Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride haki denen bir olay var.(Usopp bile kullanmaya başladı)
Dahası bu karakterler bir şekilde gelişmek zorunda( Gerçi ben bunun tayfadan biri öldüğünde gerçekleşmesini daha çok istiyorum)

Seri ana karakterlerden git gide uzaklaşıyor.. Oda da bunun düzeltmek için hepsini bir iki seviye atlatıyor ve şimdi de sıra bunlarda..
Bende en az senin kadar gelismelerini istiyorum ama yok olmuyor bir türlü. Zouda iyice sivadilar zaten. Tayfadan kimse ölmez bu saatten sonra ölmesinler diye seriyi ne hallere getirdi oda. Ana karakterleri kac ay cizmedi adam simdi diger yarisi kayip ve yonkou inecek deniliyor. Tayfanin tam olmadigi zaman yonkou inerse tayfanin hepsi ölsün o zaman Luffy sagdan soldan adam toplayarak KK olur o zaman.

HideoKuze

Bende en az senin kadar gelismelerini istiyorum ama yok olmuyor bir türlü. Zouda iyice sivadilar zaten. Tayfadan kimse ölmez bu saatten sonra ölmesinler diye seriyi ne hallere getirdi oda. Ana karakterleri kac ay cizmedi adam simdi diger yarisi kayip ve yonkou inecek deniliyor. Tayfanin tam olmadigi zaman yonkou inerse tayfanin hepsi ölsün o zaman Luffy sagdan soldan adam toplayarak KK olur o zaman.
One Piece'nin genel sorunu o zaten, mangaka en saçma karaktere bile yer verme çabasında..
Ama bu seride çoğu ana karakterden daha fazla gözüken karakterlerin çoğu olay ilerleyince kayboluyor ve bunu çok üşengeç olmasına rağmen yapıyor..
Ama ben tayfanın bire bir savaşlarını zaten sevmiyorum zoro dışında.. Yani benim için sorun yok ama böyle bir tayfayla gerçekten hiç bir yere varılmaz

Bu arc sonunda düşmeyebilir kadronun toplanması gerekebilir ama tepetaklak olacağı kesin.Bunu nereden anlıyorum dersem Purin yüzünden.

Bir tane zulme uğrayan masum bulundu ve onunla iyi ilişkiler kuruldu.Bundan sonra iflah olmaz artık o boss. :(
Luffy de gülümseyip samimiyet kurduysa bu iş bitmiştir.Kısmetse öbür bossa artık.Rebecca ile de luffy dressrosada benzer biçimde tanıştı ve Doflamingo binbir çabayla düşürüldü.Yani ananın kurtulma şansı pek yok bana göre.İmzayı,ipucunu prenseslerden veriyor mangaka.Shirahoshi mesela alıştırıp sevdiriyor luffye bir neden veriyor.

Bence Big Mom fazla düşük görülüyor.
Şu haliyle bizimkiler BMyi indirir diyenler BMyi çıkartsın oraya WB veya Shanksi,tayfasını ve tayfasının müttefiklerini koysunlar en basitinden.

HideoKuze

Bence Big Mom fazla düşük görülüyor.
Şu haliyle bizimkiler BMyi indirir diyenler BMyi çıkartsın oraya WB veya Shanksi,tayfasını ve tayfasının müttefiklerini koysunlar en basitinden.

Burada geçek bir şeyin tartışması yok ki
Yani hikaye gereği düşmesi gerekiyor... Oda onu da sempatik yapsaydı kimse alır demezdi elbet.
Çünkü diğer türlü shicibukai indirmek bile imkansız olurdu ama değil mi

Arkadaslar dofilamingo dovusunde 2 tane super nova ve tayfanin yarisi vardi. Bigmom dovusundede tayfanin diger yarisi var be acaba super nova ilarakta kaidonun saldigi kid dahil olup muttefik olarakta vinsmoke ailesi jimbei ve davete katilacak olanlardan bazilari olup bigmom u indirebilirler mi

Arkadaslar dofilamingo dovusunde 2 tane super nova ve tayfanin yarisi vardi. Bigmom dovusundede tayfanin diger yarisi var be acaba super nova ilarakta kaidonun saldigi kid dahil olup muttefik olarakta vinsmoke ailesi jimbei ve davete katilacak olanlardan bazilari olup bigmom u indirebilirler mi
hayır
Burada geçek bir şeyin tartışması yok ki
Yani hikaye gereği düşmesi gerekiyor... Oda onu da sempatik yapsaydı kimse alır demezdi elbet.
Çünkü diğer türlü shicibukai indirmek bile imkansız olurdu ama değil mi
hayır

Düşecek, kacarı yok. Oyle Sanji'yi alip tuyelimle olmuyor o isler. Zeff'i ve okamalari nasil guvene alacaksin? Sonra o kadının zalim olduğu da ortada.

Tayfanin yarısının olmaması da iyi zira adaletli oluyor böyle. Rossa'da da yarısı yoktu çünkü. Ödülleri dengeleyecek böyle. Çünkü sürpriz olmazsa Jinbe tayfaya gelecek. Zoro da 320 oldu. Sanji'yi 177'de bırakmaz. Tahminim 377 olacak arc sonu.

Düşeceğini düşünmüyorum.
Düşecek, kacarı yok. Oyle Sanji'yi alip tuyelimle olmuyor o isler. Zeff'i ve okamalari nasil guvene alacaksin? Sonra o kadının zalim olduğu da ortada.

Tayfanin yarısının olmaması da iyi zira adaletli oluyor böyle. Rossa'da da yarısı yoktu çünkü. Ödülleri dengeleyecek böyle. Çünkü sürpriz olmazsa Jinbe tayfaya gelecek. Zoro da 320 oldu. Sanji'yi 177'de bırakmaz. Tahminim 377 olacak arc sonu.
Bu mu adaletli? Birisi Dof'un düşüşünde tecrübe kazanıyor diğeri yonko düşüşünde. Big Mom ile anlaşılabileceği fikrindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık