri.
Teach ve Tayfası.
Ek olarak Wb'nin tayfasından 2 ve 4. tümen komutanları eksikken durum bu.

Yonkou olan Big Mom'ı düşürmeye gidenler.
Luffy,Nami,Çoppa,Brook,Pedro ve Yancı Carrot.

Başka bir şey demiyor ve sözü değerli forum halkına bırakıyorum :D

Luffy'nin şu ana kadar 2 arc üst üste hayvani power-up aldığına ben şahit olmadım.Yani Alabastada aldı sonra Skypiea biraz fos geçti ardından Enies lobbyde aldı.Sonrasında eğitimde hayvani bi power up aldı ardından Gear 4 işte.Ama şimdi Zouyu es geçersek (Bi geçiş arcı olduğu için) Luffy daha Gear 4 ile gücünü katlamışken bu güçlenişler üst üste binmiş olacak Luffy Mom'ı alırsa.Bu 1.

2:Luffy daha Doflamingoda zorlanıyor.Bu Doftan kaynaklansın ya da Luffy'nin handikabından kaynaklansın. Şİmdilik bu konuya girmeyeceğim.Big Mom>>Dof.Luffy daha Doffy de zorlanırken birde kalkıp bi yonkoyu indirmesi açıkçası biraz mantığın sınırlarını zorlamaktır bence.Etti 2.

3:Big Mom eğer inerse Luffy tarafından düşürülen ilk yonko olacak.Dikkat!İlk yonko bakın.Yani bi değeri var. Özellikle ilk yonko böyle düşmemeli.Çünkü eğer öyle olursa ben derim ki Luffy hazırlıksız,yanında tayfanın savaş gücü olarak en aşağıda üyeleri ile gidip yonko indiriyorsa Kaido'yu yanında Zoro-Sanji,Law,Muhtemel müttefikler Kid ve Drake ile birlikte Kaido'nun çok kolay inmesi gerek.Yanlışmıyım?Bu da 3.

4:Luffy'nin niyeti yok.Burada demek istediğim niyeti olmadan eli yanlışlığa mı çarpıp indirecek değil.Mesele şu ki Luffy Sanji'yi alıp geleceğim,Linlin ile dövüşmeyeceğim,gizlice sızacağım diye yola çıkıp sırf BM kötü diye indirmeye niyetlenip indirmemeli Mom'ı.Bu biraz madde 3'ün uzantısı gibi oldu ama 4 diyelim bunada :S

Benim fikirlerim bunlar.Daha öncede yazdım ama tekrarlayasım ve birkaç ekleme yapasım geldi.

Son olarak @Monkey D. Luffy .Eğer iddialı isen bu konuda gel iddiaya girelim. :)
1: Luffy G4 ile p-up almadı. Zaten vardı.
2:Hiç kimse Luffy tek başına Yonkou indirir demedi.
4:Luffy'nin başından beri niyeti vardı. Nasıl yok? Adam yola ne kadar Yonkou varsa hepsini indireceğim diyerek çıkmış. PH'da açıkça dile getirdi bunu. Kitabe'nin tekinin Bigmom'da olması da cabası.

Bigmom iner inmez orasında değilim (Ben de ihtimal veremiyorum) ama yanlış yerlerden girmişsin konuya.

Yonkou olan Wb'yi düşürmek için toplananlar.
3 Amiral.
Shicibukailer.
Filo Amirali.
Denizci askerleri.
Teach ve Tayfası.
Ek olarak Wb'nin tayfasından 2 ve 4. tümen komutanları eksikken durum bu.

Yonkou olan Big Mom'ı düşürmeye gidenler.
Luffy,Nami,Çoppa,Brook,Pedro ve Yancı Carrot.

Başka bir şey demiyor ve sözü değerli forum halkına bırakıyorum :D
Ne alaka ya? Bu konularda ciddiyim. Lütfen. :/

Marine tek başına WB ve tayfasına yeter. Garp-Sengoku- Akainu- Kizaru- Aokiji. Lütfen. Alakası bile yok. Neyse bununla konuyu saptırmayalım.

Veee herkes şu tayfa muhabbetine takmış durumda.

Arkadaşlar!!!!!!!!!!!!!!!! Luffy Ace'i kurtarmaya tek başına gitmişti. Sonunda Marineford'da denizcilerden bile dostları vardı.
Mihawk denizlerdeki en tehlikeli güç oalrak tanımlıyor bu gücü.

Hala tayfa yok yanında güçsüzler var diyorsunuz. Vinsmoke ailesi, davetliler ve Big Mom'ın oğulları, kızları ve kocaları var!

Luffy yarısını yanına çekecektir bunların. Dengeyi sağlayacaktır. Yani bunları bana yazdırmanız bile gereksiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık