Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bugune kadar gitiyi adada biryle dovustu zou haric
am zouda dovusmesini gerektirecek durum yoktu
bu sefer var oyuzden kesin savas cikacak big mom
inermi bilmem ama bu arc sanji uzerinden yuryecek.
eger luffy bm yi indirise ödüller orantisini kayabedecek bu durumda
zoro law da sbogunu indirecek demekdir ve hiz kesmeden kaidoya yuruyecekler bu sayede hem iki yonkou inmis oluca hemde pg lerin
ikisi luffynin eline gecmis olacak ücü hatirlamiyorum
neyse serinin bitime yaklastigni dusunursek oda seriye hiz
kazandirmak icin bmi harciyabilir.

Kaç kişiylen:p bi kamyon adam yığsa oraya tomodaçilerden, birde supernovalar ve tayfası ile olur. Luffy turistik gezi için gidiyor aslında, bir nevi iyi niyet elçisi Sanji için :rolleyes:

gear 5 açarsa düşer gear 2-3 lucci gear 4 dof gear 5 big mom güzel sıralama gear 6 yı da amiral falan indirirken açar bizim çocukta 6 ileri vites bmw gibi maşallah :D

Big Mom düşecekmi??????????
Düşer ama oradaki pasta çikolata falan basarda ayağı kayarda düşer
Sonda bizim tayfa bunu fırsat bilip sırtlanlar gibi üstüne çullanır
Dermişimmmmmm, nereye düşüyor ya Doflamingoda ölüp ölüp dirilenler Yonko indirecek he pfff

Rise and Shine

Bir yonkou 19 yaşındaki adama kolay yeniliyorsa seri bitmiş demektir.

Bence inmesi çok düşük ihtimal. Ancak Oda Sensei'nin işi belli olmaz.
Daha önce de söylediğim gibi BM'yi indirirsek ''Şurdan geçiyordum, uğramışken bari bir de yonkou indireyim.'' tarzı bir durum olacak. İnmesine yönelik sağlam bir altyapı hazırlanmadı. Pedro ile Jinbei ile olacak iş değil bunlar. Üstelik ben adamın olayları Reverie'ye bağlayacağını düşünüyorum.
W7 = Tüm Kek Adası
EL = Reverie
Şu anki bakış açım bu.

Bireysel anlamda Luffy'nin bir yonkou ile mücadele edebilecek seviyede olmadığı aşikar olsa da düşeceği yönünde düşüncelerim var. Ancak bu şu an için çok düşük bir ihtimal. Mutlaka destek güçler gelmeli. Şu an böyle bir durum olmadığı için kararsızım dedim. İlerleyen günlerdeki gelişmelere göre oyumu değiştirebilirim. Güzel derlemişsin konuyu. Ellerine sağlık.

Big Mom'un düşecekse, 3 kişi kilit görev alacaktır.
Carrot bu arcla beraber bir misyon kazanacak ve gücünü gösterecektir. Tayfanın minki olacak büyük ihtimalle ve aslardan birini alır.
Bege, bu adam yer altı patronu olacak ve büyük bir ihanet içinde yer alarak Mom'u arkadan vuracaktır. Çöküşünü bunun hareketleri kesinleştirecektir.
Sanji, o kadar yılı denildi, ya ailesini engelleyecek ya da ailesinin Mom'a olan desteğini kestirecektir hatta Mom'a karşı savaştırma ihtimalide var.

Big Mom'un düşecekse, 3 kişi kilit görev alacaktır.
Carrot bu arcla beraber bir misyon kazanacak ve gücünü gösterecektir. Tayfanın minki olacak büyük ihtimalle ve aslardan birini alır.
Bege, bu adam yer altı patronu olacak ve büyük bir ihanet içinde yer alarak Mom'u arkadan vuracaktır. Çöküşünü bunun hareketleri kesinleştirecektir.
Sanji, o kadar yılı denildi, ya ailesini engelleyecek ya da ailesinin Mom'a olan desteğini kestirecektir hatta Mom'a karşı savaştırma ihtimalide var.
Senin şu Fan boy yorumlarına hastayım :D
Dof'da bu şekilde yorum yapıyordun şimdi de Carrot :(

Senin şu Fan boy yorumlarına hastayım :D
Dof'da bu şekilde yorum yapıyordun şimdi de Carrot :(
Fanlık nerede gösterirsen sevinirim.:( Bu arc tayfanız ile kim buluştu, farklı bir ırka mensup aynı zamanda. Hepsinin cevabı Carrot. Adaya çıktkları gibi Pedro'yu mink gördü ve belli ki bir şeyler olacak ve bu işin içinde Carrot önemli bir rol oynayacaktır.
Tayfaya balık adamdan tut her şeyi alıyorsunuz da mink mi almıyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık