Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin herkese karşı bir şansı vardır diyorum. Fuji'den gram çekinmedi, hem daha kötü durumdayken kimleri yendi, şimdi o kadar fark yok.
Ben de vardır diyorum. Ama burda ki kararım kararsız. Çünkü hikaye başka yana kayacak gibi duruyor. Fuji'de ki gibi olabilir olaylar. Yani eğer zamanı geldiyse Luffy yenebilir BM'yi.

Ne alaka ya? Bu konularda ciddiyim. Lütfen. :/

Marine tek başına WB ve tayfasına yeter. Garp-Sengoku- Akainu- Kizaru- Aokiji. Lütfen. Alakası bile yok. Neyse bununla konuyu saptırmayalım.

Veee herkes şu tayfa muhabbetine takmış durumda.

Arkadaşlar!!!!!!!!!!!!!!!! Luffy Ace'i kurtarmaya tek başına gitmişti. Sonunda Marineford'da denizcilerden bile dostları vardı.
Mihawk denizlerdeki en tehlikeli güç oalrak tanımlıyor bu gücü.

Hala tayfa yok yanında güçsüzler var diyorsunuz. Vinsmoke ailesi, davetliler ve Big Mom'ın oğulları, kızları ve kocaları var!

Luffy yarısını yanına çekecektir bunların. Dengeyi sağlayacaktır. Yani bunları bana yazdırmanız bile gereksiz.
La nereye yetiyor yapma etme.
Kuma Urres Shock'u çakmasa, Dof bir bacağı koparmasa, Moria gölgesiyle içinden geçmese kim durduracak Oz'u ek olarak o haliyle bile hala yaşayıp iş yaptı.

Ben sana demiyorum ki düşmeyecek ama şuan düşmeyecek diyorum düşmesi bence mantıksız olur tayfada birlik olmadan bir yonkou'nun düşmesi bence saçma eğer düşerse şöyle bir şey olacak.
Big Mom'ı düşürdüler Law-Zoro Wano'da orada Shogun'u inndirdiler bunlar hemen Kaido'ya yürüyecekler.
Yonkou denilen şey çok mu kolayda düşüyor.
Denge sağlanacak diyosun.
Wb'den korkup bu kadar kişiyi toplamış mı Denizciler ben onu bilirim yetip yetmemesi önemli değil ama anca yetmiş bence.
Tayfanın yarı gücü yok ittifakta ki adam yok.
Vınsmoke gelse bile bence inmez anca tümen komutanları falan da gelmeleri lazım ki nca o bile bence zor ihtimal bir kere Big Mom'ın mekanına girdikleri anda dağıtırlar onları.
Sen Big Mom'ın yanında ki herkesi Luffy tarafına çektin çoğu bir kere bağlıdır Big Mom'a bu dediğin baştan hayal bence.

Düşebilir ama şuan değil bu durumda bırak Yonkou düşürmeyi Luffy oraya girip Sanji'yi kaçırabilirse dua edin bence.

Ben de vardır diyorum. Ama burda ki kararım kararsız. Çünkü hikaye başka yana kayacak gibi duruyor. Fuji'de ki gibi olabilir olaylar. Yani eğer zamanı geldiyse Luffy yenebilir BM'yi.
Sen şimdi 1 vs 1 de şans vermiyor musun? Big Mom kocalarının falan desteğiyle yonkou olmuş gibi, aşiret gibiler. En güçsüz yonkou olarak kabul edersek, Luffy 2-3 kere yenilir, araya bir şeyler girer ve son vuruşu Luffy yapar.

Sen şimdi 1 vs 1 de şans vermiyor musun? Big Mom kocalarının falan desteğiyle yonkou olmuş gibi, aşiret gibiler. En güçsüz yonkou olarak kabul edersek, Luffy 2-3 kere yenilir, araya bir şeyler girer ve son vuruşu Luffy yapar.
Ben veriyorum. Ama aralarında dövüş olup olmayacağı konusunda kararsızım.

@Sir Crocodile
Sanji zorla evleniyor değil mi? O kocaların ve diğer damatların zorla evlenmişleri yok mudur? Bege gibi kendi çıkarı olan adamlar yok mudur hiç?
Davetlilerden gizli planları olanlar yok mudur?
Big Mom'a kinli insanlar yok mudur?

Law-Zoro-Franky-Robin yok. Jinbei-Pedro-Carrot-Pekoms var. Vinsmoke ailesi ve Germa 66 ordusu var. Veee müttefik olabilecek yakında göreceğimiz dediğim kişiler var.

Big Mom'ın zaten müttefiği olan Vinsmoke'lar atabilir kazığı. BM'nin de 3 tane sağlam adamı vardır. 4 ve 5. numaraları da vardır işte sağlam sayılabilecek.

Gerisi de çer çöp işte. Nami, Chopper falan keser onları.

Düşecek ama bu arc değil. Bu arc Water 7 havasında geçecek ve diğer arc Mom inecek bence. Daha çizeceği çooooook şey var. Sırf çizeceği çok şey olduğundan değil ama mangaka yeteri kadar müttefik verirse Luffy'nin arkasına inebilir Mom.

@Sir Crocodile
Sanji zorla evleniyor değil mi? O kocaların ve diğer damatların zorla evlenmişleri yok mudur? Bege gibi kendi çıkarı olan adamlar yok mudur hiç?
Davetlilerden gizli planları olanlar yok mudur?
Big Mom'a kinli insanlar yok mudur?

Law-Zoro-Franky-Robin yok. Jinbei-Pedro-Carrot-Pekoms var. Vinsmoke ailesi ve Germa 66 ordusu var. Veee müttefik olabilecek yakında göreceğimiz dediğim kişiler var.

Big Mom'ın zaten müttefiği olan Vinsmoke'lar atabilir kazığı. BM'nin de 3 tane sağlam adamı vardır. 4 ve 5. numaraları da vardır işte sağlam sayılabilecek.

Gerisi de çer çöp işte. Nami, Chopper falan keser onları.
Vınsmoke diyorsun abisi bile gıcık gibi duruyor Sanji'ye adamları hemen müttefik ilan ediyosun.
Her ailenin Vinsmoke gibi olduğu belli bile değil.
Dediğin gibi olsa bile hepsine bir şey vadetmiş yeni ihanet edeceklerini sanmam etseler bile çok az kişi eder.
Yonkou adamlarını çer çöp yapanı da seni gördüm :D
Ya illa indirtmek için elinizden geleni yapacaksınız.
Bence şuan inmeyecek ama daha sonra zaten herkes gibi o da inecek.

Vınsmoke diyorsun abisi bile gıcık gibi duruyor Sanji'ye adamları hemen müttefik ilan ediyosun.
Her ailenin Vinsmoke gibi olduğu belli bile değil.
Dediğin gibi olsa bile hepsine bir şey vadetmiş yeni ihanet edeceklerini sanmam etseler bile çok az kişi eder.
Yonkou adamlarını çer çöp yapanı da seni gördüm :D
Ya illa indirtmek için elinizden geleni yapacaksınız.
Bence şuan inmeyecek ama daha sonra zaten herkes gibi o da inecek.
Şuan inmeyecek daha sonra inecek nasıl birşeydir? :/
Ne olmasını bekliyorsun bu arc?
Tüm bu altyapıya ve olanlara rağmen? :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık