Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fanlık nerede gösterirsen sevinirim.:( Bu arc tayfanız ile kim buluştu, farklı bir ırka mensup aynı zamanda. Hepsinin cevabı Carrot. Adaya çıktkları gibi Pedro'yu mink gördü ve belli ki bir şeyler olacak ve bu işin içinde Carrot önemli bir rol oynayacaktır.
Tayfaya balık adamdan tut her şeyi alıyorsunuz da mink mi almıyorsunuz?
Yav bak söyleyeyim. Jinbei var daha önemlisi ve Pedro niye bunlar değilde Carrot ?
Carrot ne bağlantısı var BM ile ?
Pedro'nun bile bir şeyi çıktı ek olarak Jimbei'nin de öyle.
Carrot çıktığından beri yorumların hep gücünü gösterecek şu seviyeye gelir şöyle adamları alır şeklinde yanlış mıyım ?
Yanlışsam söyle.
Ne rol oynayacağını söylesen bir şey demem zaten ama Carrot'un bir rolü yok BM ile ilgili şuan için.
Jinbei zaten gelmesi muhtemel Carrot'da gelirse tayfa korsan değil panayırda ki sirk çadırlarına dönüyor zaten gelmesin gerekmez bence.
Carrot'un en iyi seviyesini gördük Nami'nin yancısı.

Fanlık nerede gösterirsen sevinirim.:( Bu arc tayfanız ile kim buluştu, farklı bir ırka mensup aynı zamanda. Hepsinin cevabı Carrot. Adaya çıktkları gibi Pedro'yu mink gördü ve belli ki bir şeyler olacak ve bu işin içinde Carrot önemli bir rol oynayacaktır.
Tayfaya balık adamdan tut her şeyi alıyorsunuz da mink mi almıyorsunuz?
Dün şöyle bir yorum yapmıştım.O yüzden bence de tayfayla gelmesinin önemli bir nedeni var.God Usopp gibi şeyler dahi yapabilir.

Carrot dikkatimi çekmişken birşey farkettim.Aslında neden tayfayla buraya geldiği ortada.

Alice tavşan deliğinden geçerek harikalar diyarına ulaşıyormuş.Yine The Matrix filminin meşhur follow the white rabbit repliği var.İşte o beyaz tavşan Carrot oluyor. :)

Aslında rüyalar kapısına açılan bir pencereyi temsil ediyor fakat bir kabusun da kötülüğünde habercisi elbette.Bulacakları yerde tayfa için iyi şeyler olmayacak.

Yav bak söyleyeyim. Jinbei var daha önemlisi ve Pedro niye bunlar değilde Carrot ?
Carrot ne bağlantısı var BM ile ?
Pedro'nun bile bir şeyi çıktı ek olarak Jimbei'nin de öyle.
Carrot çıktığından beri yorumların hep gücünü gösterecek şu seviyeye gelir şöyle adamları alır şeklinde yanlış mıyım ?
Yanlışsam söyle.
Ne rol oynayacağını söylesen bir şey demem zaten ama Carrot'un bir rolü yok BM ile ilgili şuan için.
Jinbei zaten gelmesi muhtemel Carrot'da gelirse tayfa korsan değil panayırda ki sirk çadırlarına dönüyor zaten gelmesin gerekmez bence.
Carrot'un en iyi seviyesini gördük Nami'nin yancısı.
Kafasına göre gemiye binip macera yaşamak isteyen bir mink var ortada ki gittikleri yonkou Kaido bile değil. İnu- Neko ikilisini gördük Kk gemisine binmişler ve ne seviyedeler. Carrot'ta bu seviyeyi aşacak ve tayfaya katılacak dememde ne sakınca var. Carrot'a bu arctan sonra hadi evine mi git diyecekler? Genelde tayfaya katılan kişiler o arca damga vururlar. Bunlar tahmin ve hissiyat neden rahatsız oluyorsun ki?
Ayrıca Jinbei kim la, ne önemi var onun.:(
Big Mom ilişkisini de @Millennium Wizard açıklamış.
Carrot dikkatimi çekmişken birşey farkettim.Aslında neden tayfayla buraya geldiği ortada.

Alice tavşan deliğinden geçerek harikalar diyarına ulaşıyormuş.Yine The Matrix filminin meşhur follow the white rabbit repliği var.İşte o beyaz tavşan Carrot oluyor. :)

Aslında rüyalar kapısına açılan bir pencereyi temsil ediyor fakat bir kabusun da kötülüğünde habercisi elbette.Bulacakları yerde tayfa için iyi şeyler olmayacak.

Alice oradan nasıl çıkıyordu en son? İyi yakalamışsın, tebrikler.

Düşmemesi için en önemli neden tayfanın yarısı yok. Koskoca yonko inerken bu deneyimden eksik kalan üyeler olmamalı. Diğer önemli bir nokta ise Luffy'nin dövüşme niyeti yok. En başından beri Sanji'yi alıp sıvışma pilanları yapıyor.

Eğer kurtarılacak bir ağlak pirenses ortaya çıkmazsa Luffy'nin dövüşmek için sebebi olmaz. Birilerini kurtarmak dışında Luffy Linlin'e dalmak için sebep bulamaz.

Ancak gördüğümüz kadarıyla, en azından benim anladığım kadarıyla Linlin'in hükmettiği adalar huzur içinde. Polis falan en küçük olayda adaleti sağlamak için geliyor. Üstelik şiddet yerine suçluyu karakola davet ediyor. Haklarında adil hukuki bir süreç işleyecek gibi göründü. Bildiğin hak hukuk, bir düzen aşayiş var adada.

Şansölyeler falan sistem iyi işleyen adil bir sisteme benziyor. Linlin'i düşürsek bütün bu huzur yok olur. Eğer Dressrosa gibi karanlık yüz diye yine aynı hikayeyi bize yedirmezse Linlin'e dokunmazlar.

Linlin'in ittifak olacağını bile düşünüyorum. Kaido'nun kitabeler için anlaşma bile yapabilirler. Sen bana Kaido'nunkini getir bende sana benimkini okutayım tarzında. Linlin düşmez gibi görünüyor bana.

Güzel özet.

Herkes o üç gözlü kızın Pudding olduğu kesinmiş gibi yazmışın bu arada?

Önceden hep Big Mom ile ittifak kurulacağını düşünüyordum ama bu ruh hastasını daha yakından görünce artık emin değilim :D

Aslında kararsız gibiyim ama %60 düşer diyorum..

Kafasına göre gemiye binip macera yaşamak isteyen bir mink var ortada ki gittikleri yonkou Kaido bile değil. İnu- Neko ikilisini gördük Kk gemisine binmişler ve ne seviyedeler. Carrot'ta bu seviyeyi aşacak ve tayfaya katılacak dememde ne sakınca var. Carrot'a bu arctan sonra hadi evine mi git diyecekler? Genelde tayfaya katılan kişiler o arca damga vururlar. Bunlar tahmin ve hissiyat neden rahatsız oluyorsun ki?

Ne rahatsız olacam la ben gelmesini şahsen istemem dedim.
Jinbei'nin seriye daha çok katkısı var.
Carrotun geçecek dediğin adamların kimler olduğunu anlamamışsın daha kusura bakma ama.
1 milyarlık adamın zoan modda ki vuruşunu tek eliyle durduran adamdan bahsediyorsun ve sen geçecek diyorsun bana pek inandırıcı gelmedi.
Ben senin yorumlarına takılıyorum.
Carrot amiral seviyesi olur dediğini de gördü bu gözler o yüzden söylüyorum :)
O yüzden Carrot yorumlarında biraz objektif ol lütfen :D

Onu bilmiyorum izlemek lazım.Ama çok ünlü olduğu için çeşitli mecralarda sıklıkla duymuştum bu mevzuları.

Ne rahatsız olacam la ben gelmesini şahsen istemem dedim.
Jinbei'nin seriye daha çok katkısı var.
Carrotun geçecek dediğin adamların kimler olduğunu anlamamışsın daha kusura bakma ama.
1 milyarlık adamın zoan modda ki vuruşunu tek eliyle durduran adamdan bahsediyorsun ve sen geçecek diyorsun bana pek inandırıcı gelmedi.

Ben senin yorumlarına takılıyorum.
Carrot amiral seviyesi olur dediğini de gördü bu gözler o yüzden söylüyorum :)
O yüzden Carrot yorumlarında biraz objektif ol lütfen :D
Şu koyu yere bakarsak ya Carrot 0 potansiyele sahip ya da seri farklı bir moda falan girdi.
Bak son derece objektif bir şekilde söylüyorum evet Carrot amiral seviyesi civarlarına gelecek. İnu-Neko ile kıyaslama yapmayacağım da kimle yapacağım? Mesele yaş ise ne tayfadan kimse bir yerlere gelemez, yok onlar seviye atlayacak ise Carrot'ta tayfa içinde olursa seviye atlayacaktır. İnu-Neko'yu geçektir; Luffy ise Roger'ı falan geçemeyecek mi yani? Jinbei seviyesi belli bir adam kaç yaşına gelmiş, Ace'nin çaylak halini yenemeyen adam.:(

Ayrıca Luffy-Sanji gibi isimler ilk maceraya çıktıklarında ne seviyede idi gördük, Carrot daha yeni açıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık