Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her geçen bölüm Mom'un düşmesine yönelik ihtimal artıyor. Bunlara bir de Ceasar'ın 2 hafta içerisinde projesini tamamlamak zorunda olması eklendi. Ayrıca Bege vs. Pekoms olacak gibi görünüyor. Eğer olmazsa da Mom Bege'yi öldürür. Pekoms Ana'yı küçmsüyorsun dedirttiğine göre Bege'nin başına bir şey geleceği kesinleşti bence.

Sadece Sanji'nin böyle zor bir durumda olması, babasının evlenmesi konusundaki fikirlerinin değişmemesi ve bu konuda yılmadan ısrar etmesi bile Mom'ın ineceğine işaret. Sanji tek başına bu işten kurtulacak değil ya ?

Bence lufy bu ark yenilecek. Big mom'da düşmeyecek.Lufy jinbe ve sanji için yenilen 4.tatlı komutanının yerini alacak.Kadio düştükten sonra lufy Big mom'a tayfadan ayrılacağını söyleyecek. Biz o zaman anlayacaz bu Big mom'ın dart benzeri oyununu.Sanırım böyle olsa daha iyi olur gibi:flaugh::flaugh:

Düşmesi aşırı mantıksız olur şimdilik. Fakat düğüne kimlerin geldiğine de bağlı gibi biraz. Düşmezse ne zaman düşecek,yada düşecek mi?Yerine Luffy Yonkou olacaksa Kaidou düşünce kim o adaların sahibi olacak?Cidden esrarengiz gidiyor arc. Sadece Vinsmoke family inerse çok bayağı bir senaryo olur bilemiyorum. Şimdilik hele bir Cracker düşsünde gerisini düşünürüz :D

Düşmez 2.ci time skipe neden olucak bu arc.
Daha Yeni Dünya'daki ikinci aksiyonda(1. Dof) Shabondy durumu ve ardından time skip olmasına ihtimal vermiyorum.

Big Mom düşecek bence, ama bizimkilerin düşürmesi şart değil. Millet tutturmuş Luffy Big Mom'ı nasıl alsın akıl var mantık var diye. Kim illa BM'ı Luffy alacak diyor ki zaten?!

Daha Yeni Dünya'daki ikinci aksiyonda(1. Dof) Shabondy durumu ve ardından time skip olmasına ihtimal vermiyorum.

Big Mom düşecek bence, ama bizimkilerin düşürmesi şart değil. Millet tutturmuş Luffy Big Mom'ı nasıl alsın akıl var mantık var diye. Kim illa BM'ı Luffy alacak diyor ki zaten?!
Bence düşmeyecek hatta ittifak bile olabilirler, WB ile luffy konuşurlarken zıtlaşarak nasıl anlaştıysa buda onun gibi saçma bi şekilde tatlıya bağlanabilir gibi geliyor bana .. Peki kim düşürebilir sence?

Bence düşmeyecek hatta ittifak bile olabilirler, WB ile luffy konuşurlarken zıtlaşarak nasıl anlaştıysa buda onun gibi saçma bi şekilde tatlıya bağlanabilir gibi geliyor bana .. Peki kim düşürebilir sence?
Açıkçası her şey olabilir. Benim düşeceğini düşünmemin sebebi en güçlü adamlarının tek tek inmesi ve böylece zayıflaması. Ayrıca koca bir ark ayrılmış bu kadına ve her şeyiyle işleniyor. Bunlardan dolayı düşer diyorum ama kim indirir karambole mi gider bilemiyorum :D

İlk bakmamız gereken Bege bi işler içinde. Kendinde tabi öyle bi güç yok ama pislikle şunla bunla bir şeyler yapabilir ya da BM'ın inmesine neden olacak karambole sebep olabilir.

İkincisi çaya gelecek sürpriz davetliler. Hiç belli olmaz.

Üçüncüsü de Marco tayfası Neko ile birlikte çıkagelebilir ansızın.

Dördüncüsü de tabi ki Germa.

Kesin değilim tabi ama düşecek gibi duruyor BM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık